Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogy tartsam fenn az érdeklődé...

Hogy tartsam fenn az érdeklődést? (28f)

Figyelt kérdés
A kövtkező lenne a problémám. Ha ismerkedni próbálok egy nővel, egy idő után mindig lelépnek vagy elvesztik az érdeklődésüket. Hiába bróbálok kérdezni tőlük, beszéltetni őket, témákat felhozni ami érdekli őket, elkezdenek egy-két szavas mondatokban válaszolni, aztán szó nélkül lelépnek, meg ilyen-olyan kifogásokkal jönnek. 28 éves férfi vagyok, még sose volt barátnőm, így nem tudom mit csinálok rosszúl.
2021. ápr. 14. 19:32
 1/7 anonim válasza:
Videki vagy?
2021. ápr. 14. 20:16
 2/7 A kérdező kommentje:
Kis városban élek, szóval mondhatjuk
2021. ápr. 14. 20:43
 3/7 anonim válasza:
Lehet hogy semmit nem csinálsz rosszul. Csak a nők jelentős része egy felületes, sekélyes, értelmi és érzelmi analfabéta. Alapból nem sok minden érdekli őket ami a saját szépészeti,pasiügyes dolgaikon túl van. Hiányzik belőlük az érdeklődés, nem kíváncsiak a másik személyiségére. Nekik egy külsőleg okés pasi kell, akivel meg lehet jelenni a barinők előtt, facebookon, instán. Ismerkedésnél elvárják hogy a pasi nyomja a rizsát, legyen kissé rámenős, pimasz, meg jó vicces, mert minden más uncsi nekik. Ha tapasztalatlan vagy akkor neked nem az interneten kell ismerkedned. A netes ismerkedést a nagyvadak uralják, ezek a fickók a jól begyakorolt sablon dumájukkal befűzve futószalagban húzzák meg az egybites átlagpicsákat akik aztán nem értik hogy miért nem találnak normális férfit. Nem is fognak találni soha és megérteni sem fogják soha hogy miért van ez így. Szóval én azt mondom hogy ismerkedj személyesen. Melóhelyen, parkban, bárhol ahol lehetőséged van rá. Hagyd hogy megismerjenek, hagyj időt a dolognak, add önmagadat és ha így kellesz valakinek abból lehet hosszú távú kapcsolat, valódi kötődés, őszinte érzelmekkel,amire lehet építeni. Ha teheted akkor informáld le a csajokat, olyannal menj bele komoly kapcsolatba akinek korábban tartós kapcsolatai voltak. Ha kiderül hogy ilyen tinderes luvnya aki kéthetente, havonta mással baszatta magát eddig, akkor azt dugd meg és hajtsd el. Tőle úgysem számíthatsz semmire, az ilyen csaj már képtelen a valódi kötődésre, nem lehet vele tervezni. Szóval csak okosan és óvatosan, sok sikert.
2021. ápr. 14. 20:45
 4/7 anonim válasza:
3. Ez nagyon jól össze lett foglalva. Gratulálok!
2021. ápr. 15. 07:38
 5/7 anonim válasza:

A nők többsége (ahogy a férfiak többsége is), napi dolgokról beszélget másokkal. Akik társkeresésre adják a fejüket, azok meg azt hiszik, hogy nagyon magvas, mély gondolatokat kell megosztani, komolykodó, filozofikus kérdésekkel kell traktálni a másik felet.


Minden férfi ismerősöm, aki sikeres a nőknél, semmiségekről, napi dolgokról cseveg velük. Aki előadja a széles műveltségű, komolykodó embert, az taszítja a nőket. Ez van. Csevegni tudni kell.


Én egy exbarátnőm családjánál első közös vacsorán egyszerűen nem tudtam mihez hozzászólni, mert annyira alacsony színvonalú volt a társalgás, ráadásul nem is ismertem a szülőket (katolikus, vallásos, álszent család volt, mint kiderült utólag), szóval én ateistaként, egyetemistaként nem nagyon találtam velük a közös hangot. Utólag megtudtam, az volt a véleményük, hogy kis kuka vagyok. Pedig a barátaimmal órákig tudok beszélgetni. De van olyan társaság, ahol egyszerűen olyan alacsonya beszélgetés színvonala, hogy én ahhoz nem tudok hozzászólni. Szüleim is azt mondtak mindig, hogy ezek az emberek sokat beszélnek, de keveset mondanak. Én ezt tekintettem alapnak, hogy ilyet én nem csinálok.

De az emberek többsége ilyen szófosó, a semmiről is tud beszélni. És a nők elsőre csak annyit vesznek észre, hogy ez a pasi annyira jó társalgó, holott semmi különöset nem mondott, csak nem blokkolt le.

Ezt is tanulni, gyakorolni kell.

Élőben sokkal egyszerűbb ezt gyakorolni, interneten a másik nem válaszol, akkor neked kellemetlen megkérdezni, hogy mi van, miért hallgat. Élőben annak kellemetlen ha hallgat, akit kérdeztek.


Persze az is benne van a pakliban, hogy nem tetszel az adott nőknek. Ezt élőben sokkal jobban le tudod venni, interneten kommunikálva meg ez rejtve marad.

2021. ápr. 15. 09:52
 6/7 anonim válasza:
Így igaz. Egyfajta sablonnak kell megfelelni. Az igazi érték rejtve marad. Ezért sok ember hamar kiég, végül magára marad.
2021. ápr. 15. 13:37
 7/7 anonim válasza:
hol élsz?
2021. ápr. 16. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!