Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kérdeznétek rá a...

Hogyan kérdeznétek rá a tetoválására?

Figyelt kérdés

A sztori röviden: van egy futár, akivel elég sokat találkozom, mert mióta bejött a covid azóta igyekszem online rendelni, amit lehet. Mindig ugyanaz a fiatal srác jön, mindig kedves, érdeklődő. És nem mellesleg nem is néz ki rosszul...:D (1-2x láttam már maszk nélkül). Viszont hát elég nehéz ismerkedni egy futárral, aki állandóan siet és akiről semmit nem tudsz, se a nevét, se mást.

A múltkor észrevettem, mikor fel volt húzva egy kicsit a pulcsi ujja, hogy van az egyik kezén egy nagyobbnak tűnő tetkó, de nem látszott az egész és elég nonfiguratívnak tűnt. Nekem tetszenek alapjáraton a tetkók, rajtam is van egy picike, (tesómmal közös) így gondoltam ha már jobb idő lesz kint és pólóban lesz, akkor rákérdezek. Csak bármit játszok le a fejemben, hülyén hangzik.:D Mondjuk odamondom, hogy de jól néz ki a tetkód, az olyan béna meg fura szerintem, erre mégis mit mondjon..? Aha köszi.. Ha hozzáfűzöm, hogy megnézhetem-e, szerintem az is béna, hisz elég jól látható egy nagy tetoválás az ember kezén, aki ott áll veled szemben. :D Gondoltam akkor rá kéne kérdezni, hogy mit ábrázol, de ha nonfig, akkor igazából ez is hülyén jön le. :D Gondolkodtam hogyan másképp tudnék szóba elegyedni vele, de semmi ötlet, tényleg mindig siet, általában ki se száll teljesen a liftből, hanem a lábával tartja, hogy ne menjen el azt a 2 perc alatt, amíg odaadja a csomagot.


Tudom, tök nyomi vagyok, de ti hogyan-miként kérdeznétek rá a tetkójára, hogy az ne legyen se tolakodó, se erőltetett és béna?



2021. ápr. 15. 17:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sajnos olyan bátor, hogy ezt meglépjem. Aztán, ha nem hívna fel, viszont a csomagot továbbra is hozza... :D Elég kínos és kellemetlen lenne úgy csinálni minden alkalommal, mintha nem égettem volna le magam.😅

Na mindegy, azért köszi a biztatást, de inkább megpróbálok majd a tetoválására valahogy rákérdezni, hátha az kevésbé sül el bénán.

2021. ápr. 16. 13:27
 12/19 anonim válasza:
És mi lenne, ha azt mondanád neki, hogy "látom, mindig sietsz, pedig olyan szívesen megkérdeznélek valamiről". Na ahogy erre reagál, az már árulkodó lesz. És ha megkérdi, hogy miről, akkor mondhatod, hogy "én is szeretnék egy tetoválást, de még nem tudom, milyen legyen... viszont látom, neked már van... és mondd, fáj? {nőies szempillarebegtetés, stb.}... és hol csináltattad? mikor? mennyibe került? lesz még? máshol is van? {ártatlanul}.
2021. ápr. 16. 13:34
 13/19 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, hogy próbálsz segíteni!:)

Egyébként ez nem is rossz ötlet, ártatlan érdeklődésnek tűnik. Csak 5-ből 4-szer mikor jön, akkor tuti hogy egyik lábával tartja a liftet, van nála még másik x csomag és láthatóan siet, ha jól tudom nekik azért tartaniuk kell a menetrendet, nem érnek rá hozzám hasonló félős lányokkal csevegni.:D De a mostani időjárásból ítélve, beletelik még pár hétbe, akár hónapba is mire lesz annyira meleg, hogy ne pulcsi legyen rajta és látszódjon rendesen a tetoválása. Addigra még az is lehet, hogy gyűjtök erőt bedobni ezt, amit írtál a 12-es kommentben.

Közben pedig agyalok, hogy a köztes idő alatt mivel tudnám valahogyan szóval tartani.:D

2021. ápr. 16. 13:42
 14/19 A kérdező kommentje:

Ha valaki még olvasná esetleg...

Annyi változás történt, hogy pár napja kidobott a fb egy srácot, akit közös ismerős lévén elvileg ismerhetek és nem hittem a szememnek, de szinte biztos vagyok benne, hogy ez a futár srác. Régebben már laktam ezen a környéken így van pár ismerősöm fb-n, aki neki is ismerőse, mert mint kiderül a profiljáról ő is itt lakik ebben a kerületben, így kötött össze a fb. Meglepődtem nagyon.:D Na de a lényeg: van barátnője, szóval vége is a történetnek. Bár az adatlapja szerint egyedülálló, már az első kép is egy közös kép a barátnőjével. Legalább nem kell agyalnom, hogyan-miként érdeklődjem utána, ez is valami.

2021. ápr. 27. 16:42
 15/19 anonim válasza:
Nincsenek véletlenek,francba azzal a fotóval
2021. ápr. 27. 17:54
 16/19 anonim válasza:
Honnan tudod hogy a barátnője az aki a képen van? Szerintem ha már így összekötött az arckönyv,akkor egy próbát megér:)
2021. ápr. 27. 18:05
 17/19 A kérdező kommentje:

Elég egyértelmű, hogy a barátnője, vannak kint tavaly karácsonyi meg kirándulós képek, szívecskék miegymás. És az utolsó kép, ami kint van neki azon a lány tesója megjelölte őt, mint “sógi”. :D

Én pedig nem fogok rámozdulni egy foglalt férfira. Különben sem adott semmiféle “jelet” vagy bármit, ami arra utalna, hogy egy kicsit is érdekelném.

2021. ápr. 27. 19:30
 18/19 anonim válasza:

Ja,hát akkor igazad van,ez tényleg felejtős:(

Mindegy,legalább mostmár legalább nem kell ezen rágódni

2021. ápr. 27. 19:39
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát sajnos na. Pedig az elején még örültem is, mert a profilján az van kint, hogy egyedülálló. Mondom ez az.:D Erre lejjebb görgetek és ott virítanak a képek.
2021. ápr. 27. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!