Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy gazdag pali hogy lehet...

Egy gazdag pali hogy lehet ennyire szerencsétlen a csajozásban?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jönnek az emberek, hogy egy gazdag pali minden ujjára talál csajt. Egy gyerekkori barátom a családi vállalkozásukat felfutatta egymilliardos értékűvé, de mégis folyton kikosarazzák a nők. Nem túl jó képű, fél szemére rosszul lát, kancsal is, de azt gondolnám, hogy ezeket a pénzzel és jó élettel lehet ellensúlyozni. Ráadásul rendkívül nagylelkű. Nekem és a barátnőmnek házat vett még a gyerekvállalás előtt.

Múltkor bevallotta, hogy a prostikon kívül nem volt szexuális kapcsolata senkivel, de még a prostik is megszivatják. Múltkor egy nő több millió forintot húzott ki belőle egy alkalomért. Hihetelen!



2021. ápr. 11. 01:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
Azért főleg Magyarországon a gazdagságnak sokszor még a valódi értékteremtéshez és üzleti érzékhez sincs köze, nemhogy a határozottsághoz és agilitáshoz. Értelmes nő meg pont leto..a milyen autód vagy házad van, ha remeg a hangod amikor beszélsz vele, ha remeg a kezed amikor hozzáérsz. Nyilván rengeteg golddiggert könnyű megfogni pénzzel, csak aztán meg 60 évesen nem kell csodálkozni ha 3 gyerekkel 3 válással is azért melózik az ember, hogy fizesse a gyerektartást, miközben minden gyerekét más pasi neveli. Nem tudom itt ilyen szempontból mi a helyzet, de pszichológus sem ártana szerintem, bár sokan pont önmaguknak keresztbetéve hiúsági kérdést csinálnak belőle, szerintem ott komoly probléma van korábbi tapasztalatok miatt, ha egy elméletileg más területen sikeres ember nem mer közeledni egy másik emberhez, és adott esetben nem bírja elviselni a visszautasítást, és emiatt később már nem mer próbálkozni. Tudom, hátrány a kancsalság, ne legyünk álszentek, nyilván az. De a külsejének többi részén azért sokat javíthat, főleg a testén még 60 évesen is, illetve legtöbb esetben szerintem sokkal többet ér egy viszonylag sportosabb külső+ápoltság+ megfelelő önbizalom és kiegyensúlyozottság, mint a tökéletes test, modell arc de emellett meg kislányos és kényes primitív viselkedés ( Lupa és Balaton soundon lehet nem kevés ilyen két lábon járó pszichológiai tanulmányt találni) értelmes ,nem 18 de inkább 25-40 közötti nőknél.
2021. ápr. 11. 18:15
 12/15 A kérdező kommentje:
Kaptam néhány jó választ. Köszönöm! Valamiért nem tzdok zöld pipát adni.
2021. ápr. 11. 23:03
 13/15 anonim válasza:
Igen ebben a kategóriában nem lehet értékelni a válaszokat. Már kivették egy ideje, gondolom azért mert mindenki le lett pontozva mert a másiknak éppen nem tetszett a véleménye hiába volt amúgy egy értelmes válasz
2021. ápr. 12. 02:55
 14/15 anonim válasza:

Kérdező. NE foglalkozz az ididota válaszokkal hogy kamu még stb.

Ilyen emberek vannak itt többségében.

Nem próbáltad te vagy haverok elvinni valahová ahol segítenétek neki a csajozasban?

2021. ápr. 12. 07:12
 15/15 anonim válasza:
Én egyetemista koromban igen csóró voltam, apám alkesz volt, hozzánk soha nem is vittem fel csajt, de félévente volt új barátnőm és sokat szexeltem, voltak alkalmi kapcsolataim is. Igaz, én jóképű gyerek voltam. Szerintem az egész a közegen múlik. Ha valaki egy családi céget igazgat, akkor se ideje, se tere nincs ismerkedni. Suliban, egyetemen lehet ismerkedni, aztán sok szakmában teljesen lezárulnak az ismerkedési lehetőségek, vége a dalnak. Ha a kérdésben szereplő pasas jólétben él, az még nem jelenti, hogy nők közt is megfordul. Munkatársak veszik körül, ennyi az élete.
2021. ápr. 12. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!