Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nincs a gyakorin egy...

Miért nincs a gyakorin egy olyan srác, aki nem tűnik el, normális, vannak céljai, nem depressziós és egész jól néz ki?

Figyelt kérdés
18/L

#Ne nézz hülyének #Tudom, hogy annak nézel #Társkeresééés
2021. jan. 27. 00:07
1 2 3 4
 11/32 Noren1989 válasza:
Azok màr férfiak, Aranyom, nem sràcok.
2021. jan. 27. 06:14
 12/32 anonim válasza:
Nálam már a kulcsszavakkal leírtad magad.
2021. jan. 27. 06:47
 13/32 anonim válasza:
És te mit tudsz cserébe adni? Amúgy a nőkről is lehetne regélni... Férfiként azt tapasztaltam, hogy az itt lévők nagy része vagy idegbeteg, vagy fóbiás, vagy beszari, egyik pillanatról a másikra szó nélkül lelép, és a csillagos egekben vannak az igényei.
2021. jan. 27. 07:44
 14/32 anonim válasza:
🤣🤣
2021. jan. 27. 07:45
 15/32 anonim válasza:

#6: Tudok azonosulni a leírtakkal, eléggé! Egyszerűbben fogalmazva, "adom"!

Amennyiben lenne lehetőség zöld kezezni itt is, akkor kapnál tőlem instant hármat! 🙃

2021. jan. 27. 08:13
 16/32 anonim válasza:

Felelve az első kérdésedre, azért akadhat nehezen olyan srác ezen oldalon, aki nem válik köddé, mert ahogy valószínűleg a nagy részük komolytalan egy valós társkereséshez, úgy az itteni lányok is azok. S ha egy normális csaj/srác is lenne, túl nagy az esélye, hogy egy ilyen úgymond komolytalan emberbe fut bele.


A normalitás fogalma megint csak meglehetősen érdekes. Nem egydimenziós, hogy kinek mi a normális. Számomra nem normális az pl, aki literszámra vedeli az alkoholt, másnak az nem normális, hogyha valaki utálja a macskákat, mindenkinek más a normális, szóval ezt konkretizálhatnád.


A valódi célok, azok ritkák manapság. Szinte kincs, ha van valakinek és nem csak álomképként, hanem esélye is van a megvalósításra. Ugyanakkor bizonyos célok eltérhetnek attól, ami a te érzelmi világodnak megfelel. Egy művészlélek céljai merőben más életúthoz vezetnek, mint egy sportolóé, s szintúgy egy mérnöké. Így a célok megléte talán nem is lenne neked elegendő, ha azok a te életfilozófiádtól túlzottan eltérnek.


A depresszió egy különös téma, manapság felkapott lett egyenesen megvetni a depressziós embereket, s ezeket az embereket én vetem meg, meg a többi normális ember is. Az, hogy nem depressziós, nálad mit jelent? Mert manapság két fajtája ismert. Van az olyan depressziós ember, aki csak állítja és úgy tesz, mint aki az, aki hallgatja az ostoba depis popot és pityereg, hogy "jaj miért teszi ezt velem a sors, mit vetettem..", eközben pedig mondjuk két tantárgyból bukott meg önhibájából és csak sajnáltatja magát. Na az ilyen ember valóban kerülendő és nem sajnálandó. Aki pedig valóban depressziós, azzal itt nem nagyon fogsz találkozni. Egy igazi depressziós nem kommunikál egyszerűen az emberekkel sem szóban, sem írásban, ahogy nem vágyik kapcsolatra sem, s ha igen, a lelkiállapota miatt nincs mersze belevágni. Ezek az emberek segítségre szorulnak, de a téma most nem ez, haladjunk tovább.


Kinézet. Csak annyit mondok, egyéni, kinek mi a jó vagy egész jó kinézet. 180+ centis sportos erőember, van akinek ez kell igen, van akinek jó kinézet egy haj, meg egy helyes pofi, esetleg szép szem. De van, aki szerint egy törpe vagy esetleg egy átlagosnál több felesleggel megáldott ember is lehet helyes.


Az elvárásaid nem egyértelműek, a félreértések lehetősége emiatt megnőhet, magadnak generálva ezzel a problémát. Azt mondom, hogy ezt orvosold. És azt is mondom, bár inkább írom, hogy külső és belső elvárásai vannak a pasinak is a lánnyal szemben, s nem kevesebb, hanem egyenlő arányban. A kölcsönös alap igények mindenhol léteznek, s egy nő sem helyezheti előbbre a saját igényeit, ha nem tartja tiszteletben a srácéit. Ez igaz fordítva is fiúk! A novelláért meg én kérek elnézést.


19/F

2021. jan. 27. 08:42
 17/32 anonim válasza:
Én itt vagyok, úgyhogy biztos van még ilyen rajtam kívül. Nem vagyok depis, rengeteg célom van, 20 éves srác vagyok és rohadt jól nézek ki :D nem véletlen van barátnőm.
2021. jan. 27. 09:49
 18/32 anonim válasza:
Utolsó ezt csak az egód mondatja valszinűleg
2021. jan. 27. 09:55
 19/32 anonim válasza:
Írj ha akarsz !
2021. jan. 27. 12:49
 20/32 anonim válasza:
Miért nincs a gyakorin egy olyan lány, aki nem tűnik el, normális, vannak céljai, nem depressziós és egész jól néz ki?
2021. jan. 27. 14:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!