Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemidézős sztorik?

Szellemidézős sztorik?

Figyelt kérdés
Nem akarok szellemet idézni,csak érdekel ,hogy utána történt e valami vagy hol idéztétek meg...meg ilyenek :)

2020. dec. 9. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Én idéztem szellemet, otthon, egyedül, saját kezűleg készített quija táblával. Nem történt semmi.
2020. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Szia,

Jobb ha nem foglalkozol ilyenekkel, ezek a dolgok nagyon veszélyesek tudnak lenni és könnyen rosszul sülhetnek el..

Inkább hallgass az őrzőangyalodra, mit súg neked az jó, ami nyugalmaz és biztonság érzetet ad..

2020. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Egyik ismerősömék összegyűltek 8-an körbeültek egy asztalhoz úgy hogy a kisújjuk összeért, gyertyákat gyújtottak és valami szöveget felolvastak, amikor is az asztal megmozdult és "táncolt" hogy az ő szavait idézzem. Fontos megemlíteni, hogy az ismerős azért ment bele mert nagyon szkeptikus volt és ki akarta röhögni a többieket hogy semmi nem történik. Tévedett, és soha többet nem tudott sötétben aludni mert mindig rémálmai voltak utána és nagyon megbánta. Felejtsd el a gondolatát a szellemidézésnek ha akarsz még hátralévő életedben aludni.
2020. dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Dehogy is,nem akarok idézni soha,csak szeretem az ilyen sztorikat olvasgatni :)
2020. dec. 9. 16:04
 5/14 anonim ***** válasza:
99%

Gyerekként játszottunk ilyeneket, persze senki nem hitt benne igazán, csak tipikusam ez a sötétben egymást ijesztegetős dolog. Az is egyértelmű volt, hogy valaki a csapatból mindig mozgatja a tárgyakat, de persze mindig úgy tettünk, mint aki elhiszi.

Egészen addig, míg egyszer nem lett meg a mozgatni kívánt tárgy, órákig kerestük, és egy nappal később találtuk meg tök máshol.

Soha többet nem játszottunk ilyet :D

2020. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

A szőr feláll a hátamon még ha csak visszagondolok rá, akkor is.

Négy fiatal összejött a környékünkön, hogy kipróbálják a szellemidézést.

Sok horrorfilm után késztetést éreztek erre.Újhold volt mikor elkezdtéka rituálét.Felrajzolták a pentegrammát, gyertyákat raktak a szélére előkészület megvolt minden eszköz beszerezve.Szenteltvíz ha valami rosszul alakulna.Telihold estéjén temetőből földet is szereztek, ezt egy áldozati fehér galamb vérével összekeverték, majd pórhanyóssá szárították.

Egy kis harang ami jelezte az idézés kezdetét.

Leült a négy fiatal a pentegramma közepén, meggyújtották az összes gyertyát.

Elmondtak egy idéző szöveget, majd megrázták a harangot.Ami akkor ott történt kb mint ha valami horrorfilmben lett volna.A harangszóra hirtelen hideg lett, majd erős lökések jöttek a pentegrammán kívül, mintha valaki lökdösni akarna.Egyik fiatalnak hirtelen fennakadtak a szemei csak a fehér látszódott, és ami utána történt, az olyan volt, ami után két ember évekig pszichológushoz járt terápiára.

Transzba esett az egyik fiatal, majd egy furcsa nyelven elkezdett beszélni,hangja megváltozott, arcának is fura vonásai lettek.az egyik fiatal ekkor már úgy megijedt hogy síkitozott sírni kezdett, majd felkapta a szenteltvízes edényt és ráöntötte aki transzban volt.

Utána valami mély hangon azt mondta aki ráöntötte ha mégegyszer ezt a testetilyen víz éri, aki ráönti annak véget ér az élete.

Megrázta a harangot aki ráöntötte a szenteltvízet a fiatalra, majd hangosan imádkozni kezdett.

Ekkor hírtelen megint hideg lett, majd minden végett ért.

Akikkel ez történt több év után is az eset hatása alatt vannak.

Papnál is voltak, áldást is kaptak, feloldozást és bűnbocsánatot.

Aki a szenteltvizet öntötte ki az a mai napig pszichológushoz jár, éjszaka nyitva minden villany nála, szobaajtót sem meri becsukni.

Mindezt honnan tudom?

Egyike voltam a négy fiatalnak.

2020. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Kb 9-10 éves koromban egy alvásparalízis után kezdtem el érdekelni ezek a dolgok, aztán egyszer nagyon bepörögtem amikor a nagyszüleimnél voltam, és az akkor 7 éves kishúgommal megidéztünk egy ikerpárt. (Sara, Sarita akit érdekel.)



Soha többet, tényleg. Utána másfél évig csak sólámpa mellett tudtam aludni, rémálmaim voltak, szinte folyamatosan rettegtem és fáztam.


A húgomnak nyilván nem mondtam el hogy mit is csinálunk, csak annyit, hogy beszélünk néhány „angyallal”, ez meg is nyugtatta, nem is félt, habár ő kábé minden kicsit is ijesztő filmen megijed, napokig nem tud aludni, ezt sajnos nem tudta kinőni.


Nem mostanában történt, de egy alapfélelmem még mindig van, a vonzódásom a természetfeletti iránt ugyanúgy megvan, bár a húgommal soha nem csinálnék ilyet, max ha ő kérne rá és nyomós oka lenne

2020. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kb 25 éve még unatkozó katonaként 5 vagy 6-an idéztünk szellemet, billegő asztallal, kopogàsok igen-nem szabállyal. Működött, a szellem mindent tudott. Kipróbáltam csak kettesben is az egyik -szintén mint én szkeptikus sráccal- úgy is működött.

Aztán pár nap múlva mentem vissza szolgálatból a körletbe, ezek 5 ott ülnek kint a földön a folyosón, mindenki tiszta ideg, félelem, le vannak fehéredve. Kérdezem mi van? Mondják hogy soha többé nem fognak idézni, és nem is hajlandók erről beszélni. ?!? Mi van??

Aztán az egyikből pár nap múlva annyit tudtam kiszedni, hogy valami megjelent nekik ezúttal, amitől nagyon nagyon összesz@rták magukat. Részemről sajnáltam (és kicsit örültem is) hogy lemaradtam a buliról.

2020. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az kemény😮😮😨
2020. dec. 9. 17:58
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

>> Minden szellemidézéskor, kereséskor' démonok válaszolnak.

Még jó hogy van minden ember mellett egy őrangyal, akit Isten rendelt oda..


Erről itt tudsz olvasni pl. , és mint mondták mások messzire kerüld el és keresd Istent. Ő a szeretet. :

[link]

2020. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!