Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bejött már valakinek valamelyi...

Bejött már valakinek valamelyik online társkereső platform?

Figyelt kérdés

Gondolok itt Tinderre, Badoo-ra, Facebook Társkeresőre főként.

Eddig nem igazán jártam sikerrel ezen az oldalakon abból a szempontból, hogy a legtöbb esetben a beszélgetések vagy kihalnak vagy épp rájövök, hogy akivel beszélgetek nem százas az agyában.


Van itt olyan, aki ott találkozott a párjával és lett belőle komoly kapcsolat?



2021. márc. 2. 21:03
1 2
 11/20 anonim válasza:
Milyen "elvárásaid" vannak? Milyen számodra az ideális férfi?
2021. márc. 2. 22:09
 12/20 anonim válasza:

Hát nekem eddig amúgy online itt volt a legnagyobb sikerem, de ez is elég sz@r hely az ismerkedésre.

Élőben minden sokkal könnyebb.

2021. márc. 2. 22:19
 13/20 anonim válasza:
Én a barátomat 3 hónapja a Tinderen ismertem meg, kb 2 hétig beszéltünk online, mert karanténban voltam, ahogy kijöttem, másnap már randiztunk is. Iszonyú szerencse kell hozzá, hogy jó embert fogj ki, de nem lehetetlen! 😊
2021. márc. 3. 07:20
 14/20 anonim válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a nők többsége egyszerűen nem válaszol. Alapból udvarias, kissé régivágású vagyok, nem használok obszcén szavakat, mégis az a tapasztalatom, hogy a kezdő levelekre nem jön válasz. Ha kibróbálok különféle stílusokat, lazábbat, macsósabbat, nagydumásat, szerényet, bármilyet, ugyanaz az eredmény. Most már direkt figyelem, új profilokkal más és más bemutatkozó szövegeket írok, annyifélét, mintha harmincféle ember volnék, de az eredmény nagyjából ugyanaz. Pár nőtől érkezik esetleg valami értelmetlen, félmondatos válasz, s ha arra szintén válaszolok, kérdezek, másodjára semmi. Az az érzésem, mintha 95%-uk kamus lenne.
2021. márc. 3. 07:53
 15/20 anonim válasza:
#14: A nők minek válaszoljanak? Kismillió faszi ír nekik nap mint nap, van miből válogatniuk. Ráadásul tapasztalataim szerint még az átlagos nők is csak a legmenőbb, leghelyesebb férfiak után ácsingóznak. Ha te átlagos/átlag alatti külsejű férfi vagy, vagy a képeid alapján nem tűnsz menőnek és/vagy gazdagnak, akkor nincs esélyed. Elég sok lányt/nőt megjelölgettem különböző társkeresőkön, de még visszajelöléseket sem kapok, ha viszont ennyire nem érdeklem őket, akkor nem fogok nekik még írni is.
2021. márc. 3. 10:42
 16/20 Bigbob91 válasza:
Nekem igen én a jegyesemet egy társkereső oldalon ismertem meg és már 5 éve együtt vagyunk és és idén meg is kértem a kezét! Úgyhogy nekem be jött a társkereső oldal.
2021. márc. 3. 11:30
 17/20 anonim válasza:
Nekem nem jöttek be, csajoknak ez sokkal könnyebb, rengetek pasi közül tudnak válogatni, legfeljebb csak annak írnak, akiben sok pénzt látnak. Éleggé el tudja venni az ember kedvét sajnos, ezért töröltem is mindet. 29F
2021. márc. 3. 19:24
 18/20 anonim válasza:

Mindenre van példa


Én például pénzügytant tanító egyetemi docens vagyok, és van kis rálátásom a pénzmosó dolgokra.

A szexiparban keletkezik sok tízmilliárd Ft keresmény, ezt kéne legalizálni.


Nyitok egy legális társkereső Bt-t, egy szorgalmas gyerek beregisztrál 10 ezer kamu arcot és elszalad a postára befizetni 5-10 ezer forint reg díjat, prémiumot stb.

Az ugye már 50-100 millió forrását legalizál is. Ezeket kéthavonta lecseréljük újakra, az már milliárdos tétel/ év.

És akkor jövök mi, reménykedő amatőrök, és mi is befizetünk egy csomó pénzt, az még már újabb profit. És néha találunk valaki, aztán vagy happy end lesz, de gyakrabban nem.

