Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit csináljak, hogyha úgy...

Mit csináljak, hogyha úgy nézek ki 21 évesen, mint egy 14 éves?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag úgy nézek ki, mint egy gyerek emiatt számos negatív megkülönböztetés ér a hétköznapokban. Rendszeresen úgy kezelnek a kinézetem miatt, mint egy kamasz srácot, ami rettenetesen frusztráló.


21/F



2021. febr. 27. 23:46
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én is ugyanilyen vagyok, csak 2 évvel idősebb. Szar dolog bizony a fiatalos kinézet, megnehezíti a dolgokat, de nem lehetetleníti el. Sok hozzám hasonló, fiatalos megjelenésű srácot láttam már, sokuknak volt párkapcsolata is, látszólag teljes életet éltek, szóval nem lehetetlen.

Bár mondjuk nem tudom. Volt már, hogy mondtak rám 20-at is (ritkán), de volt, hogy le 16-oztak. Széles a skála, kaptam már mindenfélét, ezért talán nem lehet 100%-ig kijelenteni, hogy én gyerekesen néznék ki.

2022. jan. 27. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!