Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem vesznek komolyan a...

Miért nem vesznek komolyan a lányok?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést látok hogy a lány segítséget kér, az ember akar neki segíteni, de a lányok valamiért félnek megadni a Facebook nevüket.

Más közösségi oldalakon vissza sem jelölik az embereket és el sem olvassák az üzeneteket.

AnoTalk oldalon is csak ritka esetben adnak elérhetőséget és amikor az ember videohívásban akar velük beszélni, félnek felvenni a telefont.

De olyanok is vannak, akikkel 2-3 napig jól megvan az ember, azután eltűnnek és nem írnak üzenetet.

És amikor az ember megbeszél egy találkozást a lány eltűnik (letiltja az embert), véletlenül nem ezt teszi és azt mondja rendben, és az ember elmegy a lány ott sincs ahol megbeszéltük.



2021. jan. 5. 21:09
1 2
 1/16 anonim válasza:

Ilyen az élet. A valós élet is ilyen. Az emberek jönnek-mennek, ismerkednek, a legtöbb csak futó ismeretség marad, csak néhánnyal alakul ki közelebbi jó ismeretség, a tartós ismeretség/barátság pedig ritka.

Ennyi.

2021. jan. 5. 21:12
 2/16 anonim válasza:

Ha itt kér segítséget, minek kéregeted el a Facebookját? Itt miért nem tudod leírni, amit ott küldenél neki?

Számomra ismeretlen embert én sem jelölök vissza, ismerkedős üzenetek sem érdekelnek, mert a Facebook, Insta stb NEM társkereső! Az az általam ISMERT emberekkel való kapcsolattartásról szól.

AnoTalkon is mit akarsz? Ha oda regisztrált, akkor ott akkor beszélni, nem máshol. Ha ezen felül megad más csatornát, az rendes dolog, de ne várd már el alanyi jogon. Ja és fél a rosseb, szimplán nem kíváncsiak a tolakodásodra.

Ha meg többen is lelépnek, letiltanak, akkor el kéne gondolkozni, hogy benned is van hiba. Ebből a leírásodból pl az jön le, hogy marha tolakodó vagy. Nem a letiltás persze a legjobb megoldás, de te sem vagy jobb, ha nem tartasz tiszteletben bizonyos határokat és utána meg is sértődsz.

2021. jan. 5. 21:37
 3/16 anonim válasza:
Sok az olyan férfi, aki anonim oldalon segíteni szeretne nekik, aztán teljesen rájuk száll a normál elérhetőségeiken, meg küldözgetik a dickpiceket és gusztustalan üzeneteket. Ez senkinek nem hiányzik a háta közepére sem. Sajnos a legtöbb ilyen “segíteni akaró” pasas egy kiéhezett balek, aki azt hiszi, hogy egy kétségbeesett lánynak talán belemászhat a bugyijába.
2021. jan. 5. 21:54
 4/16 anonim válasza:
Bár AnoTalkon ki venne komolyan bárkit is...?
2021. jan. 5. 21:55
 5/16 A kérdező kommentje:
Általánosítunk általánosítunk
2021. jan. 5. 22:05
 6/16 anonim válasza:
Itt, anotalkon meg az anonim oldalakon a lányok 90%a fiú.... csak trollkodásra használják. Nem egyértelmű? :O
2021. jan. 5. 22:06
 7/16 anonim válasza:
A gyakoris élményeimet írtam le.
2021. jan. 5. 22:07
 8/16 anonim válasza:
Nekem is a gyomrom ugrik össze már, ha üzenetet kapok valakitől.
2021. jan. 5. 22:07
 9/16 anonim válasza:

ismerkedj a való életben...majd ott komolyan vesznek...én is csak azt tudom leírni, mint az előzők.


én sem vennék komolyan egy olyan embert, aki csak úgy tud "segíteni", hogy ha megtudja, mi a nevem, hol lakok, sőt akkor már rögtön találkozzunk is, személyesen mennyivel könnyebb, igaz? lehet, hogy gáz az, aki csak szórakozik az emberekkel, de semmivel se rosszabb, mint a magadfajta piócák.

2021. jan. 5. 22:42
 10/16 A kérdező kommentje:
Ismeretlenül ítélkezünk
2021. jan. 5. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!