Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Belekezdjek a párkeresésbe...

Belekezdjek a párkeresésbe vagy ne?

Figyelt kérdés

2 hete ért véget a kapcsolatunk a barátnőmmel. Nagyon nehezen viseltem, az óta nagyon magányosnak érzem magam. Nem léptem még túl a csajon, de úgy érzem egy másik lánnyal való ismerkedés ezen segítene és simán tudnék új kapcsolatot kezdeni. Ugyanakkor sajnálom az exemet mert ezzel nem azt szeretném vele éreztetni hogy nem volt nekem fontos, de úgy érzem nem bírom egyedül.

Ti mit javasoltok?



2021. jan. 28. 23:26
1 2
 11/13 anonim válasza:
Azt te érzed hogy készen állsz e ennyi idő után egy új kapcsolatra. Ha úgy érzed igen akkor hajrá.
2021. jan. 29. 20:51
 12/13 anonim válasza:

Neee még ne!

Ennyi idő után a hiányérzet beszél csak belőled.

Gyászold meg előbb rendesen, meg hagyj egy kis szünetet helyrejönni. 2 hét kihagyás szerintem nagyon kevés.

Úgy sosem jó kapcsolatba lépni, ha még nem gyógyultak be a sebeid, csak megsebzed a következő párodat is!

Várj még, tölts most kicsit több időt pl. a barátaiddal, szüleiddel, hobbiddal!

2021. jan. 31. 10:22
 13/13 anonim válasza:
Hasonló szituban vagyok. 1 hónapja vagyok szingli, de úgy érzem szinte nem bírom elviselni a magányt. Én már elengedtem a volt párom, sőt barátok is maradtunk, nem is volt nagy szerelem. Mégis rosszul érezném magam hirtelen beleugrani egy kapcsolatba. Kicsit ki kell bírni egyedül.. ez az idő jó arra hogy az ember jobban megismerje magát, levonja a tanulságot az előző kapcsolatból, kicsit megerősödjön, aztán úgy jöhet a következő.
2021. febr. 17. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!