Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, a korlátozások után...

Lányok, a korlátozások után tervezek egy olasz tengerparti nyaralást. Lenne itt olyan, aki elkisérne?

Figyelt kérdés
Természetesen az anyagiakat állom.

2021. márc. 10. 06:09
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Kérdező, miért is lennénk mosdatlanok stb. csak mert szólunk, hogy szerintünk te egy beteges ember vagy?! Te beteg vagy! :D
2021. márc. 15. 13:24
 22/30 anonim válasza:

"miközben otthon telefonoztok magatokban, túlsúlyosan, mosdatlanul és elhanyagolva."


Én mosdatlan vagyok és elhanyagolt, de túlsúlyos nem!


Amúgy még mindig gondolkozom azon, hogy akkor most tulajdonképpen prostit keresel? Mert ha egy vadidegen nőnek fizetsz azért, hogy az útitársad legyen, akkor tulképpen pénzt adsz neki, felteszem szexért cserébe. Ha meg felháborodsz, hogy nem, nem szexért cserébe, akkor vigyél el bárkit, aki szimpatikus.

2021. márc. 15. 13:40
 23/30 anonim válasza:
Hozzászólók! Mi a ló.faszt kekeckedtek? Legalább megengedheti magának, hogy vesz egy csajt, akivel elmegy szórakozni. Osztán ha d.ugnak, akkor d.ugnak, ha meg nem, akkor így járt. Mi ebben a kivetnivaló?
2021. márc. 15. 14:05
 24/30 anonim válasza:
23.vagyok. Egyébként én is tervezem, hogy veszek magamnak egy hétre egy fullos p.uncit. Elviszem nyaralni. Jól érezzük magunkat, d.ugunk jókat! Ennyi. Aki meg nem tudja ezt finanszírozni, az ne fikázzon itt.
2021. márc. 15. 14:10
 25/30 anonim válasza:
Nem fikázunk senkit, csak irigykedünk. Most már rád is.
2021. márc. 15. 14:16
 26/30 anonim válasza:

#23-24 Felőlem száz puncit is bérelhet, mehet naponta hivatásoshoz, nem érdekel, az sem, ha a hivatásost Olaszországba, vagy akárhova viszi.

Az viszont gáz, hogy

1. lányokat szólít meg (nem nőket) tehát serdülőkor túl fiatalokat, akik elég naivak is lehetnek.

Ez korcs a "cukrosbácsi" továbbfejlesztett változata. Na ezt már fikázom.

Mit szólnál, ha azt írnám, lányok, veszek egy zacskó cukorkát, ki jön velem?! És ha ezt a lányodnak mondanám a téren?!

2021. márc. 15. 14:24
 27/30 anonim válasza:

Amennyiben egy 18-20 éves lány belemegy ilyenbe, akkor már tudja mit csinál.

Olvashatsz itt elég kérdést, hozzászólást, amit ilyen korú lányok írnak. Több cerkát fogtak, szoptak már mint egy meglett fiatalember kilincset.

2021. márc. 15. 16:18
 28/30 anonim válasza:

27

No de miért? Szerintem a legtöbbjük azért, mert irtózatos szeretethiányuk van és azt hiszik, hogy szexszel megfogják a férfit (nem csak ott :) ). Aztán nyilván van egy pár olyan nő, aki szereti a szexet. És akkor mi van, ha örömmel teszik?

2021. márc. 15. 16:20
 29/30 anonim válasza:
Dehogy szeretethiány! Ez a való világ. Divat a szex. Ciki szűznek, vagy kissé mellőzöttnek lenni. Már 15-16 éves kortól kóstolgatják a túrórudit. Ezt nem fikázásból írom. Tény.
2021. márc. 15. 16:28
 30/30 anonim válasza:
#29 Persze te mindent tudsz az egy bites gondolkozásoddal, ahol minden igen vagy nem, fekete vagy fehér. Segítek: sötét vagy.
2021. márc. 15. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!