Én 20 éve toltam egy évig, vagy 60-70 ezerért 3-4 lapon. Lett egy két röhejes randi, néhány kóbor numera, és egy azóta is tartó barátság.


De alapvetően nem ez a céljuk ezeknek az ócska remény-kereskedőknek.

2021. márc. 4. 23:31
 19/20 anonim válasza:

Szerintem nem minden nő csak legmenőbbnek/legjóképűbbnek/leggazdagabbnak kinéző férfinak ír vissza.

Én most például magamból indulok ki: ha az adott illető úgy ír egy sablonos ismerkedő szöveget, hogy egy mondaton belül csomó helyesírási hiba van, annak alapból nem írok vissza. Miért? Mert ha írni nem tud a saját anyanyelvén helyesen, akkor az a szememben elég tahónak írja le magát.

Ha olyan képek vannak arról a személyről feltöltve, aki a tükörrel szemben a drágának tűnő telefonjával pózolgat, nekem az elég sekélyes személynek tűnik, részemről egyből megy a negatív pontozás.

Ha valaki úgy akar nálam bevágódni, hogy ennyi meg ennyi vagyona, meg jól menő vállalkozása van, egyből tiltom, mert ha a valós életben személyes kapcsolatok útján nem jött neki össze semmi sem, ne egy gagyi társkeresőn akarjon engem megvenni ezzel.

Tény, hogy sok nő csak a külsőre meg a gazdagságra utazik, vagy esetleg csak unaloműzés céljából regisztrál az ilyen oldalakra, de azért a férfiakat se kell félteni ilyen téren, mivel nekem is elég sok olyan férfi írogatott, hogy az volt a legelső mondatuk, hogy küldjek magamról egész alakos fotókat, mikor róluk alig volt 1-2 arcközeli kép :D :D

De azért az aktfotókat követelő ecsetfejű 20-as évei elején járó suhancok se kerültek el, csak hogy egész legyen a sztori :D

Szóval nekem kezd elmenni a kedvem ettől az online társkeresős dologtól, pedig nekem nincsenek akkora elvárásaim, és még nem is olyan régen regisztráltam. Még ha külsőségeket is nézzük, nyilván én is megnézem, hogy mennyire néz ki jól az adott személy, vagy mennyire ronda, de ez fordítva is igaz.

2021. márc. 16. 15:45
 20/20 anonim válasza:

Szia!

Kellő önbizalommal rendelkező, igényes lány vagyok. Badoora eddig akárháyszor felmentem, rövid idő alatt érkezett sok kedvelés. Mindenféle fiú/férfi írt nekem. Kinézettől függetlenül illedelmesen, kedvesen válaszoltam mindenkinek, megköszöntem, ha bókolnak, és amennyiben nem kívántam folytatni a beszélgetést, kulturáltan elmondtam az illetőnek (kivéve ha ő ott nekiállt nekem chatben egyre fogyatkozó ruhás képeket küldeni, vagy tőlem kért ilyet). Na most erre kétféle reakcó szokott érkezni: 1. az én k*rva anyámat, amiért nem vagyok vevő a paraszt, rámenős stílusára; 2. köszönöm, hogy elmondtad, szép napot kedves, vagy csak egy egyszerű rendben.

Sajna ez utóbbiból van kevesebb, de nem lep meg.

Tehát nem igaz minden egyes lányra, nőre, hogy bunkó meg nem válaszol, ezzel csak erre szerettem volna rámutatni.


A tapasztalat amúgy:

Badoon rám írt egy srác hatásos, figyelmet megragadó szöveggel. Rengeteget beszéltünk, humoros, okos volt és számomra kifejezetten vonzó. Nagyjából 2 vagy 3 hét beszélgetés után találkoztunk, majd a randi végén tapló módon ledugta a nyelvét a torkomon, és akárhogy próbáltam, nem tudtam szabadulni. Aztán utána alig keresett, meg ha beszéltünk hol ilye, hol olyan volt. Na itt viszont néhány nap után elegem lett, és szó nélkül töröltem. Ne b*sszuk már el egymás idejét, és ne hazudjuk a másiknak végig azt, hogy komoly kapcsolatot keresünk, amikor szó sincs ilyesmiről.

Tanulni tanultam az esetből, de ettő függetlenül valószínű visszanézek majd valamelyik oldalra, mert szeretnék egy kapcsolatot.

2021. márc. 18. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!