Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Más is nehéznek találja 17-20...

Más is nehéznek találja 17-20 év között a párkeresést? Többi lent.

Figyelt kérdés

Eddig eléggé kiábrándító tapasztalataim vannak sajnos. Sok nyomulós, tiszteletlen sráccal "találkoztam", a legtöbbjükkel csak szerencsére online formában. Egyikükkel viszont elmentem randizni 2-3 hét ismerkedés után, ugyanis azt mondta komoly kapcsolatot keres, emellett humoros és értelmes volt, és vonzónak is találtam. Ennek ellenére a randi utolsó 10 percében pedig mondhatni letámadott, és majd' megfulladtam a nyelvétől. Na most egyrészt egyáltalán nem értem mi értelme annak, ha raboljuk egymás idejét, másrészt hogy jut eszébe ilyen bárkinek is, ha a másik fél semmi hajlandóságot nem mutat és célzást sem ad arra, hogy ínyére lenne az ilyesmi.

És egyszerűen annyira azt látom, hogy az értelmes, érett, igényes srácok jelentős része már foglalt, a maradékra pedig sajna sehogy sem találok rá.

Lányok és fiúk véleményére, meglátására is kíváncsi lennék, ha valakinek van kedve megosztani az ismerkedés témájával kapcsolatban az ilyesmit.

Köszi a válaszokat!



2021. márc. 19. 21:49
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!

#9 -es, sajnálom, hogy ezt tapasztalod, de remélem sikerrel jársz majd!

#10 -es, nayon köszi, kedves tőled! És így van, tök jó fej ember vagy, neked is minden jót! :)

2021. márc. 19. 22:35
 12/26 anonim válasza:
#1 Ez amolyan fél igazság, pl. én nem gondolom magam annyira szarnak. De mondjuk embere válogatja.
2021. márc. 19. 22:37
 13/26 anonim válasza:

#1 vagyok. Én sem érzem magam túlságosan szarnak, de mindenkiben van valami szar. Pedig a szarral nem szabad szarozni.

Sok jó embert ismerek, de el sem tudom képzelni, hogy valaki (leginkább én) egy tökéletes párt találjon. Olyan meseszerűnek tűnik az egész.

2021. márc. 19. 22:41
 14/26 anonim válasza:
#12 vagyok Én nem vagyok tiszteletlen, szeretek beszélgetni, kedves és megértő vagyok! Meg a beszélgetés alatt értelmes beszélgetésre gondolok. De ahogy körül nézek a korombeliek között, akkor tényleg azt veszem észre, hogy sok a bunkó srác és lány is. De nekem a barátaim is olyan lelkületűek, mint én, szóval még vannak a mostani korosztályban is rendesek!:) De persze minden embernek van hibái, és minden nap egy új nap! A rossz dolgokat el kell felejteni, helyette a mával és holnappal kell törődni!
2021. márc. 19. 22:44
 15/26 anonim válasza:
#13 Ezt én értem, de mindenkinek lesz egy hozzávaló párja, aki majd segíti őt!:)
2021. márc. 19. 22:46
 16/26 anonim válasza:
Igen
2021. márc. 20. 08:20
 17/26 anonim válasza:

Felnőttként se könnyebb. Ugyanúgy ebben a korosztályban is vannak nem normálisak. 28 évesen még mindig egyedülálló vagyok. És nem egy embert ismerek akik még 30 akárhány évesen is egyedül vannak. Igaz érzelmekre alapuló kapcsolatot ahol van bizalom, hűség na ilyet nagyon nehéz találni.

Én egy jó ideje már nem is próbálkozok társkeresőkkel sem. Ott is a legalja talál be.

2021. márc. 20. 10:15
 18/26 anonim válasza:

Egyrészt kicsit fura elképzelni, hogy valakivel több hétig beszélgetsz, teljesen normális, elmentek randira, az is tök jó, majd az utolsó 10 percben hirtelen, minden ok nélkül lesz suttyó paraszt. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem mondasz igazat, csak szimplán furcsa számomra, hogy mi játszódhatott le a pasiban.

Másrészt pedig ez oda-vissza igaz. A normális lányok többsége is foglalt. Az elmúlt években én is találkoztam jó pár, elsőre szimpatikus lánnyal, akiktől kb. 1-2 találka után futva menekültem...

2021. márc. 20. 10:38
 19/26 A kérdező kommentje:

#13 -as, tökéletes önmagában talán nem is létezik, de egy kapcsolatban lehet, hogy pont olyanra formálnátok a másikat.

#12 -es, tök jó, hogy ilyen pozitív a hozzáállásod kb mindenhez azzal kapcsolatban, amit leírtál. Igen, tényleg sok a bunkó lány. Én személy szerint szerencsére ritkán találkozom ilyenekkel, mert egyszeűen taszítanak.

#17 -es, sajnálom, hogy ilyenek a tapasztalataid. Remélem fogsz magad mellé találni valakit, akivel egy ilyen valós értékeken alapuló kapcsolatot tudsz kiépíteni.

#18 -as, nekem is nagyon furcsa volt az egész. Tényleg nem gondoltam volna róla semmi ilyet, de gondolom addig bírta palástolni az eredeti szándékát. Lehet azt hitte, hogy csak játszom magam és valójában benne lennék ilyen egyéjszakás kalandokban, csak hát pont nem az a fajta vagyok. És ezt a futva menekülést nem csodálom, egyesek tényleg tudnak olyan döbbenetes és taszító dolgokat csinálni ,hogy ez a legjobb megoldás.

2021. márc. 20. 11:00
 20/26 anonim válasza:

#18-as vagyok

Amúgy mennyit beszélgettetek előtte, meg milyen mélyen? Mármint, hogy csak ilyen napi pár üzi, vagy az egész napot végigbeszélgettétek. Mert az tökre lehet, hogy csak meg akart dönteni... sajnos sok ilyen pasi van. Én is benne vagyok alkalmi kapcsolatban, de nem fogok hetekig hülyíteni egy lányt, ha nem akarok semmi komolyat.

A mai lányokkal meg szerintem az a baj, hogy túl sokat akarnak. Legalábbis én ki tudok akadni, amikor egy csaj elkezdi, hogy legyen ilyen, legyen olyan... szerintem a pasik sokkal egyszerűbbek. Legyen számomra szép, legyen "normális", szeresse a szexet, meg legfőképpen szeressen engem. De hogy milyen a hajszíne, mivel foglalkozik, stb... annyira lényegtelen.

2021. márc. 20. 11:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!