Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyik az a társkereső oldal,...

Melyik az a társkereső oldal, ami színvonalasnak mondható és 40-esek is vannak rajta, nem csak fiatalok? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Korábban sokáig a Randivonalon voltam, de az a tapasztalatom, hogy ott a társkeresők messze döntő többsége nagyon komolytalan. Tudnátok olyan társkeresőt ajánlani, ahol ismerősötök, vagy akár ti magatok megtaláltátok az Igazit? Nemzetközi társkereső oldalak is érdekelnének ugyanúgy. Olyan oldalak érdekelnének, ahol normális, értelmes, komoly szándékú emberek is vannak. Sokat segítenétek az ajánlással, mert már keresgélek egy jó ideje..

Segítségeteket köszönöm előre is! 😊



2021. márc. 29. 22:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
Mindegyik tele van link alakokkal. Nem a társkereső oldalak rosszak, hanem az emberek.
2021. márc. 29. 22:44
 2/17 anonim válasza:

Parom.hu

Miitt.hu

2021. márc. 29. 23:21
 3/17 anonim válasza:

Nekem többen az Elittársat dicsérték, de személyes tapasztalatom nincsen.


3. Honnan veszed, hogy a kérdező fiatal???!

Azzal, hogy azt írta, hogy sok fiatal van a társkeresőkön, még nem azt jelenti!

2021. márc. 30. 08:08
 4/17 anonim válasza:
Szerintem a kérdező nő.
2021. márc. 30. 08:25
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Ha valaki tud még ajánlani társkeresőt, kérem, írjon.

Igen, nő vagyok..

3.: A felszínességed és az ostobaságod határtalan és végtelenül szomorúnak érzem, hogy bár jeleztem hozzászólásodat az adminisztrátornak, mégis itt maradhat.

Ha van itt még értelmes, segítő szándékú ember, aki tud jó társkeresőt a fentiek alapján, kérem, írjon. Köszönöm.

2021. márc. 30. 12:18
 6/17 anonim válasza:
6-os jelentettelek.
2021. márc. 30. 15:24
 7/17 anonim válasza:
Hát én 39-40 éves koromtól fent voltam a párom.hu-n és a randivonalon. Sok ffivel találkoztam, kb. két értelmes ffi volt közöttük. Mármint nyilván az én megítélésem szerint. :) De talán a párom.hu jobb, mint a randivonal.
2021. márc. 30. 22:20
 8/17 anonim válasza:
Mint írtam, az én megítélésem szerint.
2021. márc. 30. 22:42
 9/17 anonim válasza:

Egyébként átgondoltam és egy volt olyan, akivel többször is találkoztam és tényleg nagyon aranyos meg jófej meg normális volt.

Azt hiszem, tényleg fontos, hogy többször is találkozzunk vkivel, ne csak egyszer.

2021. márc. 30. 22:44
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves 7.!

Emlékeim szerint a parom.hu olyan, hogy nem láthattam, kik nézték meg a profilomat és kik jelöltek kedvencnek. Amikor te voltál rajta, szintén ezt tapasztaltad? Mert ez a két funkció, főleg az első, szerintem fontos lenne ismerkedésnél.

Használhatóság/technikai szempontból egyébként olyasminek érzed, mint a randivonalat? Köszönöm előre is!

2021. márc. 30. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!