Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A táborban volt egy fiú és...

A táborban volt egy fiú és nekem bejön,hiányzik. Sajnos csak a kereszt nevét tudom. És ezérta akkor láttam utáljra amikor el ment pénteken a táborból. Mit tegyek hogy újra találkozhassunk ?

Figyelt kérdés
Előre is köszi.
2021. márc. 5. 12:05
 1/7 anonim válasza:

Milyen tábor?

Vannak ilyenkor is??

Hol?

2021. márc. 5. 12:48
 2/7 anonim válasza:

Ha jól kijöttetek, akkor meg kellett volna kérdezned legalább az utolsó napon a teljes nevét vagy cserélhettetek volna elérhetőséget, hogy tudjatok később is beszélgetni. Persze most már mindegy, de legközelebb ha ilyen van, inkább így csináld.

Nem tudsz róla valamit, ami alapján könnyebb lenne megtalálni? Melyik iskolába jár, van-e közös ismerősötök ilyesmi. A tábor szervezőjét is meg lehet kérdezni, ha nagyon nincs más. Elérhetőséget biztos nem fog kiadni, de a nevét csak megmondja.

2021. márc. 5. 12:58
 3/7 anonim válasza:
Szervezőt megkérdezni ahogy a felettem lévő írja,vagy névsort nézni hátha volt-e.
2021. márc. 5. 15:17
 4/7 anonim válasza:
Ez nem a Gyenesdiási sztori?
2021. márc. 5. 15:33
 5/7 anonim válasza:

Ilyenkor vannak táborok? :O

Foci tábor esetleg? Azt ugye kerüli a vírus..

2021. márc. 5. 18:21
 6/7 anonim válasza:
Ha valamelyik barátjának tudod a teljes nevét és meg tudod találni facebookon, valószínűleg az ő ismerősei között megtalálod azt is akit keresel, én ezt szoktam alkalmazni.
2021. márc. 5. 18:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a tábor 2020.ban volt akkor még nem volt annyira korona. Amikor az osztályal voltunkfagyizni akkor egy csoda történt (persze ez a fagyizás régebben történt) viszont a fagyizó elötti lévő kis térre ki mentünk és ott szerveztünk futóversenyt na mindegy ez nem számít. Mintha megláttam volna őt el menni az utcán mellettem. Egy k**** nagyot dobbant a szívem kár hogy nem szoltam oda.
2021. márc. 6. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!