Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mi a titka annak, hogy több...

Mi a titka annak, hogy több lány húzzon jobbra Tinderen?

Figyelt kérdés

Tudom, első fotó-első benyomás

De azon kívül?

Lányok, mi a lényeges nektek, mi alapján döntötök?

Fotó(k), milyenek legyenek?

Közeli, teljes alakos?



2020. dec. 6. 17:21
1 2
 11/19 anonim válasza:

en azon csodalkozok amugy hogy a nok 99%-a imad uzazgatni, nagyon fontos allassa van, es minden kepe hibatlan es tokeletes, de a valosagban meg nincs semmi penze vagy a tipikus kispolgari elet, utazni max akkor utazik ha a szuleivel megy ingyen es valamiert megsincs parja es elvileg azt keresi tinderen, ja meg egyejszakas kalandok kizarva ekozben meg 1-1 ilyen becsuzik egy buli alkalmaval azert :D


Nem tudom hogyan kellene felfogni az egeszet pontosan, de valosagalapja 0% az tuti, amolyan jatek inkabb vagy mint egy fantasy film

2020. dec. 9. 17:40
 12/19 anonim válasza:
Nem vagyok lány, de tudom azt, hogy mindenki először kinézet utána pedig (ha már nem húztak el jobbra instant, mert jól nézel ki) megnézik, hogy mi a leírásod és abból döntenek.
2020. dec. 10. 22:38
 13/19 anonim válasza:
Ez csak fizetősen használható értelmesen?
2020. dec. 11. 11:27
 14/19 anonim válasza:
#13-as, nem. Ha ronda férfiről van szó, akkor fizetősen sem használható "értelmesen".
2020. dec. 11. 11:29
 15/19 anonim válasza:
14 nem a kérdezőre gondolok. Ha helyes vagy, van match, akkor hogyan lehet felvenni a kapcsolatot? Leírásba írjak emailt?
2020. dec. 11. 12:02
 16/19 anonim válasza:
#15, ha van match, akkor tudsz neki írni appon belül. Annyi korlátozás van, hogy X db embert like-olhatsz (jobbra húzás) egy nap és nem látod, hogy téged ki like-olt. Ha fizetsz érte, akkor korlátlanul huzogathatod az embereket jobbra-balra és látod, ha valaki jobbra húzott téged.
2020. dec. 11. 12:07
 17/19 anonim válasza:
#16 Ez érvényes a webes felületre is? Nekem az app nem indul mobilon.
2020. dec. 11. 13:50
 18/19 anonim válasza:

Én a bemutatkozómat olyanra írtam, amit én szerettem volna....


Monnyuk ilyeneket, hogy ..... egyszer a buszon egy nő a kapaszkodó kezemnek nyomta a mellét én meg csak tartottam neki hosszú kanyarokon át...


Ezt csak azért tettem ki, mert nekem tetszett és valamennyire van benne intimitás. Plusz az a lényeg, hogy akinek az ilyesmi nem tetszik, az ne érdeklődjön utánam, mert azzal nem fogok kijönni. Lássuk be, hogy egy ilyen idézet max a nők 50%-nak tetszik, a többi fejvesztve menekül. De nekem velük nincs is dolgom.


Szóval volt még kb 5-6 ilyen idézet meg gondolat és akik ezen a szűrőn fennmaradtak azok jók is lettek nekem MINDEN EGYES alkalommal.

Ez a lényeg, mert száz bolha egyszer jó az már nagyon jó.

Sokakkal kell próbálkozni és aki átmegy a szűrőn az jó lesz. Ehhez kell önismeret és a nők ismerete sem árt. A szombatomat nem adom neki, csak ha nincs más programom, éjfélig állt az ablakomnál, valahogy megtudta, hogy hol lakom:)

2020. dec. 28. 16:01
 19/19 anonim válasza:
ezzel a módszerrel még a végén belebotlasz egy olyanba aki levágja a fejed egy késsel és kirak a polcra hogy gyönyörködjön benned lol .
2020. dec. 28. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!