Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kérdeznétek rá a...

Hogyan kérdeznétek rá a tetoválására?

Figyelt kérdés

A sztori röviden: van egy futár, akivel elég sokat találkozom, mert mióta bejött a covid azóta igyekszem online rendelni, amit lehet. Mindig ugyanaz a fiatal srác jön, mindig kedves, érdeklődő. És nem mellesleg nem is néz ki rosszul...:D (1-2x láttam már maszk nélkül). Viszont hát elég nehéz ismerkedni egy futárral, aki állandóan siet és akiről semmit nem tudsz, se a nevét, se mást.

A múltkor észrevettem, mikor fel volt húzva egy kicsit a pulcsi ujja, hogy van az egyik kezén egy nagyobbnak tűnő tetkó, de nem látszott az egész és elég nonfiguratívnak tűnt. Nekem tetszenek alapjáraton a tetkók, rajtam is van egy picike, (tesómmal közös) így gondoltam ha már jobb idő lesz kint és pólóban lesz, akkor rákérdezek. Csak bármit játszok le a fejemben, hülyén hangzik.:D Mondjuk odamondom, hogy de jól néz ki a tetkód, az olyan béna meg fura szerintem, erre mégis mit mondjon..? Aha köszi.. Ha hozzáfűzöm, hogy megnézhetem-e, szerintem az is béna, hisz elég jól látható egy nagy tetoválás az ember kezén, aki ott áll veled szemben. :D Gondoltam akkor rá kéne kérdezni, hogy mit ábrázol, de ha nonfig, akkor igazából ez is hülyén jön le. :D Gondolkodtam hogyan másképp tudnék szóba elegyedni vele, de semmi ötlet, tényleg mindig siet, általában ki se száll teljesen a liftből, hanem a lábával tartja, hogy ne menjen el azt a 2 perc alatt, amíg odaadja a csomagot.


Tudom, tök nyomi vagyok, de ti hogyan-miként kérdeznétek rá a tetkójára, hogy az ne legyen se tolakodó, se erőltetett és béna?



2021. ápr. 15. 17:28
1 2
 1/19 anonim válasza:

Én szarok a covidra, de haverom csak a futártól veszi át a kaját és így is covidos lett, vigyázz ha félsz a vírustól, én valahogy nem tudtam elkapni sehogy se.


Ja, tetkóra szerintem nincs túlérzékenysége az embernek mert látják, de egy próbát megérhet. Minden bizonnyal meg fogja mutatni.


Adj neki telefonszámot a pénzzel :D

2021. ápr. 15. 21:11
 2/19 anonim válasza:
Kérdezd meg: "Van barátnőd?".
2021. ápr. 15. 21:30
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát egy "egészséges" félelem megvan bennem, de azért nem élek rettegésben és nem is parázom túl. Ő amúgy nem étel futár, hanem GLS.. És amit rendelek azt mindig előre kifizetem kártyával, szóval így még annyi kontakt sincs, mintha mondjuk utánvéttel venném.


Azért ennyire nem akarok konkrét lenni, hogy direktbe neki szegezzem van-e barátnője #2 :D (merszem sincs hozzá). Nem igazán szoktunk társalogni, így aztán szerintem lenne csodálkozás ha egy ilyet bekérdeznék csak úgy a semmiből. :D

2021. ápr. 15. 22:22
 4/19 anonim válasza:
3. Én 2x még nem láttam ugyan azt GLS-től, de a legtöbb olyan közvetlenül beszél mintha napi szinten látna, szóval nem hinném hogy megsértődne bármelyik futár is.
2021. ápr. 15. 22:41
 5/19 A kérdező kommentje:

Mármint 2x ugyanazt a futárt? Pedig általában be vannak osztva 1-1 területre, ahova mindig ők viszik a csomagokat. Munkahelyemre éveket óta ugyanaz a futár jár. Nem rég költöztem amúgy ebbe az albérletbe, kb 5 hónapja és eddig mindig ő jött. Meg szoktam látni, hogy mindennap itt van, elég sok panel van itt ezen a részen és minden ő jár körbe.


