Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Baddon miért van az érdekes...

Baddon miért van az érdekes módon hogy csak arra enged rá írni aki leaglább 100kilós malac forma lány? A szép véknyakat meg csak szivezni lehet

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 09:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim válasza:
Így van csak a legtöbben unatkozásból vannak fent és nem annak céljából amire ezek az oldalak készültek. Normális nőket nehezebb találni ezeken az oldalakon mint tűt a szénakazalban.
2021. máj. 20. 18:37
 72/77 anonim válasza:

Pfff. Erről az jut az eszembe, hogy ismertem egy csajt, aki kamaszkorban modellalkatú volt, viszont egy betegség miatt kapott hormonkezeléstől feljött rá 20-30 kiló. Lett egy barátja, aki korábban is ismerte és megkérdezte mikor lesz már megint olyan mint régen. Dobta a csávót. Összejött egy pasival, aki nem problémázott ezen. Azóta szült 2 gyereket és ismét modellalkatú, szerintem semmiért nem adná a párját, aki a személyisége miatt szeretett bele.

Vékony, gyönyörű lányként baromira nehéz kiszűrni azokat, akiknek csak a külsőd miatt kellesz. Ha legalább az olcsóskodó, komolytalan fazonok ki vannak szűrve az már egy jó kezdet :)

2021. júl. 25. 11:15
 73/77 anonim válasza:
Kinek a pap kinek a paplan. Én nekem speciel a vékonyabb és az átlagos testalkatú nők jönnek be csak a legtöbb az bunkó és flegma. Azok a lányok akik nem az eseteim azok normálisak és van jó személyiségük. Valamit valamiért. Aki kívülről szimpatikus az belülről nem és fordítva. Betegségek sajna vannak de valakinek a testesebb lányok jönnek be nekem sajnos nem. Jó nőt aki külsőre is jó meg belsőre is olyat meg nagyon nehéz találni kb az ötös lottó főnyeremény megnyerésével vetekszik!
2021. júl. 25. 11:40
 74/77 anonim válasza:

Telibe a 73-as azaz utolsó válaszoló kommentje.


Amúgy engem nem izgat, hogy kövér, vékony, vagy pedig középalkat a lány, nekem a belső nagyobb minőség mindennél, mert a külső úgyis mindenkinek módosul idővel, de a belső az belső.

2021. júl. 26. 02:17
 75/77 anonim válasza:
74-es tudod hogy van. A külső megfog a belső megtart. Ember külső és belső tulajdonságok nélkül nem létezte. Jó párkapcsolathoz az kell hogy mindketten jól nézzetek ki azaz megfeleljetek egymásnak de inkább a belső tulajdonságok hiszen ott derül ki mennyire hűséges és becsületes a társad, úgyhogy igazat adok neked 73-as de külső is kell hogy legyen ami megfogja az embert és aztán jön a belső ami megtart.
2021. júl. 26. 06:40
 76/77 anonim válasza:
Mondjuk abban is igazat adok hogy a külső módosul de az is kell nem elég a belső!
2021. júl. 26. 06:40
 77/77 anonim válasza:
Én szeretem a teltebb lányokat
2021. aug. 15. 02:23
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!