Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek szinglinek jobb...

Szerintetek szinglinek jobb lenni, vagy párkapcsolatban lenni ? Mik az előnyök, hátrányok ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 01:18
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Nekem parkapcsolatban jobb. Nagyon sokaig voltam single.

Talan meg az is jo ha single vagy de van szexkapcsolat. Nekem sajnos abban az idoszakban semmi sem volt nehany randin kivul.

2021. jan. 19. 12:05
 22/32 anonim válasza:
kinek hogy jobb. nekem pl párkapcsolatban
2021. jan. 19. 12:22
 23/32 anonim válasza:
Sokkal inkább egyedül mint kétszínű emberekkel!
2021. jan. 19. 18:02
 24/32 anonim válasza:

Mindkettő jó.

Ha szingli vagy akkor tényleg azt csinálsz amit akarsz. Plusz egy kis szabad flört mindenkinek jót tesz.

Ha pedig kapcsolatban vagy nem kéne, hogy lekorlátozva érezd magad. Pl. Ha egy srác elkezd veled flörtölni, akkor megköszönöd és megmondod neki, hogy van párod.

Kinek mi jön be: valaki utálja, ha "elszámolással tartozik" más felé, valaki meg szereti megosztani ezeket.

De az biztos, hogy jobb egyedül szinglinek lenni, mint egy boldogtalan kapcsolatban (társas magány).

2021. jan. 20. 06:43
 25/32 anonim válasza:

Ha olyan ember mellett vagy, akt tényleg szeretsz annál nincs jobb.

Közösen néztek szembe a problémákkal, szexuálisan is megkapod amire vágysz és érzed, hogy valaki törődik veled és elfogad.

Aki mást mond, az elkeseredett szibgli, vagy ezerszer választott szarul párkapcsolat terén.

2021. jan. 20. 07:48
 26/32 anonim válasza:
Szinglinek jobb. Sok csalodástol megkiméled a lelked és ez 37 év tapasztalat. Néha persze hiányzik egy társ, de elmulik hamar az érzés.
2021. jan. 20. 09:31
 27/32 tenshi98 válasza:

Mindenkinek teljesen különböző, hogy melyikben mi a jó. Lehet ami neked az egyiknél előny az másnak hátrány. Én úgy vagyok vele, hogy inkább egyedül mintsem, hogy csak azért legyen valakim, mert anyámék elvárják, minden barátomnak már van. Továbbá inkább egyedül mintsem egy mérgező párkapcsolatban, egy olyanban amiben konkrétan csak te raksz bele energiát, az már nem is párkapcsolat.


Egyszer olvastam valahol, hogy valaki azt írta, hogy inkább egy rossz párkapcsolat mintsem, hogy egyáltalán ne legyen senkije. Hát az ilyen meg is érdemli a sorsát...


Persze ez csak az ÉN egyéni véleményem.

2021. jan. 20. 11:49
 28/32 anonim válasza:
Én egyedül élek, de van több szeretőm, számomra ez az ideális
2021. jan. 20. 13:24
 29/32 anonim válasza:

Teljesen emberfüggő. KB mint ha megkérdeznéd hogy kinek mi a kedvenc filmje.

Én elvagyok mondjuk egyedül és jó, hogy azt vehetek a saját pénzemből amit csak akarok.

De van olyan akinek ez kínszenvedés.

Szubjektív.

2021. jan. 20. 22:37
 30/32 anonim válasza:
Csakis párkapcsolatban ! Párban a kutyámmal ! Mi ketten az elcseszett szartenger világ ellen !
2021. jan. 21. 04:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!