Igen, közvetlenek általában, a munkahelyi futár is mindig dumált velünk, ez a srác is kedves, meg ilyesmi, de abszolút nem szoktunk beszélgetni, nála mindig több cucc van, odaadja, aláírok és megy tovább. Néha liftben összefutottunk meg egyszer volt, hogy lementem reggel egyet sétálni és ő pont akkor ment el kocsival, megismert es integetett, de ennyi.

Meg mint mondtam, nem vagyok annyira bátor, hogy rákérdezzek van-e barátnője. Főleg, ha van akkor az úgy elég ciki.:D Valahogy a nevét lett volna jó kideríteni, mert akkor talán lenne esély a közösségi oldalon lecsekkolni, onnan már talán az is kiderülne, hogy van-e barátnője vagy akármi, de hát SMS-ben csak a telefonszámát adják meg. Bezzeg ő (értelemszerűen) tudja az én nevem..:D Amikor felcsenget is csak azt mondja “Szia GLS”. Pedig bemutatkozhatna.😀

2021. ápr. 15. 22:52
 6/19 anonim válasza:

Lehet azért van ez így mert életemben még ha 4-5x rendeltem online :'D


Nekem telóba azt monda az egyik: Na szia, én vagyok az postás Józsi.


De jobbat nem tudok, add a kezébe a teló számodat hogy hívj fel (én mondjuk utálok telefonálni, de egy futár csak túléli), vagy nem tudom mit tegyél :D

2021. ápr. 15. 22:57
 7/19 A kérdező kommentje:

Lehet.:D


Én néha már kellemetlenül érzem magam, hogy legalább minden második héten jön hozzám, mert vagy ezt rendeltem vagy az kellett vagy amaz.:D És mindig a GLS a futárszolgálat kb 10-ből 9x.


Hat én se tudom mit kéne, még ötletelek. A számom is megvan neki egyébként, mivel ugye meg kell adni, ha nem találna itthon vagy nem nyitok ajtót, akármi. Bár lehet csak én “erőlködöm”, aztán őt meg nem is érdeklem, mert hülyén hangzik, de alkalma lett volna neki is bármi olyat bedobni, amivel esetleg utalhatott volna. Vagy van barátnője és amiatt. Vaaagy szimplán nem tetszem neki.😀 Na mindegy, majd lesz valami. Vagy nem, ki tudja.

2021. ápr. 15. 23:09
 8/19 anonim válasza:
Jó de az úgy szakmai, azon nem hívkálhat úgy az zaklatás, ehhez külön add meg szöveggel :D Én kórházba "melózok" betegnek nem udvaroltam sose, sőt még a véleményemet se mondom el, néhány dolgot nagyon máshogy gondolok mint a szabályzat, de hát nem kell nekem bírósági ügy :'D Szóval lehet csak a munka az munka alapon, nehogy panaszkodjanak rá.
2021. ápr. 15. 23:40
 9/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk van abban valami, amit mondasz, nem tudom vajon nekik milyen előírás van ezzel kapcsolatban, hisz jobban belegondolva ők csak a munkájukból kifolyólag tudják mindenki nevét és telefonszámát, így akár egyfajta “visszaélés” is lehet, ha egy csomagról leolvasva valaki nevét keresik meg az illetőt pl FB-n vagy ugyanígy felhívja munkán kívül, kihasználva azt, hogy adott a telefonszám. Nem biztos, hogy ezt mindenki jó néven venné, így aztán lehet úgy vannak vele, hogy a meló az meló, a magánélet az meg magánélet, nem keverik inkább.
2021. ápr. 16. 02:06
 10/19 anonim válasza:
Pontosan...Nem csak "úgy vannak vele",nem is szabad nekik. Pont ezért fogod széoen leírni a telefonszámodat egy kis cetlire,mellé valamj kedves kis szöveggel,és legközelebb ha találkoztok mielőtt indulna szépen a kezébe nyomod. Persze ha mosolyogsz hozzá meg esetleg más kis jeleket is adsz,az sem árt. Ha érdekled akkor fel így már tud hívni,ha esetleg nem akkor meg ez van,legalább nem kell többet ezen agyalnod:)
2021. ápr. 16. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!