Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakit érdekelne így komoly...

Valakit érdekelne így komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Rólam :

21 éves vagyok, ennek ellenére elég sok mindent éltem meg. Jelenleg válófélben vagyok. Valamint van egy másfél éves kisfiam.


Lelkileg nem vagyok sokszor a legjobb passzban, viszont ha valaki egyenrangú társként tud kezelni, eléggé meg tudom szépíteni az életét.

Őszinte vagyok mindig, ami sokszor előny, de van hogy hátránnyá válik.

Imádom a természetet, az állatokat. Verseket írok, szeretek festeni és rajzolni, bár ez kissé a háttérbe szorult az utóbbi időben..

Csak hosszútávú komoly kapcsolatot keresek.

Szeretek szeretni, és valósággal szívom is be a szeretetet.

Iszonyat nehéz eset vagyok.. De igyekszem ezen változtatni.

Valószínű mostmár kicsit nehezebben bízom meg bárkiben, mint eddig..

A külsőm nagyvonalakban szerintem egész okés. 149cm vagyok, és kérlek ne ragadjunk le a termetemet érintő vicceknél, mert hiába nem komolyak, hidd el, rengeteget hallottam már.. Kb 61kg vagyok most. Egészen átlagosnak mondanám a testalkatomat. Kék szemem és vörös hajam van. Privátban fogok képet küldeni ha igény van rá, de csak ha nem ezzel kezded az ismerkedést.


Akire vágyom :

Tisztességes, komoly férfi, aki tud tényleg szeretni valakit. Egy férfi ne legyen túl távolság tartó, és ne vonja meg magától az érzelmeket. Nagyon fontos, hogy legyen türelmes.. Tényleg nehéz eset vagyok.. Legyenek céljai, de ne úgy, hogy azokért mindenkin át gázol.. Legyen erős, de gyengéd. Szeretem a különcöket, legyél egyedi, és valódi személyiség.

Külsőleg zsánerem a sötét haj, valamint a szakállas pasikért oda vagyok. De igazából teljesen mindegy hogy hogy nézel ki,ha a személyiséged megragad.



Nagyon fontos, nem apának valót keresek, és nem akarom eltartatni magamat. Valamint nem szexkapcsolatot keresek.


Kérlek csak komoly szándékkal írj, és ne verjük át egymást. :)



2020. dec. 6. 02:41
1 2
 1/19 anonim válasza:
Kár, hogy majdnem kétszer annyi idős vagyok, mert egyébként komolyan érdekelnél...
2020. dec. 6. 02:50
 2/19 anonim válasza:
38 vagyok
2020. dec. 6. 03:21
 3/19 anonim válasza:

Ez egy jó nagy átverés... A kérdés figyelemfelkeltő, majd tele vagy hibákkal... Miért nem úgy tetted fel hogy kell-e egy csaj aki túl alacsony és felelőtlen mert még gyereke is van ideje korán egy hulladék kapcsolatból? Mert akkor tutira nem kattintok rá én sem!


A testalkatod is minden, csak nem átlagos! Ne szépítsd a dolgokat, mert így biztosan nem találsz senkit. Élőben minden kiderül csak szólok, na csá!

2020. dec. 6. 11:43
 4/19 anonim válasza:
Én nem tudnám elfogadni hogy mástól van gyereke valakinek.
2020. dec. 6. 12:47
 5/19 A kérdező kommentje:

#4 Köszönöm az őszinte válaszod! :)



#3 Nem az interneten kell ki élni a frusztrációt, és más problémákat. Sajnálom ha be csapva érzed magad, mert egy mondat (a kérdés) alapján mást kérdeztél el. Lehet hogy nem vagyok az ideális a számodra, de nyugalom, ilyen hozzá állással nem véletlenül kerültél az ismerkedés témakörbe. Valószínű nem kellesz senkinek. Javaslom az önfejlesztést,és a frusztráló dolgoktól való szabadulást.

2020. dec. 6. 14:18
 6/19 anonim válasza:
Most nem azért, de te sem kellesz senkinek. Csak az ilyen megbízható, felelősségteljes apukáknak akik felcsinálnak majd otthagynak.
2020. dec. 6. 14:22
 7/19 anonim válasza:

Jelenleg 2 okból sem:

Nem szeretnék olyan nővel összejönni, akinek gyereke van. A válás az még oké lett volna, ha nincs gyerek, pláne nem ilyen fiatalon.

A másik ok, hogy most alakul mással valami

20/F

2020. dec. 6. 14:33
 8/19 anonim válasza:
Le irta a kerdezo, hogy nem apat keres a gyerekenek. Oszinten, ha nem kene beszallnotok a gyereknevelesbe (amit feltehetoen nem var el a kerdezo) akkor miben kulonbozne a kapcsolat szamotokra egy olyan lannyal szemben, aki szinten volt mar ferfival, de nincsen gyereke?
2020. dec. 6. 15:46
 9/19 anonim válasza:
Nekem nagyon nem szimpatikus, hogy úgy írod, mintha minden férfinek meg kellene felelnie az általad támasztott elvárásoknak és ha valaki nem teljesíti, akkor már nem is férfi. Nekem az „egy férfi ne legyen...”-fogalmazásmódból ez jön le. Úgy érzem, ez eléggé sértő azokra a férfiakra nézve, akik nem felelnek meg a követelményeidnek. A „számomra ideális férfi...” fogalmazásmód szerintem sokkal jobb lenne. Az meg végképp érthetetlen és ellentmondásos, hogy a végén hozzáteszed, hogy szereted a különcöket.
2020. dec. 6. 16:19
 10/19 anonim válasza:
Kedves kérdező, bármennyire is fáj, de 3-as válaszolónak tökéletesen igaza van. 21 évesen már te házas voltál, meg gyereket is szültél egy pasinak, majd elhagyott téged, te meg itt a neten próbálsz palit keresni magadnak és a gyerekednek, hát ez baromira nem fog összejönni. Senki nem fog veled összeállni, szexen kívül más miatt, sőt ha megtudják gyereked is van, mert elváltál mindig kapja a sátorfáját és menekül tőled. Nem is értem, hogy gondolhatsz komoly kapcsolatot bárkivel, amikor még te sem vagy komoly. Ha az lettél volna, nem házasodtál volna és szültél volna gyereket 21 évesen. Neked a gyereket kellene nevelned és nem pasiznod.
2020. dec. 6. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!