Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy gazdag pali hogy lehet...

Egy gazdag pali hogy lehet ennyire szerencsétlen a csajozásban?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jönnek az emberek, hogy egy gazdag pali minden ujjára talál csajt. Egy gyerekkori barátom a családi vállalkozásukat felfutatta egymilliardos értékűvé, de mégis folyton kikosarazzák a nők. Nem túl jó képű, fél szemére rosszul lát, kancsal is, de azt gondolnám, hogy ezeket a pénzzel és jó élettel lehet ellensúlyozni. Ráadásul rendkívül nagylelkű. Nekem és a barátnőmnek házat vett még a gyerekvállalás előtt.

Múltkor bevallotta, hogy a prostikon kívül nem volt szexuális kapcsolata senkivel, de még a prostik is megszivatják. Múltkor egy nő több millió forintot húzott ki belőle egy alkalomért. Hihetelen!



2021. ápr. 11. 01:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
Sokszor a csajozásban hátrány az ha sok pénzed van akkor ha komoly kapcsolatot keresel. Elég nehéz lehet olyan nőt találni aki nem a pénzéért van vele együtt. Amúgy belsőre milyen? Mert ha a nem túl előnyös külső mellé még a belső tulajdonságai is rosszak akkor elhiszem hogy a pénzével sem talál senkit. Mondjuk az a része a történetnek hogy csak úgy ajándékba vett egy házat az ismerősének elég hihetetlen. 1 milliárd forint az az átlaghoz képest nagy vagyon viszont ennyiből én nem szívesen vennék házat a mai ingatlanárak mellett egyik ismerősömnek sem ha nem szorulnak rá nagyon. De még akinek több pénze van azokból sem azt látni hogy minden ismerősüknek vennék a házakat csak úgy mert megtehetik.
2021. ápr. 11. 03:28
 2/15 anonim válasza:
hiába a sok pénz ha mimóza, férfiatlan, semmi magabiztossága nincs. gondolom nem tartja magát elég szerethetőnek ezért bármit megtesz ezért, és itt rontja el.
2021. ápr. 11. 04:02
 3/15 anonim válasza:
Rajta a pénztelenség sem segítene😊.
2021. ápr. 11. 04:19
 4/15 anonim válasza:
Andersen a mesemondó itt van, jó kis kamu sztori.
2021. ápr. 11. 11:05
 5/15 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamu?
2021. ápr. 11. 11:40
 6/15 anonim válasza:

Kamu ki vesz házat csak ugy baratnak

Rohadt nagy kamu

2021. ápr. 11. 11:58
 7/15 A kérdező kommentje:
Olyan, akinek van annyi pénze amit nem tud elkölteni. De a kérdésemnek nem ez volt a lényege.
2021. ápr. 11. 12:32
 8/15 anonim válasza:

azért mai világban az 1 milliárd Ft nem olyan nagy összeg, hogy abból 30 milliós házat vegyek egy barátomnak, meg prostiknak egy-egy éjszakára milliókat adjak. és akkor ez csak kettő eset. ha így szórná a pénzt, hamar semmije se lenne.

amúgy meg a pénz nem minden.

2021. ápr. 11. 12:56
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem se minden a pénz, pont az ő esete mutatja ezt be nagyon jól, de ő tényleg segített. Van pénze, nem szórja el mind, csomó pénze le is van kötve. Csak egy asszony kellene mellé, aki hátországot nyújt neki és azt nem értem, hogy miért nem találja meg? Bármelyik nőnek aranyélete lenne mellette.
2021. ápr. 11. 15:48
 10/15 A kérdező kommentje:
Kicsit fura lesz, amit mondok, de még egy golddigger is jót tenne neki, ha vele lenne, mint most így magányosan. Nem értem miért nem tud egy nő sem lehorgonyozni mellette? Mindenki jól járna.
2021. ápr. 11. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!