Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A lányok miért várnak órákat...

A lányok miért várnak órákat mielőtt visszaírnak, ha ők húznak jobbra?

Figyelt kérdés
Nem csak a beszélgetés kezdetén, hanem akkor is amikor próbáljuk egymást úgy megismerni, hogy ki hol lakik, mivel foglalkozik ilyesmi, de mindig órák múlva kapok választ aztán egy idő után megunom és nem válaszolok többet. Ilyenkor mit kéne csinálni?

2021. márc. 7. 15:30
1 2
 1/18 anonim válasza:
Mert egyszerre 82 milliárd pasival írogatnak még közben. Ők nők, bró. Értük loholnak a hapekok, szegények pedig szortíroznak, visszaírnak, stb.
2021. márc. 7. 15:45
 2/18 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de akkor a 80 milliárd pasi közül miért nem jó nekik egy sem?
2021. márc. 7. 15:52
 3/18 anonim válasza:
Jó nekik, valószínűleg, csak lehet pont nem te vagy az. 🤷‍♂️ Meg gyakran a bőség zavara miatt nem tudnak dönteni és egyszerűen túl sok jó van és akkor már egyik se, aztán meg sír, hogy "brühühü, brühühü, minden pasi rossz, nyeeeeh".
2021. márc. 7. 15:55
 4/18 anonim válasza:
Meg ugye a lányok gyakran ott rontják el, hogy nem adnak esélyt. Tehát mindig a hibát keresik és nem azt, hogy látják, hogy "na, ez a tag nem pöcsképpel kezdett, kedves, érdeklődő, sok hobbija van, érdekes", aztán adna neki egy esélyt, nem, ehelyett azt látja, hogy csak 178 centi, ami az ő 162 centijéhez nem elég magas, mert neki a 180 kell, aztán szegény ember megy a levesbe. 🤷‍♂️
2021. márc. 7. 15:59
 5/18 anonim válasza:
h ugy tünjön nagyon elfoglaltak, illetve szűrőnek is jó, mert a bizonytalan idióták felfedik magukat, ha nem kapnak választ azonnal, akk pl ide irnak kérdést, vagy elküldik a csajt az anyjába h válaszolni is képtelen.
2021. márc. 7. 16:00
 6/18 anonim válasza:

Ezt csinálta az online ismerkedés. Olyan nagy a számbeli eltolódás a férfiak javára, hogy egy nőre százan jutnak. Jön az első, aztán jön egy jóképűbb, aztán megint egy és a nő nem tudja, hova kapjon. Ez elhiteti velük, hogy nem érdemes időt pazarolni senkire, mert csak várniuk kell és jön egy jobb. Végül csak kikötnek valakinél, de ez olyan, mint a lottó. Versenyezned kell a többiekkel és ez eléggé megalázó. Az egyik társkeresőn még azt is látni lehetett, hány levelet is kapott az adott nő naponta. Amikor azt láttad, hogy aznap kb a harmincadikat küldted te, akkor elment a kedved az egésztől. Csak egy sorszám voltál és talán te is kaptál 1-2 sort a többiek mellett.

Több mindent lehetne csinálni

Én sosem írtam nőnek, megvártam, amíg ők írtak. Onnantól egyértelmű volt az érdeklődése és nálam volt a labda is. A feleségem is így ismertem meg, 2 hét után írt és onnantól már könnyen ment a dolog.

Fiatalabb koromban én sem csináltam máshogy, írtam 20 nőnek és akik válaszoltak, azokkal írogattam. Max egy hét és randit kértem, nem húztam az időt. Ha valamelyik komolyra fordult, ejtettem a többit.

Több vas kell a tűzbe, mert az online társkeresés mindaddig komolytalan, amíg el nem jön az első randi. Legtöbbször még utána is.

2021. márc. 7. 16:01
 7/18 anonim válasza:
#4: Na ez igaz, elég egyetlen apró hiba, és máris dobnak. A normális férfiaknak sem adnak esélyt, pedig szerintem nem lehet olyan nehéz kiválogatni azokat, akik nem farokképpel indítanak, meg akik a "szia, mizu?" szövegeken túl valami értelmeset tudnak odaböffenteni első üzenetként. Még az átlagos nők is elhiszik, hogy nekik alanyi jogon jár Mr. Perfect, a többit meg negligálják. És mindig van valamilyen ok, hogy te miért nem vagy elég jó: az egyik alacsony, a másik őszül, a harmadik pocakosodik, a negyedik kopaszodik, az ötödiknek kicsit ferde az orra stb. Írhatsz te akármilyen frappáns kezdőszöveget, lehet akármennyi belső értéked, ha kapásból kiszúrnak benned valami hibát, vagy ha valamilyen okból nem tetszel nekik (és az átlagos külső már pl. elég ok erre). Egyébként sajnos a nőket is hozzászoktatta ez az online húspiac a felszínességhez, hiszen tudják, hogy a férfiak úgyis teperni fognak értük. És míg a férfiak rengeteg átlagos nőnek adnának esélyt az ismerkedésre, addig a nők még az átlagos férfiakat is semmibe veszik.
2021. márc. 7. 16:14
 8/18 anonim válasza:
nézd ha rád is naponta 30 ember irna, egy idő után te is átállnál a szelektálásra, és az ingerküszöböd is egyre alacsonyabb lenne. miért kéne a cuki lány ha van egy sokkal cukibb, miért kéne a dögös ha ott a még dögösebb aki pont most irt? érted igy őket vmennyire? a versenyből meg ugy kell kiszállni h nem versenyzel, nem kell. ez is kiemel az egészből. érdekesebb vagy mint az előző 1000 mr perfect, pusztán azzal h nem versenyzel, mert te vagy az érték csak nem érdekel h ő értékel-e. te magadat igen és aki észrevesz az nagyon jól jár, ebben a tudatban kell jelen lenni, meg persze valóban legyél olyan akivel jól jár a leendő.
2021. márc. 7. 16:22
 9/18 anonim válasza:
#8: Ez mind szép és jó, csak éppen a nők nagy része eleve nem kezdeményez, szóval ha akarsz valamit, akkor bizony igenis be kell szállnod a versenybe. Ráadásul ha pl. max. átlagos a külsőd, akkor még kevésbé fognak neked maguktól írni a nők. És persze nem is fognak észrevenni, miért is vennének, hiszen ők is csak a jóképű, vonzó külsejű, népszerű stb. emberkékre csorgatják a nyálukat. Nőként megteheted, hogy kiszállsz a versenyből, férfiként nem, főleg akkor nem, ha kinézet alapján nem tartozol a felső 10%-hoz.
2021. márc. 7. 17:04
 10/18 anonim válasza:
kicsit átlag felettinek értékelnek külsőre, nincs kocsim, házam, vagyonom, semmi kül, azt szeretik ahogy érzik magukat mellettem/miattam, nekem pedig nem a darabszám a lényeg. időnként, évente kb 5-6 nő esik be az életembe véletlenül, de ők megérik a figyelmet, valóban értékesek. pedig nem keresem, csak szitukból ugy alakul h ismerkedünk. nem vagyok versenyben a piacon.
2021. márc. 7. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!