Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek szinglinek jobb...

Szerintetek szinglinek jobb lenni, vagy párkapcsolatban lenni ? Mik az előnyök, hátrányok ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 01:18
A kérdező szavazást indított:
Szinglinek jobb lenni
Párkapcsolatban jobb lenni
85 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Azt fogod itt kapni hogy szingli, szerintem meg egyáltalán nem jó ha van megfelelő társad.
2021. jan. 19. 01:26
 2/32 anonim válasza:
Veszel egy papírt, középen ketté választod egy függőleges vonallal. Jobbra írod az előnyöket, balra a hátrányokat.
2021. jan. 19. 01:37
 3/32 anonim válasza:
10 éve,lassan 11 hogy egyedül vagyok,de már hozzászoktam.Az első 5-6 év az húzós volt nagyon,rossz azért hogy annyi szeretet van bennem hogy 10 embernek is elég lenne,de már beletörődtem hogy nekem már soha többet nem lesz senkim (Édesanyámon,kishugomon és a kutyáimon kívül).Próbálkoztam én,1-szer szerelmesnek is éreztem újra magamat,de a lány érthető okból nem viszonozta,mivel sok fogam hiányzik,és őszintén megmondva nekem se kellene egy olyan lány akinek hiányoznak,mert elég undorító látvány.Amikor mondják hogy csináltassam meg őket,azt mondom hogy nekem nem kell semmi olyan ami mű,a természetesség híve voltam mindig és vagyok is.Régen sajnáltam magamat,már nem,ez van és kész,ezt kell szeretni és elfogadni is sikerült már.
2021. jan. 19. 01:59
 4/32 anonim válasza:
Talán csak nem azért nem csináltatod meg a fogaid, mert az mű?
2021. jan. 19. 02:07
 5/32 anonim válasza:
4.:De.
2021. jan. 19. 02:08
 6/32 anonim válasza:
Hát öööö.... Neked nincsenek szüleid, akik tarkón vágnak és elzavarnak a fogorvoshoz? A fogazat hiánya folyamatos gyulladást okoz és tönkreteszi az emésztőrendszert. Ezen kívül nem esztétikus. Indíts a fogorvoshoz!
2021. jan. 19. 02:12
 7/32 anonim válasza:
6.:33 vagyok,17 évesen mondták meg nekem utoljára hogy mit kéne csinálnom.De neked kicsit nagy az arcod,nem?Ha velem szembe lenne valaki és okoskodni akarna hogy mit csináljak,vagy parancsolni,olyat tennék vele (ha túléli) hogy halála napjáig remegne,bárki is közelítené meg.
2021. jan. 19. 02:23
 8/32 anonim válasza:
hahaha:) anyám.... akkora szeretet van benned, ami 100 majomnak is sok lenne.
2021. jan. 19. 02:25
 9/32 anonim válasza:
8.:Akkora szeretet annak aki érdemes rá,de a másik végletet is ismerem.Te még nem hallottad hogyha valaki képes a legnagyobb szeretetre valaki iránt,az ugyanolyan mértékben képes a legnagyobb gyűlöletre is,én tudom,tapasztaltam nem egyszer-nem kétszer.Ezért nem szabad arcoskodni.Remélem ezt élőbe csak saját felelősséged teljes tudatában szoktad csinálni.
2021. jan. 19. 02:35
 10/32 anonim válasza:
Élőbe' csak értelmes emberekkel beszélek. Nem tudom leplezni, hogy agyatlan hülyegyereknek tűnsz, de már nem sokáig, majd a gyomorfekély visszavesz a lendületedből:)
2021. jan. 19. 02:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!