Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Belekezdjek a párkeresésbe...

Belekezdjek a párkeresésbe vagy ne?

Figyelt kérdés

2 hete ért véget a kapcsolatunk a barátnőmmel. Nagyon nehezen viseltem, az óta nagyon magányosnak érzem magam. Nem léptem még túl a csajon, de úgy érzem egy másik lánnyal való ismerkedés ezen segítene és simán tudnék új kapcsolatot kezdeni. Ugyanakkor sajnálom az exemet mert ezzel nem azt szeretném vele éreztetni hogy nem volt nekem fontos, de úgy érzem nem bírom egyedül.

Ti mit javasoltok?



2021. jan. 28. 23:26
A kérdező szavazást indított:
Kezdjek ismerkedni, az ismerkedés segít felejteni
Kezdjek ismerkedni, hogy ne érezzem magam magányosnak
Hiába a magány, egyelőre ne ismerkedjek
Inkább leírom
41 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem lenne fair búfelejtőnek keresni valakit, úgy hogy még túl sem vagy a volt párodon....
2021. jan. 28. 23:27
 2/13 anonim válasza:
Meg kell gyászolni a kapcsolatot, akkor lesz jobb a következő. De ha nem volt túl mély érzelem, akkor szoktak kutyaharapást szőrével...
2021. jan. 28. 23:29
 3/13 anonim válasza:
Szerintem még várj ezzel.
2021. jan. 28. 23:30
 4/13 anonim válasza:
Csak azért ne keress valakit, mert nem bírod egyedül. Azt keresd, aki nélkül nem bírnád..
2021. jan. 28. 23:30
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem már meggyászoltam. A szép emlékeket megtartottam, ugyanakkor már elengedtem azt a lányt.
2021. jan. 28. 23:31
 6/13 anonim válasza:
Ha ilyen gyorsan el tudtad engedni, akkor nem is szeretted igazán, úgyhogy jöhet a következő..!
2021. jan. 28. 23:32
 7/13 anonim válasza:

Akkor viszont igen. De ésszel.

Azért ne engedd hogy az érzelmek ennyire befolyásoljanak.

2021. jan. 28. 23:40
 8/13 anonim válasza:
Ha úgy érzed hogy menni fog akkor miért ne? Most komolyan...ha őszintén letisztázza a dolgokat a csajjal akkor mi baj lehet?
2021. jan. 28. 23:40
 9/13 anonim válasza:

Nem érdemes, kérdező. A soron következő esemény ugyanilyen véget fog érni, vagyis semmit nem oldottál meg.

Ez olyan mintha az egyik adósságod úgy törlesztenéd, hogy felveszel egy másikat...

2021. jan. 29. 00:36
 10/13 anonim válasza:
Do it! Hajrá, sok sikert!
2021. jan. 29. 01:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!