Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen jó társkereső oldalak...

Milyen jó társkereső oldalak vannak?

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok és még nem volt senkim. Nem vagyok elkeseredve, nagyon pozitív a hozzáállásom. Bízom abban, hogy leszek jobb helyzetben. A remény hal meg utoljára. Alapból szeretek ismerkedni, nyitott vagyok. Csak mostanában jobban érdekelt a karrier és emiatt vagyok nagyon lemaradva. Alapból nem is erőltettem a dolgot. Viszont az elmúlt napokban gondoltam arra, hogy szeretném növelni az esélyem ezen a téren. Mivel jelenleg pályamódosításon vagyok, ezért inkább olyan társkereső oldalra gondoltam, ahol minden funkció (üzenetküldés, profilok megtekintése, stb.) nem pénzhez kötöttek. Sok társkeresőre regiztem, de szinte egytől egyig mindegyik ugyanolyan és pénzre megy. Ráadásul sok benne a kamu is. Számomra fontos lenne tudni nem pénzes társkereső oldalokról, főleg a mostani viszonyok és korlátozások miatt.

2021. ápr. 5. 20:51
 1/9 anonim válasza:
Amióta rájöttek hogy mekkora üzlet ez a társkereső-biznisz mindegyikért fizetni kell ha normálisan szeretnéd használni
2021. ápr. 5. 21:31
 2/9 anonim válasza:

Semmilyen jó nincs. Mindenhol a kamu megy, őszinte emberek nincsenek oldalakon.

Inkább keress máshol.

2021. ápr. 5. 21:33
 3/9 anonim válasza:

Egyik társkereső sem megbízható, mert :

-nem tudod ki is pontosan a másik fél ( nem biztos hogy nő, ha az is, lehet nem a képen szereplő és/vagy hátsószándéka/i/ van/nak/ )

- MÉG MINDIG SZEMÉLYESEN A LEGJOBB ISMERKEDNI !!


Mit dolgozol? Nincs nő a terepen? :D

2021. ápr. 5. 21:33
 4/9 A kérdező kommentje:

Építőiparban nincsenek nők. Munkahely kizárva.


Személyes ismerkedés a mostani helyzet miatt nem megy. Kijárási tilalom van, sehova se lehet menni randizni, ráadásul mindenkin maszk van.

2021. ápr. 5. 21:39
 5/9 anonim válasza:

#4.


Látom profi vagy a kifogáskeresésben.


De nem csak 1 picsa van a világon! Járj nyitott szemmel, nyugi doki nyit a bolt nemsokára, lehet nyomni csajozni..!


Maszk van mindenkin? Tyhű, te fiú.. nem mondod nem tudom..😄



Nincs kijárási tialom , hanem korlázozás. Kettő nem ugyanaz!


Fog az menni bratyó, ha más nem akkor állj be Berci katonának..😄😄

2021. ápr. 5. 21:54
 6/9 anonim válasza:

Ahogy az 1 eske is írja, mindenhol mindenért fizetni kell. De.

Ez még a kisebbik probléma lenne, hisz senki nem sajnálná azt a pár ezer ft ot, ha tisztességesen működne.

De a baj az, hogy nem. Ha befizetsz, attól még ugyanúgy ott vannak a kamu hirdetők, meg a kilókat és éveket eltitkoló hírdetők, meg egyebek.

Fele találkozni nem akar, csak levelezni, meg egyebek.

2021. ápr. 6. 20:41
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor hogyan kezdjek el társat keresni?

Legszívesebben elmennék egy szórakozóhelyre vagy valahova, ahol legalább inni is lehetne egy kicsit és szóba elegyedni nőkkel. De persze nem úgy, hogy görcsösen egyből összejöjjek valakivel. Részemről az elég, ha csak beszélgetés lenne.

2021. ápr. 6. 22:18
 8/9 anonim válasza:

Most szerintem semmit nem tudsz tenni.

Persze váratlanul mindig becsúszhat valami, és az lenne a legtutibb.

Picit várni kell még míg talán beindul az élet.

Utána már hemzsegnek a csajok mindenfelé.

Talán lekerül a maszk is, mert így azt sem lehet tudni, hogy ki hogy néz ki.

Meglátsz egy csinos szép arcú nőt a Lidl be, aztán fölhívod magadhoz egy kávéra, aztán ott derül ki, hogy nincs is foga.

2021. ápr. 6. 23:02
 9/9 anonim válasza:

Bizonyos helyzetben még előnyös is lehet ha nincs foga a hölgynek 😄 ☺️

Egyébként nekem az a tapsztalatom, hogy a legtöbb, főleg jól kinéző nő azért regisztrál netes társkeresőre mert:

1.: Abban bízik hogy rátalál Mészáros Lőrinc és elveszi feleségül.

2.: Ha Lölő mégsem jön be, akkor legalább egy Bradd Pitt-el beéri. (vagy az éppen aktuális férfiideál).

2021. ápr. 9. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!