Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha nő lennél egy ilyesféle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nő lennél egy ilyesféle kapcsolatba belemennél?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg annyi, hogy nem akarok komoly párkapcsolatot vagyis inkább lekötni magam...alapból nem vagyok párkapcsolati tipus legalábbis jelenleg nem.


Próbáltam már sok lánnyal, de valahogy nem jön be a dolog egész egyszerüen kevés ideig birom max 2-3 hónap.

Még nem értem meg erre a dolgokra azt érzem, és nem akarom hogy egy lány tönkre tegyen :'D



szóval van egy feltevés az első, hogy nyugodtan szabad lehetsz azzal leszel akivel csak akarsz viszont engem hagyál békén :'D melletted neked is lehetnek más lányok, és nyilván akkor megyek hozzád amikor szükségem van rád és ez oda-vissza mehet..nekem valahogy nem elég egy lány, vagyis tudom hogy egy nem tud elviselni szóval ezért. (direkt irtam igy ne vedd magadra).


Ez a valóéletben jelenleg nálam úgynézki, hogy a volt barátnőm legjobb barátnőjének bejövök...viszont ő nekem csak külsőre vagyis ő tudja megadni azt amit a volt barátnőm nem tud...tehát ő egy kicsit szabad elvü mint a volt barátnőm, de viszont őt szeretem csak soha nem értjük meg egymást.


Szóval arra gondoltam, hogy mind kettővel együtt leszek akár egyszerre is!


Ami azért nem lenne baj, mert a másik lány lezbikus :'D viszont szereti a f**t..Viszont a személyisége is tetszik, mert őt letudom szarni értitek? :D


Szóval ő megadja a szabadságot a másik meg a komolyságot.


Tehát akár lányokat is bevonhatnánk egy aktusba :D Mert ugye ő lezbi is...szóval valami ilyesmi.



de ha nem is erről van szó, hanem szimplán az elsőről bele mennél? Vagy inkább jobb ha titokban tartom a szándékaimat?


2018. febr. 17. 19:26
 1/3 A kérdező kommentje:
szarúl tettem fel a kérdést :'D szóval *nőként egy ilyesfajta kapcsotba belemennél ?
2018. febr. 17. 19:27
 2/3 A kérdező kommentje:
lehetnek más pasik** elnézést teljesen megkavarodtam :D
2018. febr. 17. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem, mert szigorúan monogám vagyok (demiszexuális), de van, aki igen. Sokféle ember van, a nők között is vannak lazábbak e szempontból.


De egy leszbikusnak sosem kell férfi szerető, az inkább bi vagy panszexuális vagy ilyesmi. Vagy csak ki akarja próbálni, de ha már tetszik neki, akkor nem leszbi.

2018. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!