Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Jövőre, veled, ugyanitt....

Jövőre, veled, ugyanitt. (Akinek nem érthető, hogy miről van szó, kérem, guglizza ki, mielőtt írna.) Belemennétek egy ilyen típusú kapcsolatba? Mit várnátok tőle, és meddig mennétek el?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 14:50
 1/10 anonim válasza:
Guglizza a nyavalya.Jövőre akarsz talizni egy most megismert pasival?Semmi értelme.
2020. dec. 17. 15:28
 2/10 anonim válasza:
Én személy szerint nem mennék bele ilyen kapcsoladba, de ki-ki, hogy gondolja... Ezek a kapcsolatok (szerintem) nem tartanak hosszabb ideig, de tisztelet a kivételnek. Én sajnos ezekben az emberekben nem is bizok (ne sértödj meg kérlek, de szerintem ez egy kicsit nagy maraság ilyenbe belemenni, ha nem csak egy ilyen...)
2020. dec. 17. 15:29
 3/10 anonim válasza:
Rágugliztam. Az élet nem egy romantikus film, ami mindig happyend-del végződik. Nőj fel
2020. dec. 17. 15:45
 4/10 anonim válasza:
Nem.
2020. dec. 17. 15:52
 5/10 anonim válasza:
Én belemennék és nem annak reményében, hogy egyszer hátha több lesz belőle. Kiábrándultam a társadalmilag jónak mondott kapcsolati formából.
2020. dec. 17. 16:18
 6/10 anonim válasza:
Mibajod?
2020. dec. 17. 17:35
 7/10 anonim válasza:

Ja, csak van egy kis gondom:

Egyedül álló nő megosztaná...

2020. dec. 17. 18:32
 8/10 A kérdező kommentje:

#1 A "guglizza ki, mielőtt írna" azt jelenti, hogy ha nem tudod, hogy miről van szó, akkor nem releváns a véleményed. Mindenestere köszönöm, hogy időt szántál a kérdésemre.

#2: Nem sértődtem meg, köszönöm a véleményedet.

#3: Ez a történet nem happy end-del végződik. De igazad van, a film nagyon más, mint az élet. Viszont a kérdés nem a filmről szólt, hanem a kapcsolat jellegéről. A filmbeli kapcsolat csak példa.

#7: Nem nagyon értem. Részleteznéd? Esetleg priviben?

A többieknek is nagyon köszönöm a véleményeket, válaszokat. És az ezutániakat is.

2020. dec. 18. 09:45
 9/10 anonim válasza:

Rendben kifejtem, bár írhatnám hogy guglizd ki.

Nah, megtettem.

Kérdésed egy fikcióra épül ezért nem válaszolhattam csak fikcióval mivel egyedül élek.

Tegyük fel a filmbéli leírás igaz lenne az életemre, akkor a válaszom igen hiszen lenne egy igaz barátom aki mindennél többet ér.

Egy ilyen kapcsolathoz nagyon kell ismernem önmagamat és a barátomat is, bizonyos érzelmi és értelmi intelligenciára lenne szükség. Tudatosítani kell önmagunknak hogy bármikor el tudjuk engedni, legyen szó szerelemről, barátságról.

Most őszinte leszek, azt hiszem sőt tudom, ilyen helyzetben vagyok.

Nos, én elengedem ha tudom a másik így lesz boldog.

2020. dec. 18. 14:46
 10/10 anonim válasza:
Van egy film, amiben hasonlóban állapodtak meg, és a nagy pofára esés lett a vége, tehát így ilyenbe 100, hogy nem mennék bele.
2020. dec. 18. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!