Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak! Ti ismerkednétek...

Férfiak! Ti ismerkednétek egyedülálló anyákkal?

Figyelt kérdés

Vagy inkább elveszi a kedveteket az egész ismerkedéstől, hiába néz ki jól a nő (és nem buta)?

Azt vettem észre, hogy sokan eltűnnek, miután megtudják, hogy van gyerekem. Mivel beszélgetés elején kijelentem, így nem igazán ismernek meg, esélyt sem adnak.

(Magamról annyit, hogy 28 éves nő vagyok, van normális munkám, diplomás, szakvizsgával rendelkező ember vagyok, nem a másik lóvéja érdekelne, az van nekem is, magamnak szeretnék egy társat, nem pedig pótapát keresek.)

Tippeket, tanácsokat szívesen olvasnék!



2020. dec. 7. 19:01
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
#29: Ez nekem szólt, ha jól sejtem. Nos, attól, hogy a gyereknek a szülei a válás/szakítás után is a szülei maradnak, még nem az apuka fog esti mesét olvasni a gyereknek, nem ő fogja fürdetni, nem feltétlenül ő fog menni szülői értekezletre stb., hanem az új pasi. Az apuka max. tartja a kapcsolatot a gyerekkel (rosszabb esetben legfeljebb a születésnapjára és névnapjára vesz neki valamit), de nem ő fogja felnevelni. Ha egyszer különmentek a szülők, akkor nem az apuka lesz a gyerekkel napi x órában, hanem az új faszi. Az apuka mondjuk láthatáson lesz együtt a gyerekkel, ha az anyának ítélik a gyereket. Másrészt ha van egy családi program, akkor anyuka és a gyerek nem apukával fog elmenni, hanem az új pasival. És az már csak hab a tortán, ha apuka balhés típus stb., akkor anyuka nyilván nem fogja tartani vele a kapcsolatot, így megint csak az új faszira hárul a nevelés.
2021. aug. 9. 12:59
 32/32 anonim válasza:

31-es

És pont ez az, amit egy valamirevaló férfi nem akar, mindenét ráfordítani, ídőt, energiát egy olyan gyerekre, aki nem is az övé.


Anyuka nyugtatgathatja magát, hogy már semmi nincs köztük, de mégis van, és az a gyerek. Nem kellene összefeküdni akárkivel, mert ez lesz a vége. Talán többet kellene ismerkedni, hallgatni a szülői intelmekre párválasztás terén és akkor nem egy alkesz, bulizós, drogos, szerencsejáték-függőtől lenne gyereke, hanem olyantól, akire lelkileg és fizikaileg is számíthat egy nő.

Életed egyszer van és game over után nem lehet újrakezdeni, mert megbántad.


Én sem szeretnék a meleg családi fészekbe egy kakukktojást.

2023. szept. 17. 08:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!