Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A kövér nőkhöz miért csak a...

A kövér nőkhöz miért csak a középkorúak vonzódnak?

Figyelt kérdés
20 éves kövér lány vagyok. Sose volt még barátom, még csak olyan fiú sem aki udvarolna. Odafigyelek a külsőmre, oké hogy nem vagyok vékony, sőt.... de szoktam mozogni, nem vagyok igénytelen, normálisan öltözködöm, nem sminkelem agyon magam, és a körülöttem lévők szerint az arcom is szép. A belső tulajdonságaimmal sem hiszem hogy nagy problemák lennének. De a velem egy korú fiúknak sose kellenék. Miért mindenkinek a vékony sportos lányok tetszenek?!

2021. ápr. 2. 01:41
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
A sportos, menő csaj az rangot jelent a férfiaknál, egyfajta trófea akit lehet mutogatni.Akire büszkének lehet lenni a haverok előtt. Ha valaki mellett egy ilyen csaj van akkor az a férfi presztízsét emeli. Biztos tud valamit a srác ha ilyen bula riszálja a valagát mellette. Egy dagadt csajt meg merni kell felvállalni a haverok előtt.Egy olyan világban élünk ahol sok a megfelelési kényszeres fiatal, szóval sokan nem maguknak hanem a környezetüknek választanak párt. Sokan felnőtt fejjel sem mernek szembemenni semmiben a fősodorral, elvesznek egy insta-kompatibilis nőt aztán mellette testes prostikon élik ki a vágyaikat titokban. Mert amúgy bőven vannak férfiak akiket a méretesebb idomok hoznak lázba.De az is igaz, hogy sokaknak meg mindegy, úgy vannak vele hogy a lyuk az ugyanolyan jó egy duci csajon is mint egy topmodellen, szóval azt kell betömni amire lehetőség van. Vannak erre specializálódott Casanovák akik mindig a buli leginkább önbizalomhiányos, szeretetéhes dagi csajára mennek rá, sokszor sikerrel, ez egy bevált taktika. Lehet még egy ok amiért nem kezdeményeznek nálad a pasik, bár ez elég fa$zul hangzik. Amikor fiatal voltam többektől hallottam miközben a csajokat méregették hogy próbálták belőni hogy vajon elegek lennének-e hozzá. Sok (kevésbé rutinos) csávó azt hiszi hogy egy nagy seggű, testesebb nőnek automatikusan alkarnyi méretű fa$z kell. Aztán ha nekik nincs akkora(ez amúgy elég valószínű) akkor nem is mernek kezdeményezni a csajnál.
2021. ápr. 2. 02:27
 2/31 anonim válasza:

"Miért mindenkinek a vékony sportos lányok tetszenek?!"


Rendkívül egyszerű a válasz: Mert az az egészséges. Genetikai ösztön, hogy az ember (legyen férfi vagy nő) párválasztásnál EGÉSZSÉGESET igyekszik választani. Életrevalót.


A középkorú férfiak meg simán lejjebb adják a lécet, ha fiatalat s naívat akarnak.


Másik dolog: A kövérség nagyobb részben egy viselkedési probléma talaján fejlődik ki, tehát nem csak egy testi dolog!


Nyugi, láttam én már erősen túlsúlyos csajjal egy-szál bél pasikat.

Szerintem nálad sem a súlyoddal van a fő baj. Talán valamiért félnek tőled az emberek, vagy nem tudom. Magasságod, testsúlyod elárulod (privátban is jöhet). Amúgy az nagyon is dícséretes dolog, ha sportolsz. Legalább a szívedet karban tartod, meg az izületeidet. Le fogsz fogyni, ha akarsz. De mondom: Nem az nálad a fő probléma.


Ezt fiatal férfiként mondom.

2021. ápr. 2. 03:23
 3/31 anonim válasza:

Sportos = egészséges.

Elhizott = nem egészséges, és a lelkileg is vannak vele komoly bajok, ha nem hajlandó sportolni, és a túlzott evés a megküzdési módja a problémáival.


Ha a belső tulajdonságaiddal nem lennének problémák, akkor nem lennél elhízva, ez van sajnos. A külső meg a belső összefüggnek.


Aki nem képes tudomásul venni a sport objektív fontosságát racionálisan, és nincs benne annyi kitartás, önfegyelem, hogy rendszeresen sportoljon és visszafogja magát az evésben, az minden másban is ilyen szellemileg. És ilyen emberrel értelmes ember nem akar tartós kapcsolatot.

2021. ápr. 2. 05:48
 4/31 anonim válasza:
nem vagy igenytelen? Dagadt vagy... innentol kezdve fejre is allhatsz nem fogsz kelleni senkinek. Mar csak azert sem mert ilyen lusta no aki keptelen megeroltetni magat hogy lefogyjon es inkabb itt hisztizik milyen jovokepet fest mar? Nem beszelve arrol mi a garancia hogy a jovoben nem hizol el megint?
2021. ápr. 2. 07:15
 5/31 anonim válasza:
A szingli középkorúak bárkihez vonzódnak, aki ellenkező nemű, és szóbaáll velük. :D
2021. ápr. 2. 08:26
 6/31 anonim válasza:
Mert a fiatalok még éretlenek és nem tudják egy telt lány mekkora kincs!
2021. ápr. 2. 09:19
 7/31 anonim válasza:
A 2-es mennyi farokságot hordott már össze: Az evolúciós genetikai ösztön éppen az, hogy széles csípőjű, nagy fenekű nő az ideál, aki szerintük könnyen tud szülni utódokat (lásd willendorfi Vénusz). Ez a vékony, sportos csaj mánia egy modern kori divatjelenség. Most ez a menő, ez a szépségideál. Miért? Mert a média állandóan ezt sulykolja belénk (van akinek ez fel sem tűnik). Érdemes megnézni a korábbi korok szépségideáljait, ma csak húzzuk rá a szánkat, ki tudja 100 év múlva meg a vékony, sportos csaj fog gáznak tűnni. Én tudom, hogy valakinek a belső értékeibe is bele lehet szeretni (már jártam így), de ahhoz kell egy bizonyos EQ szint, ami a mai szennyvilágban sajnos ritka, mint a fehér holló.
2021. ápr. 2. 09:36
 8/31 anonim válasza:
Gyakori probléma a fiatal kövér lányokkal, hogy válogatnak. Nekem például bejönnek, de én se vagyok vékony, sőt... Ez már visszafelé gond szokott lenni.
2021. ápr. 2. 10:18
 9/31 anonim válasza:
Ez a dagadt vagyok de odafigyelek az alakomra ez hogyan jön össze egy mondatban? A szoktál mozogni, ha többet, mint egy kört a hűtőig, miért vagy dagadt?
2021. ápr. 2. 10:19
 10/31 anonim válasza:
#7 ki a fszt erdekel mi volt regen? Akkor fogjanak ossze a dagadt nok es talaljak fel az idogepet mert ez az egyetlen remenyuk
2021. ápr. 2. 11:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!