Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az emberek, hogy találnak...

Az emberek, hogy találnak maguknak párt ilyenkor a vírus idején? Mert most is úgy jártam, hogy várni akartam a 2 hetes korlátozás végét és elhívni randira a csajt és összejött mással ma láttam. Kérdés, miért jönnek össze járvány idején nem értem?

Figyelt kérdés

2021. márc. 14. 10:15
1 2
 11/17 anonim válasza:
#10: Sajnos a legtöbb ember játszmázós. Amúgy néha tényleg nem tudom, mi a jó megoldás. Próbáltam türelmes lenni, lassabban haladni, akkor sem mentem semmire. Ha gyorsabban elhívtam valakit, annak sem lett foganatja. Egyszerűen fogalmam sincs, hogy akkor most lassabban vagy gyorsabban kell-e haladni, hogy mikor mibe kötnek bele.
2021. márc. 14. 10:46
 12/17 anonim válasza:
#8: Igazából nekem az esett rosszul, hogy így kellett megtudnom tőle, aztán meg még jött a "barátok még lehetünk" dumával, és a végén ő játszotta el a sértődöttet, hogy ő nem tett semmi olyat, amivel megbánthatott volna. Pedig én is felvetettem neki a találkozást, ezt figyelmen kívül hagyta, pedig elég hamar jeleztem neki a szándékomat, és azt sem mondhatta, hogy nem tudta, mit akarok. Csak azt nem értem, hogy utána minek folytatta velem a beszélgetést. Az már kezdett gyanús lenni, hogy hirtelen megváltozott a viselkedése, de még akkor sem volt benne annyi gerinc, hogy őszintén megmondja, hogy ne bókoljak neki, ne törjem magam, mert értelmetlen. Ha nem kérdezek rá, hogy mi van, a mai napig sem mondta volna meg az igazat. De mindegy is, nekem nem kell ilyen nő, csak az a kár, hogy nehéz normálisat és tisztességeset találni még a kicsit idősebbek között is.
2021. márc. 14. 10:59
 13/17 alonelyman válasza:

11 es igen, így van és elvárják, hogy te tudd ő neki,hogy tetszik holott honnan a fenéből tudnád? akkor mondja el... így van?

de millió olyan dolog van amibe belekötnek ismerkedés során, chat során

2021. márc. 14. 11:00
 14/17 A kérdező kommentje:
Jól elbeszélgettek egymással csak az én kommentemre nem jön semmi válasz xdd
2021. márc. 14. 11:09
 15/17 alonelyman válasza:
kedves kérdező szerintem friss dologban könnyebb elhódítani a nőt mint később, de akkor sem könnyű, inkább keress függetlent
2021. márc. 14. 11:23
 16/17 anonim válasza:

Azert jonnek a jarvany alatt ossze, mert szarnak a korlatozasokra.


Tobb ismerosom is mai napig jar bulikba, osszejovetelek.


Tegnap lattam hazafele jovet egyik kisebb parkban kb 10 - 15 fos csapat fiatalt (egyetemista koruli) korben ulni es nevetgelni.


Egyszeru. Szard le a korlatozasokat es akkor azt csinalsz amit akarsz, tobbi is igy teszi.

2021. márc. 14. 12:09
 17/17 anonim válasza:
Ugyanúgy mint eddig. Élőben. Már akinek van hozzá mersze :D :D :D akinek meg eddig sem volt azt megette a fene :D
2021. márc. 14. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!