Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan, aki elsődlegese...

Van itt olyan, aki elsődlegesen szellemi, intellektuális partnert keres?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy a másiknak is sokoldalú érdeklődése legyen tudományos és művészeti oldalról is, kedvelje a változatosságot és szeressen beszélgetni, eszmét cserélni. Gondolatokról, célokról, tervekről, elméletekről, a világról, a világáról. Emellett lelki és fizikai szempontból is igényes, de leginkább a szellemi értékek fogják meg.


- egy huszonéves nő


2020. dec. 23. 17:12
1 2
 1/15 anonim válasza:

Nem keresek társat, de széles spektrumon mozog azon dolgok halmaza amikről elég határozott véleményem van. Ennek megfelelően hosszasan és kitartóan tudok érvelni ezek mellett. Viszont elég érett vagyok ahhoz, hogy tudjam, nem csak egy igazság van, ezért ezek közül csomó dolog ellen is tudok érvelni. Szívesen társalgok ezekről, vagy más dolgokról is. Fizikai szempontból is vannak igényeim. Ezek közül az egyik becsipődésem, hogy nem szeretek túlsúlyos emberekkel társalogni. Nőkre ez különösen igaz. Nem ítélem el, csak nem szeretek ilyen emberekkel beszélni.

Ennek ellenére van rajtam 10 kg felesleg, közel 80 kg vagyok, 182 centimhez.

2020. dec. 23. 17:25
 2/15 anonim válasza:
Kövér vagy, ugye?
2020. dec. 23. 17:26
 3/15 anonim válasza:
Igen, igen, csak ez a sznob hozzáállás nem jön be.
2020. dec. 23. 17:34
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, aki nem hiszi el tudok képet küldeni, de a kérdés a szellemi értékekre irányult...
2020. dec. 23. 17:36
 5/15 anonim válasza:
Első vagyok, küldheted a képet
2020. dec. 23. 17:41
 6/15 anonim válasza:
Akkor küldd a képet! ;)
2020. dec. 23. 17:43
 7/15 anonim válasza:
Ha gondolod írj nyugodtan. Hátha akadna közös érdeklődési kör. :)
2020. dec. 23. 18:29
 8/15 anonim válasza:
A kérdező intellektusát mi sem tükörzi jobban, mint hogy életkorhoz, és lakóhelyhez köti az előbb még nagy hévvel beígért képküldést. :D
2020. dec. 23. 18:32
 9/15 anonim válasza:
Ne haragudj, ha kiábrándítalak, de még a legintelligensebb pasi is szexet fog akarni egy idő - legyen az egy nap, egy hét vagy egy hónap - után. Melegek vagy más csajok között keress.
2020. dec. 23. 18:36
 10/15 anonim válasza:
#8 Ennyit nem birsz magadrol megosztani? 😀 En is csak igy szoktam kepet kuldeni
2020. dec. 23. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!