Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, a korlátozások után...

Lányok, a korlátozások után tervezek egy olasz tengerparti nyaralást. Lenne itt olyan, aki elkisérne?

Figyelt kérdés
Természetesen az anyagiakat állom.

2021. márc. 10. 06:09
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
minimum valami tengerentúlit. wizzair-el én is el tudok repülni olaszba párezerből.
2021. márc. 10. 07:03
 2/30 anonim válasza:

Ügyes! Tehát most semmi, csak egy ígéret, addig meg ha sikerül felszedni most valakit, megy a recskázás, vagy tyúkocska jöjjön házhoz ingyér, mer' majd mész "Olaszba és viszed őtet is"...


Miért nem akkor dobod ezt a kérdést be, ha már vége a korlátozásnak, és reálissá válik a dolog? Ja, mert kamu az egész, de addig jó kifogás a járvány?! :D


Ügyesnek gyenge, gyengének ügyes!

2021. márc. 10. 07:17
 3/30 anonim válasza:

Lányok én sörözni hívlak meg titeket

F

2021. márc. 10. 08:19
 4/30 anonim válasza:
Lányok, én hívlak benneteket! :D
2021. márc. 10. 08:28
 5/30 A kérdező kommentje:
Fura a sok szerencsétlen balfék véleménye. Nem keresek se társat, se szeretőt, csak útitársat. Nem is értem miket képzeltek bele, de hát a nyomor és az irigység megkeseríti az embert, mindenben csak a rosszat keresitek, beszóltok annak, aki szorgalmasabb, ügyesebb, sikeresebb és egyszerűen jobb ember nálatok. Az vegye magára, akinek szólt, nem általánosságban írtam.
2021. márc. 10. 10:21
 6/30 anonim válasza:
Annyira vagy jobb hogy leki beteg vagy fizetnéd egy ismeretlen nőnek az útat csak hogy legyen melletted valaki.Ez a siker ára nem kérem inkább.
2021. márc. 10. 10:23
 7/30 A kérdező kommentje:

6-os rendben, de akkor minek írsz és olvasol olyat, ami nem érdekel?

Jelentkező van elég, majd azzal megyek aki értékeli és nekem is érdekes.

2021. márc. 10. 14:21
 8/30 anonim válasza:
Azért szólunk be, mert hazug vagy, és kihasználod a buta, naiv valószínűleg kislányokat. Örülhetnek, ha nem csak egy pince falait fogják látni.
2021. márc. 10. 16:41
 9/30 anonim válasza:

Az a baj, hogy kajak lenne jelentkező, akkor is ha a nő is stabil anyagilag mert.. nem mindenki akar mindig egyedül lenni, egy idegen országban végképp nem (magamból kiindulva) csak sajnos én nem is vagyok olyan anyagi helyzetbe jelenleg, hogy utazgatni tudjak/ és azért se fognak jelentkezni (sorry, ha hátsó szándék nélküli út lenne”) mert ott a félelem” idegen hely... egy idegennel...

aztán rengetegen eltűnnek... mert elnyeli a föld”...

2021. márc. 10. 23:41
 10/30 anonim válasza:
Hát igen. Ez akárhogy is egy eléggé gáz kérdés. Ha én megyek, akkor olyasvalakivel megyek, akit nagyon jól ismerek. Nem így a gyakoriból kaparom össze.
2021. márc. 11. 06:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!