Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Baddon miért van az érdekes...

Baddon miért van az érdekes módon hogy csak arra enged rá írni aki leaglább 100kilós malac forma lány? A szép véknyakat meg csak szivezni lehet

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 09:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim válasza:
Sajnálom akkor, ha elmúltál 20 és ilyen ostoba ember vagy. Majd 30-ra talán megjön az eszed.
2021. máj. 7. 18:27
 52/77 anonim válasza:

"de legalább annyi tiszteletet adjatok már meg nekik hogy nem malacozzátok le őket"

Minek? Nem az arcukba mondjuk. Haverjaim között.. Bár, igazából minden fiúhaverom között alap téma ez a nyelvezet. Meglátjuk a csajt, tudjuk, h ribi, akkor fú mekkora ribi. Ha malac is tudja mindenki, de nem hozza fel senki, csak ha véletlenül poénból szóba jön, h vele együtt lenne valamelyikőnk. Most nem fogok vigyázni arról mit mondok, ha semmi baja nem lesz belőle, szólásszabadság van. Igen, sok a malac. Röfögnek. És?


"Aki mellettem áll annak köszönöm és pacsi :)"

Már nem azért, de álljunk ki együtt a vonzó nőkért. Igenis tegyen a nő magáért. Erős, független nőkre van szükségünk, akik törődnek magukkal, és ezt támogatjuk. Nem vagyunk a bántás híve, de mondjuk ki amit ki kell mondani, a dagadt az dagadt. Nincs mese. Aki pedig betegségből dagadt, hát attól ő még az, és nem vonzó, de azzal nincs semmi dolgunk, ő dolga. Szóval nők, veletek vagyunk, együtt tegyünk azért, hogy ne hízzatok el. Segítünk. Igaz, kérdező?

2021. máj. 7. 20:38
 53/77 anonim válasza:

Hiába közelíted meg a kérdezőt másképp, lerí róla hogy gyökér.

Főleg ha vékony, és a vékony lányok szóba sem állnak veled. Annak oka lehet, nem? Talán fogatlan vagy? Szimplán nyomi? A nők a férfias pasikat keresik, ha kis díszb*zi vagy az csak a Te hibád.

2021. máj. 7. 21:50
 54/77 A kérdező kommentje:

Így igaz haver ;)


Sajnos a nők lányok nem nagyon tudják ma már hol a helyük és felmernek így szólalkozni, régebben jobb volt a helyzet

2021. máj. 7. 22:04
 55/77 anonim válasza:
Épp te nem tudod hol a helyed. Leginkább anyád picsájába kellene legyél.
2021. máj. 7. 22:39
 56/77 A kérdező kommentje:
Te mégis hogy beszélsz velem? Normális vagy?
2021. máj. 7. 22:46
 57/77 anonim válasza:

"Szóval nők, veletek vagyunk"

köszi de nekünk ilyen támogatás nem kell

2021. máj. 7. 23:05
 58/77 anonim válasza:
Egek ura már lassan nincs is olyan kérdés, amit, ha valaki ki ír gyk-ra, ne törne ki a kérdés alatt egy háború.
2021. máj. 7. 23:22
 59/77 anonim válasza:

"köszi de nekünk ilyen támogatás nem kell"

Köszi de félek, hogy magatoknak ártotok ha nem lépünk közbe, szóval segítünk, akár akarjátok, akár nem, a ti érdeketekben.


"Leginkább anyád picsájába kellene legyél."

Ilyen kulturálatlan megjegyzéseket légyszi mellőzzétek.. Emberség azért maradjon meg...

2021. máj. 7. 23:28
 60/77 A kérdező kommentje:
Hát igen ez a vicces, még én kérdező vagyok a tapló, addig a válaszoló káromkodva elég bunkó hangnemben beszél velem, még én normálisan beszéltem végig
2021. máj. 8. 08:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!