Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Más is nehéznek találja 17-20...

Más is nehéznek találja 17-20 év között a párkeresést? Többi lent.

Figyelt kérdés

Eddig eléggé kiábrándító tapasztalataim vannak sajnos. Sok nyomulós, tiszteletlen sráccal "találkoztam", a legtöbbjükkel csak szerencsére online formában. Egyikükkel viszont elmentem randizni 2-3 hét ismerkedés után, ugyanis azt mondta komoly kapcsolatot keres, emellett humoros és értelmes volt, és vonzónak is találtam. Ennek ellenére a randi utolsó 10 percében pedig mondhatni letámadott, és majd' megfulladtam a nyelvétől. Na most egyrészt egyáltalán nem értem mi értelme annak, ha raboljuk egymás idejét, másrészt hogy jut eszébe ilyen bárkinek is, ha a másik fél semmi hajlandóságot nem mutat és célzást sem ad arra, hogy ínyére lenne az ilyesmi.

És egyszerűen annyira azt látom, hogy az értelmes, érett, igényes srácok jelentős része már foglalt, a maradékra pedig sajna sehogy sem találok rá.

Lányok és fiúk véleményére, meglátására is kíváncsi lennék, ha valakinek van kedve megosztani az ismerkedés témájával kapcsolatban az ilyesmit.

Köszi a válaszokat!



2021. márc. 19. 21:49
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

Ha ez vígasztal: később sem lesz könnyebb. Az emberke ugyan olyan szarok minden korosztályban. :D

(És ezzel egyáltalán nem azt akarom mondani, hogy én tökéletes volnék.)

2021. márc. 19. 22:00
 2/26 A kérdező kommentje:

hehe, köszi, sajna ez bennem is megfogalmazódott :D

de azért igyekszem bizakodó maradni, mert tartom magam annyira, hogy megérdemlek egy normális kapcsolatot

2021. márc. 19. 22:04
 3/26 anonim válasza:
Pont a te korodban a legegyszerűbb, több a szingli fiatal. Főleg 30 fölött a normális nők/férfiak nagy része házas, vagy komoly kapcsolatban van, szerencse is kell találni valakit. Ha letámadott és majd megfulladtál a nyelvétől akkor miért nem lökted el azonnal magadtól, hogy bocs, de ezt ne...?
2021. márc. 19. 22:05
 4/26 A kérdező kommentje:

tényleg sok a szingli, de sajna nem ugyanannyi az érett is közülük. Tisztelet a kivételnek.

A srácot pedig nem egyszer eltoltam magamtól, de úgy fogott a hátamnál, hogy nem tudtam szabadulni, végül csak akkor, amikor "véletlenül" ráléptem a lábára.

2021. márc. 19. 22:09
 5/26 anonim válasza:
Ebben mondjuk egyetértünk, a mai fiatalokat nem komoly kapcsolatra tervezték. Nem vagyok sokkal idősebb, de anno én szerettem udvarolni a lánynak, csavarogni, közös programokat csinálni és ami a legfontosabb volt, nagyon sokat beszélgetni. #3
2021. márc. 19. 22:12
 6/26 A kérdező kommentje:
Akkor neked biztosan nagyon örült az a bizonyos lány. Nagyon jó olvasni, hogy valaki így áll/állt hozzá az ismerkedéshez.
2021. márc. 19. 22:17
 7/26 anonim válasza:
Á, a szakítás volt csúnya. Éretlen voltam hozzá, hogy feldolgozzam, normálisan reagáljam le.
2021. márc. 19. 22:19
 8/26 A kérdező kommentje:
uh, akkor az elég kellemetlen szitu lehetett. De a hibákból tanul az ember, nemde? :)
2021. márc. 19. 22:22
 9/26 anonim válasza:

Sajnos szerintem az elsőnek van igaza. És ahogy idősödik az ember, egyre nehezebb a dolog. :(

38N

2021. márc. 19. 22:22
 10/26 anonim válasza:
Pontosan, hibázni nem szerencsés, de mivel tanultam belőle tök jó fej ember lettem és szerény is. De nem szeretném offolni a kérdésed, szóval kívánom találjon rád az, akivel bármit el tudsz képzelni :)
2021. márc. 19. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!