Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Melyik az a társkereső oldal,...

Melyik az a társkereső oldal, ami színvonalasnak mondható és 40-esek is vannak rajta, nem csak fiatalok? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Korábban sokáig a Randivonalon voltam, de az a tapasztalatom, hogy ott a társkeresők messze döntő többsége nagyon komolytalan. Tudnátok olyan társkeresőt ajánlani, ahol ismerősötök, vagy akár ti magatok megtaláltátok az Igazit? Nemzetközi társkereső oldalak is érdekelnének ugyanúgy. Olyan oldalak érdekelnének, ahol normális, értelmes, komoly szándékú emberek is vannak. Sokat segítenétek az ajánlással, mert már keresgélek egy jó ideje..

Segítségeteket köszönöm előre is! 😊



2021. márc. 29. 22:38
1 2
 11/17 anonim válasza:

Én legtöbbször előfizettem. Pár ezer forintot szerintem megér, hogy lehessen ilyeneket tudni.

Hát a rv olyan színvonalasabbnak tűnik, meg talán többen is vannak rajta. Úgy emlékszem, több alapadatot kell/lehet megadni. Igazából körül kellene nézni mindkettőn, akkor látod, hogy mi a helyzet.

2021. márc. 30. 23:12
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Igen, a parom.hu-ra anno valóban nem fizettem elő, csak felnéztem. Mert kiábrándított, hogy előtte a randivonalra költöttem egy csomó pénzt a platina tagságra, de egyetlen normális, komoly szándékú férfit sem találtam.

Egyébként a Tinderről hallottam még, de az csak egy mobil app tudtommal és úgy tudom, fiatalabbak vannak ott és rengeteg egy éjszakás kalandot kereső.

2021. márc. 30. 23:23
 13/17 anonim válasza:
Hát mert lehet a "normális, komoly férfiak" normális, komoly nőt keresnek. XD
2021. márc. 30. 23:44
 14/17 anonim válasza:
goldengate.hu
2021. ápr. 1. 07:22
 15/17 anonim válasza:
rosszlanyok.hu
2021. ápr. 1. 11:36
 16/17 Barnabas333 válasza:
Mivel nektek nőknek senki sem elég jó, mindegy hol ismerkedsz...43f de 2009ben amikor még voltam ilyen oldalakon love.hu és elittárs...
2021. ápr. 4. 13:16
 17/17 anonim válasza:
2009-be még nem is volt elittárs. Nlcafe társkeresője volt még az.
2021. ápr. 4. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!