Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Baddon miért van az érdekes...

Baddon miért van az érdekes módon hogy csak arra enged rá írni aki leaglább 100kilós malac forma lány? A szép véknyakat meg csak szivezni lehet

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 09:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim válasza:

Értem. Sok sikert a párkereséshez.

Szerencsére én már megtaláltam azt aki kell nekem.

2021. máj. 5. 19:11
 22/77 A kérdező kommentje:
Miért lennének kur*ák a vékony lányok? ezzel is mindig a malacformák jönnek hogy jaj biztos kur*a, az csak a normális állapot pedig, és igen nyílván kivágja az ember ha felhízik mint egy disznó
2021. máj. 5. 22:14
 23/77 anonim válasza:

Az viszont igaz, hogy a ducibb lányok a vékonyakat sűrűn szeretik kurvának hívni.

(Mellesleg ez nem tudom miért van) Személyes tapasztalat.

De mondom, ne legyél tahó, nem malac, hanem duci. A malac amit megzabálsz.

Nagyon sok duci lányt ismerek személyesen is, akik sajnos ha szeretnének sem tudnának lefogyni úgy, ahogy a vékony lányok kinéznek. (Nem 200kg-os lányokról beszélek, hanem a "pont jó" feeling.

De ugyan úgy ismerek olyanokat is, akik nem hízhatnak, mert életveszélyes lenne. Az ő vágyuk pedig, hogy kövérek legyenek. A világ nem csak jó és rossz, majd rájössz a dolgokra. Amilyen stílusban írsz, nem lehetsz több 18-nál.

(Amivel nincs gond)

2021. máj. 5. 22:28
 24/77 anonim válasza:
Hahaha :D de nem tehet róla hogy dagadt! Attól hogy nem tehet róla, most tudsz vonzodni hozzá? Rohadtul nem. Hiába volt a kis kincsem, attól még édes, de nem dugnám meg
2021. máj. 5. 22:28
 25/77 anonim válasza:
Én sem vagyok vékony alkat (22 évesen) de nagyban segített az alkatom abban, hogy a rendőrségnél dolgozhassak.
2021. máj. 5. 22:31
 26/77 anonim válasza:

Soknál fiatal korban, illetve a születés után alakul ki.

Most érted, szerencsétlen pl cukorbetegséggel születik.. hát hogy tehetne róla. Persze a cukorbetegség nem kizáró ok, sok gyönyörű lányt ismerek cukorbetegséggel is. Szerintem mindenkinek mást jelent egy duci.

Egy szöcske fiúnál, szerintem már a telt nő is duci, a duci srácoknál meg a kövér lányok sem kövérek, hanem teltek. ízlés kérdése.

Abban semmi rossz nincs, ha egy testes srác a duci lányokat kívánja.

Szerintem például az undorító, mikor egy csávó olyan vékony, hogy ha esetleg egy nagyobbat ráütök, félek hogy összetörik szerencsétlen.

(tudod, a tipikus diszkós részeg/drogos) aki beleköt a nagyobba.

2021. máj. 5. 22:43
 27/77 anonim válasza:

nyilván ha vékony vagy, nem annyira vonzanak a duci lányok, ez érthető. Én 100 kg vagyok(187 magas), mégis megkeresnek a full vékony lányok, holott mindenki azt szajkózza, hogy a duci srác nem menő a vékony lányok körében.

Vannak példák itt is-ott is. Bár ha egy lány nagyon kövér, nem értem miért keresi a vékony srácokat.

2021. máj. 5. 22:47
 28/77 anonim válasza:
De abban biztos lehetsz, hogy egy ducibb lány kevesebb eséllyel fog megcsalni mint egy vékony. (Jó házassági nőci lehet belőle :D)
2021. máj. 5. 22:48
 29/77 anonim válasza:

Az lehet. Sajnos itt magyarban ez a menő. Amerikában minden harmadik ember elhízott, ott tök átlagos lenne a helyzet :D De érthető hogy azokat keresed.

2 szint van, az elfogadás, és az elítélés. Ha elfogadod, akkor el mondod a lánynak, hogy ne haragudj, nekem picit duci vagy, és az én alkatomhoz keresek valakit. (Ezzel is meg lehet bántani egy érzékeny lányt, de valahogy közölni kell)

Elítélésnél, pedig azt írod neki, hogy takarodj innen te hájas dagadék.

(Ha nálad ez van, akkor gond van, mert ez már társadalmilag nem elfogadott 2021-ben)

2021. máj. 5. 22:56
 30/77 A kérdező kommentje:
Csak van azért olyan is aki megérdemli hogy csúfold és na jól esik néha az embernek ne legyünk állszentek
2021. máj. 5. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!