Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiúk, nektek miért nem tetszen...

Fiúk, nektek miért nem tetszenek a lányokon a rózsaszín, esetleg csillogós vagy strasszos dolgok?

Figyelt kérdés
Az egyik haverom mondta, hogy neki meg a haverjai akk nem jön be ha egy lányon ilyen cuccok vannak. Tényleg így van ez?
2021. ápr. 14. 10:58
1 2
 11/17 anonim válasza:

#9

Örülök, hogy ennyire foglalkozol velem. Valóban a kettő kissé független. Rocker vagyok, jobban bejön egy acélbetétest viselő lány stílusra, mint aki magassarkút visel. A fekete óvodás korom óta a kedvenc színem, szóval ez a rock zenei izlés inkább a véletlen műve. Ezért is mondtam, hogy a feketéhez vagyok hozzá szokva. Bár engedelmeddel, nem gondoltam volna, hogy egy komplett élettörténetet kell leírni ahhoz, hogy valaki ne kössön már bele minden szavamba.

Mert van amit a rocker dolog miatt írtam, van amit meg az alap fekete mániám miatt és a kettő az nem feltétlenül függ össze.

De tényleg nem gondoltam arra, hogy egy hosszas beszámolót írjak a komlett magán életemről, mikor lényegében csak a ruha és az egyéni ízlés volt a kérdés, nem pedig az, hogy kinek mi a kedvenc színe, vagy rocker sztereotípiák. Esetleg a hálószobai tevékenységeim nem érdekelnek??

2021. ápr. 14. 13:38
 12/17 anonim válasza:
11-es, ezt nekem (10) szántad?
2021. ápr. 14. 14:22
 13/17 anonim válasza:

Egyébként, 11-es, abszolút jó szándékkal ajánlok egy pszichológust neked, mert elég komoly mentális gondjaid vannak. De most a hisztidet figyelmen kívül hagyva: "Valóban a kettő kissé független. Rocker vagyok, jobban bejön egy acélbetétest viselő lány stílusra, mint aki magassarkút visel." Ez a "Rocker vagyok" a mondat elején lehetne az is, hogy "vegán vagyok". Ott van, de semmit nem számít. Bejön neked egy acélbetétest viselő lány, mert az tetszik. Nem azért, mert rocker vagy, semmi köze a kettőnek egymáshoz, ahogy azt írtad is az első mondatodban, hogy a kettő független egymástól.


"A fekete óvodás korom óta a kedvenc színem, szóval ez a rock zenei izlés inkább a véletlen műve."


Na, látod, érted te, fejlődsz. :)


"De tényleg nem gondoltam arra, hogy egy hosszas beszámolót írjak a komlett magán életemről..."


Ami a kérdésemre válasz volt, az az a három mondat, amit kiemeltem a nyavalygós szövegedből, ennyit kellett volna írj, a többi hisztit te magad generáltad, teljesen indokolatlanul. Úgyhogy jó szándékkal megjegyzem még egyszer: keress szakembert, mert gondok vannak az emeleten.

2021. ápr. 14. 14:38
 14/17 anonim válasza:

#12

Igen, csak közben órám volt (egyetem) és arra figyeltem jobban, bocsi.


#13

Veled szinte tuti, hogy nem oké minden. Nem hisztiztem, te kóstolgattál, csak azt nem tudom mi a bánatnak. Kajak nem értem miért volt jó, az hogy elkezdesz itt okoskodni, meg verni magad, hogy te aztán "rockerista állat" vagy és szerinted ez nem igaz. Nem tudom hányszor lehettél valami durvább koncerten és nem a youtubon hallgatva valami langyibb rockot. De legyen igazad, nem is firtattam, hogy mire vagy nagyra magaddal, mert kérdeztél én meg leírtam neked, hogy akkor mi is van, mert kinézem belőled, hogy ha valami nincs a szádba rágva akkor nem érted. Lásd, egyből elkezdted mondani, hogy nincs összefüggés a fekete viselés és a rockerség között, bár ahhoz képest nem igazán látni full fehérben vagy rózsaszínben rockereket akár koncerten vagy tényleg csak úgy banázni. De tényleg nem akartam ebbe se bele menni, nehogy megsértsem a "rockerista állat" énedet.

"Nem azért, mert rocker vagy, semmi köze a kettőnek egymáshoz"

Ezt engedd már meg, hogy én eldöntsem. Ezért mondom, hogy ha nem rág az ember mindent a szádba, akkor nem fogod felfogni az életbe se. Inkább ne másnak oszd az eszet...

Azért jön be jobban az ilyen lány mert valószínű nem a pláza cicusok járkálnak ilyen szettben. Valószínű, hogy közelebb áll hozzám ízlésben, több a közös pont. Ez az amit le tudok már venni külsőből is, hogy lenne-e közös témánk, van-e közös érdeklődési körünk. Bár nem tudom ezt így mennyire érted meg te "rockerista állat". Tudod, mikor te pl szereted a lovakat és a lányon van egy lovas póló vagy valami és akkor már tudod, hogy van egy közös pont. Tudsz mire kalkulálni, hogy mi érdekli, ha venni akarsz neki valamit, vagy milyen közös programokat lehet szervezni. Nyílván ha megismered, akkor tudsz többet is, de első ránézésre nem tudsz mindent a másikról.


Meg tényleg nem értem miért erre vered, hogy idegeneknek szólogatsz be a neten. Elég érdekes egy figura vagy. Tényleg mintha ez lenne az egyetlen boldogságod az életben. Kettőnk közül neked kellene szerintem szakember. Ha egy felnőtt embernek az a legnagyobb dolga, hogy idegeneknek szólogasson be, hát... Igen...

Ha meg fiatal vagy, akkor meg megint kezdened kellene valamit az életeddel, mert szintén nem állapot, hogy ez legyen az egyetlen örömöd.

Ráadásul, hogy tényleg mindent a szádba kelljen rágni.

Valószínű itt se mentem bele mindenbe, mert nem tartottam lényegesnek, de nézd el. Tényleg nem akarom életem minden percét és gondolatát leírni a Kedves Kérdezőnek, hogy a "rockerista állat" is megértse.

2021. ápr. 14. 15:24
 15/17 anonim válasza:
Nekem csak a műköröm nem tetszik, fekete ruha tetszik a legjobban, de a rózsaszínt is szeretem.
2021. ápr. 14. 17:34
 16/17 anonim válasza:
mert az olyan Barbie-s.
2021. ápr. 14. 19:07
 17/17 anonim válasza:

Statisztikai alapon kell lennie olyanoknak is, akiknek tetszik vagy semleges, ennek a felismeréséhez még fiúnak se kell lennie a válaszolónak.


Most azért, mert többségben írják, hogy barbies, hercegnős vagy gyerekes, akkor nem hordasz többet ilyet, vagy mi a felmérés célja?


Én csak feketét hordok, és goth vagyok, ezek a rózsaszín, csili-vili csajos dolgok abszolút távol állnak tőlem; minden pozitív elfogultságból mentesen mondom, hogy felesleges mások véleményéhez igazítanod a ruhatáradat, mindig lesz olyan, akinek nem tetszik valami belőle. Ha egy srácnak meg ezért "nem kellenél", az sokat elárul az értelmi szintjéről, és megspórolja vele azokat a heteket, hónapokat, amiket elvesztegettél volna rá.

2021. ápr. 15. 02:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!