Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ki melyik társkereső appot...

Ki melyik társkereső appot használja a Badoon és a Tinderen kívül aminek van értelme is és ahol tényleg lehet párt találni? 23/F

Figyelt kérdés
Májusban leszek 24 éves. 185 cm magas átlátos testalkatú srác vagyok. Normális kinézettel. Sajnos sehogyan sem találok barátnőt már 1 ideje. Személyesen leszólítani lányt pedig nincs ötletem, hogy mivel is kellene leszólítanom. Pedig minden nap nagyon sok lányt látok az utcán amik megtetszenek. Sajnos a nagyrészük másodmagával, vagy még nagyobb társasággal van. Így esélyem sincs személyesen leszólítani senkit sem. Badoo-n és Tinderen is fent vagyok már 1 ideje. Mindekit jobbra húzok tehát már semennyire sem nézem sem a külsőt (képeket) sem a leírást. És mégsem jutok el senkivel sem a beszélgetésig sem. De ha nagy ritkán igen akkor is a találkozásig sajnos soha. Ezért szeretnék meglátogatni új társkereső(ke)t.

2021. febr. 16. 12:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez most hogy jön ide?🤔
2021. aug. 30. 20:31
 12/16 anonim válasza:
Úgy, hogy élőben könnyebben összejön a match, ha pár italtól magabiztosabb vagy, a csajok közt meg sok már a fellazultabb.
2021. aug. 30. 21:00
 13/16 A kérdező kommentje:
Élőben is szeretnék ismerkedni. Mivel sose iszok alkoholt és nem is ittam még soha sem - a te általad leírt piás verzió nekem semmit sem ér.
2021. aug. 30. 21:31
 14/16 anonim válasza:
Akkor menjél tánciskolába. A kizombát javaslom.
2021. aug. 30. 21:49
 15/16 A kérdező kommentje:
Dehogy megyek. Nem költök rá pénzt.
2021. aug. 30. 22:12
 16/16 anonim válasza:
Pedig sajnos a csajozás és az oda vezető út is pénzbe kerül, nem is kevésbe..
2021. dec. 25. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!