Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért választanak még a 38-47...

Miért választanak még a 38-47 év közötti elvált apukák is inkább gyermektelen nőket, mint elvált anyukákat? Az elvált anyukáknak 38 év felett kiknél van esélyük? Van esélyük egyáltalán bárkinél is?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 21:18
1 2
 11/18 anonim válasza:

Persze a másik oldalról nem ír senki, hogy egy gyermektelen nőnek ugyan miért jó az exnő kölykeit a nyakába venni és gyerektartást fizetni a közös kasszából, de hát ez jellemző erre az oldalra.


A kérdezőnek pedig: 35 körül rohamosan megnőttek az esélyeim a nők körében. Bár én biszexuális vagyok, mem tudom te mennyire vagy nyitott erre...

36/N

2021. márc. 11. 18:10
 12/18 anonim válasza:
A potyautas szindróma súlyos esete a "sztárénekes" Fekete Dávid felesége aki 23 évesen magára maradt három gyerekkel.Meg vélhetően nem kevés adóssággal. Na neki vajon milyen esélyei vannak a társkeresésben ezek után? Az oké, hogy nagyjából bármelyik férfi nagyon szívesen megcsinálná, de hány potenciális jelölt vállalná be a közös életet a kishölggyel? Ehhez képest egy 38 éves egygyermekes anya még jó helyzetben is van.
2021. márc. 12. 02:38
 13/18 anonim válasza:

Mert van saját gyerekem nem kell mág másé is.

Mert még akarok gyereket lehetőleg sajátot.


Ha az elvált anyuka nem csak anyuka hanem nagybetüs NŐ akkor lehet eselye sok mindenkinél. Bár a gyerek visszatartö erő.

2021. dec. 29. 14:52
 14/18 anonim válasza:
12-es, ez a Cserpes Laura nevű csaj? Valszeg borzalmasan rossz esélyei vannak a társkeresésben, kb. top 1 ezrelékbe tartozik a külseje alapján. Szerintem csak az ujját kellene kinyújtania, hogy ugorjon százezer férfi, aki szívesen együttélne vele...
2022. ápr. 22. 22:44
 15/18 A kérdező kommentje:
Átlagos elvált apukák és átlagos elvált anyukákra gondoltam a kérdésemben, ami a külsőt illeti. Nem a top 1 ezrelékre.
2022. ápr. 23. 04:09
 16/18 anonim válasza:
Nálam inkább házas férfiak jelentkeznek, nem elvált apukák. Pedig én inkább azokkal ismerkednek. És van a másik véglet, a huszonéves, gyerektelenek. Őket nem is értem, mit akarnak tőlem.
2022. ápr. 23. 08:59
 17/18 anonim válasza:

Elvalt anyuka ha jol nez ki akkor biztos talal maganak egy ferfit aki orul hogy van egy baratnoje.

En ha elvalt apuka lennek akkor biztos hogy nem jonnek ossze elvalt anyukaval. Eloszor is a lanyom szobaja a lanyome, azon nem kell osztoznia mostohateson es nincs szabad szoba a hazamban. A gyerekes nok altalaban eleg sorok, igy nincs az hogy akkor a ferfi koltozik oda hozza a nagy villaba, hanem inkabb a no megy a ferfihoz gyerekestol mindenestol. En biztos nem tartanam el mas gyereket.

2022. dec. 20. 02:29
 18/18 anonim válasza:

38 év feletti elvált anyukáknak például nálam van esélyük.

Nem leszek a gyerek apja, nem leszek a következő válásodban társ, sőt semmi egyéb.


Pár dologban vagyok igazán jó, inkább csinálom azt 😎

Mivel fiatal és független vagyok, miért ne profitálhatnék belőle?

2023. márc. 13. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!