Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Baddon miért van az érdekes...

Baddon miért van az érdekes módon hogy csak arra enged rá írni aki leaglább 100kilós malac forma lány? A szép véknyakat meg csak szivezni lehet

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 09:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim válasza:
Azt kapod amit érdemelsz. Rasszizmust is elítélik, miért nézzünk át akár e felett? Ennyi erővel a feketézés sem rasszizmus.
2021. máj. 8. 10:01
 62/77 anonim válasza:

[link]


Ő mondjuk plus size. Azert szerintem jó lenne. LENNE. 👍👍👍

Nyilván ez attól is függ ki mennyire törődik a higiéniával meg a kinézetével, ill.,hogy angyal arccal született-e vagy nem. De egy átlagos pasi sehol nincs egy ilyen nőhöz képest, pedig nem pálcika vékony.

Aki meg így képes beszélni más emberekről, az csak ugyanilyen személynek kellene. Az ilyenek meg besavanyodnak ketten, a szerelemben.

Amúgy használj Tindert vagy Yubot vagy valami mást,ha a Badoo nem jön be.

2021. máj. 10. 00:08
 63/77 anonim válasza:
hát... Én azért sajnálom őket. Egy kövér nőnek sokkal nehezebb mint egy kövér férfinak, mert egyes nők legalább adnak esélyt egy kövér férfinak hogy a belsőjét megismerjék és az alapján lehet lenne valami :D De egy kövér nőt ha meglátok már menekülök mint politikus a poligráf elől... Én azért edzek ,szenvedek, úszok verejtékben minden nap hogy legalább joggal kereshessek hasonlóan jó fizikumú nőt, nem azért hogy ennyire leadjam... Nincs lelkem :((
2021. máj. 10. 22:19
 64/77 anonim válasza:
Igaz nem a kérdésre lesz a válasz, de én 165-170 cm között vagyok és 70 kg. Szerintem én az alacsonyságomból és a súlyolból ítélve nem vagyok vékony és telt sem, Én az vagyok aki átlagos de talán egy picivel telt de azon vagyok hogy leadjam hiszen 6 napon keresztül abból 1 pihenőnap szoktam súlyzózni és haspréseket nyomni, tolonckodni is fogok és guggolgatni is lehet. Lényegre térvén én sem értem hogy a lányok miért nem akarnak visszaírni ha rájuk írok és miért nem likeolnak vissza hiszen olyan csúnya kinézetű nem lehetek ha 6 napon keresztül edzek és még dolgozok is. Amúgy nekem is feltűnt hogy csak a telt lányokra enged ráírni, de láttam 1-2 kivételt amelyik nem volt annyira telt. Amúgy a legtöbb csajnak az olyan pasi kell akiken látszódik hogy ott jó élet és jó fizetés van és minél magasabbak és vékonyabbak legyenek.
2021. máj. 16. 08:20
 65/77 anonim válasza:

Arra egyik jómadàr sem gondol, hogy a jó nőkre miért nem lehet ràírni? Na, vajon miért..? Mert naponta több száz üzenetet kapnak.

Barátnőmmel kipróbáltuk mi lenne ha felmenne, hát az első 1-2 percben volt 46 üzenete. Mit vársz? Ezek a sz@rok nem ismerkedésre valók, inkább levisznek mégjobban az életről.

Élőben nem mindenki éri el a lányt, de tinderen meg badoon megnyílik előttük a világ, hogy hohoo mennyi pasi, mennyi pénz.

Aki komoly kapcsolatot keres szerinted felmegy ezekre? 😂

Ismerek csomó lányt itt aki az igazit keresi, de csak ezek a köcsögök írnak rá, meg persze a f@szküldő kőműves segédmunkások. Gondolom van erre igény, barátnőm is havi szinten kap egyet az engedélykérésekre. Menj snapchat-re, egyből találsz valami ringyót)

2021. máj. 18. 01:15
 66/77 anonim válasza:
Csak egy kicsit kell bele gondolni. Van egy szép és okos lány. Mi az anyjáért megy fel badoora? Mert élőben nem találna? Pfff kb 5 perc alatt találna élőben is. K*rváskodni járnak fel, semmi másra. Plusz hogy a lehető legjobb választása legyen, válogat, legpénzesebb, legkigyúrtabb, legb*zisabb kinézetű, legmagasabb, legnagyobb f@szú. Mondja valaki hogy nincs igazam...
2021. máj. 18. 01:19
 67/77 anonim válasza:
Én 22 vagyok, eddig mindig szűz lányokat fogtam ki. (Eddig 3 volt, harmadikkal most is vagyok) hidd el találsz egy szűz lányt, boldoggá teszed, semmi más igénye nem lesz. Úgy bánj a nőddel, hogy meg se forduljon a fejébe, hogy mással talán jobb lenne.
2021. máj. 18. 01:21
 68/77 anonim válasza:
Normális profillal normális üzenetre se nagyon válaszolnak Badoo-n, olyan nők se, akiket évek óta látok fenn az oldalon, kb. ugyanazokkal a fotókkal (párhavonta felregisztrálok körülnézni, de megvan a helyi "törzsközönség", aki talán csak unatkozik, vagy nem tudom, mit is keres az oldalon - ismerkedni biztos nem akar, mert azért nőként nem hiszem, hogy ne találna a neki írogató többtucatnyi/több száz férfi közül egy hozzáillőt).
2021. máj. 19. 16:17
 69/77 anonim válasza:
Így van kedves utolsó a nők nagy része csak unatkozni jár fel oda komoly szándékok nélkül, de nem értem akkor hogy sokan hogy találtak rá ott meg az ehhez hasonló oldalon az igaz szerelmükre hiszen olvastam sikertörténeket amiket nehezen hiszek el. Nem értem hogy hogyan tudtak kommunikálni egymással hogy sikerük lett de ott tutira voltak anyagi vonzalmak is vagy a csávó volt alfahím a nő meg alfanőstény és egymásra találtak. Engem általában a kapcsolatban levő vagy a gyereküket egyedül nevelő túlsúlyos nők találnak meg. Ezt nem értem hogy egy társkereső oldalon miért vannak fent kapcsolatban levő emberek nem jó a szerettjükkel a viszonyuk vagy ennyire undatkoznak a partnerük mellett? Anyukákkal sem szívesen kezdek mert akármennyire csúnyán fog ez hangozni más gyerekét nem szívesen nevelném fel majd a sajátomat arról meg nem tehetek hogy a csávó lelépett és magukra hagyta őket. Utolsó kijelentésemért elnézést de ez az én állaspontomon ami lehet egy kicsit durva lett.
2021. máj. 19. 18:27
 70/77 anonim válasza:
Lehet amúgy találni értelmes nőket, akik tényleg ismerkedni akarnak, csak ki kell szűrni őket az unatkozó tömegből.
2021. máj. 19. 18:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!