Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit rontok el 32/F-ként a...

Mit rontok el 32/F-ként a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Online próbálok társat keresni, főleg jobbra-balra húzós egyezős mechanikájú társkeresőn.


Aki lányokat találtam, azok közül többféle rosszat találtam. Volt akinek nem tetszett hogy nem vagyok magas, volt aki nem bírta hogy nem túrázom, valakinek nem tetszett hogy nincs kocsim, olyannal is találkoztam akinek az nem tetszett, hogy nincs lakásom. De a legfurcsább az volt, hogy volt aki azért tiltott le mert nemcsak szeretem a macskákat hanem van is egy macskám.


Olyat is tapasztaltam, hogy nagyritkán egy lány kezdeményezte a jobbra húzásomat, viszont amikor ráírtam, nem válaszolt semmit napok után se. Olyan is volt, hogy annak ellenére, hogy annyira jól elvoltunk, hogy már a találkozást pedzegettük, hirtelen eltűnt és nem írt többet.


Nem értem, hogy miért ilyenek velem a lányok (25-35/N korosztály), pedig nem szórakozásból keresek párt, hanem az Igazit keresem. Nem kihasználni és megfektetni akarom a lányokat, hanem mély érzelmi kapcsolatokat kialakítani.


Mit rontok el a kommunikációban, hogy az utóbbi időben még csak nem is írnak nekem vissza annak ellenére, hogy amikor tudok kezdeményezek? A profilommal szerintem semmi baj. Van igényes rendes profilképem és részletes bemutatkozó szöveg is.


2021. máj. 14. 15:47
 1/9 anonim válasza:

Még nem vagy FÉRFI.

De én már igen.


Hagyjuk.:))

2021. máj. 14. 16:04
 2/9 anonim válasza:

Nagyon sok sráctól hallok mostanában hasonlókat. Nem tudom, ez megnyugtat-e, de egyébként a pasik többsége is komolyan vehetetlen a társkeresők többségén.

Annyit azért javasolnék, hogy ne Tinderen ismerkedj, mert ott a többség csak kalandot keres. Lehet, hogy ott valakinek túlságosan komoly szándékúnak tűnsz, mert ő nem akar kötöttséget.

Esetleg ha gondolod, szívesen megnézem a képedet/bemutatkozásodat, hogy tudok-e tanácsot adni. Illetve elmúlt pár évem tapasztalatai alapján tudok ajánlani olyan társkeresőket, ahol az átlagnál több normális embert találtam.

37/N, macskás :) (már nem szingli)

2021. máj. 14. 16:07
 3/9 anonim válasza:
Az ismerkedés során csekkolják hogy mit tudsz nyújtani nekik. Nincs lakásod-egy rosszpont. Nincs kocsid-második rosszpont. Ezt a két negatívumot csak egy átlagon felüli megjelenéssel tudnád kompenzálni. Ehhez pedig az alap, hogy legyél magas, a jóképűség és az izmos, kidolgozott test csak ezután jön. Nem vagy magas-harmadik rosszpont. A helyzetedet menteni egy átlagon felüli méretű és ezzel összhangban lévő teljesítményt nyújtó pénisszel lehetne, de hát ahhoz meg el kellene jutni az ágyig hogy ilyen módon bizonyíts, szóval ez is bukta. A macska az még jó pont is lehet, szereted az állatokat és gondoskodsz egyről, de ez nem menti meg a helyzetedet. A szomorú igazság az hogy a netes társkeresés egy nagy húspiac, ahol a tetszetős árura mindig van kereslet, a kevésbé mutatós portéka pedig ott fog megrohadni a polcon mert a kutyának se kell, vagy esetleg annak. A te helyzetedben a való életben kell nyitott szemmel járni, minél több embert megismerni, velük minél többet kommunikálni. A személyiségedre kell építeni, azzal kell úgy megfognod a nőt hogy az el tudjon tekinteni a fenti negatívumoktól. Az egyértelműen szépnek mondható nőket felejtsd el, ők nem a te kategóriád. Meg lehet látni a szépet a kevésbé mutatós nőkben is. Lehet hogy arcra nem egy hamupipőke a hölgy, de a jelleme, személyisége megszépíti a szemedben. Elég egy szép szempár, egy elragadó mosoly,vagy egy kedves hangszín ahhoz hogy elvarázsoljon egy nő. Ez a varázs nem jön át egy Tinder fotóról, ezt élőben kell tapasztalni aztán pedig nyitni a nő felé ha az egész testedben érzed a hatást amit kiváltott belőled. Nem könnyű, nyilván nem az. Rengetegen járunk hasonló cipőben, egy fél generáció fog egyedül megrohadni mert nem találjuk meg egymást. Azért sok sikert neked.
2021. máj. 14. 19:15
 4/9 anonim válasza:
semmit nem rontasz el, csak ne tinderezz
2021. máj. 17. 00:10
 5/9 A kérdező kommentje:

#2 Aki komolyan vehetetlen, az miért van egyáltalán társkeresőn?


Azért ismerkedem társkeresőn, mert a körülményeim és az állapotom nem engedik meg, hogy élőben keressek. Ez azt jelenti, hogy a munkahelyemről már "elfogytak" akikkel ismerkedhetnék, máshol meg nincs közösségem. Marad a társkereső, de itt meg hülyékkel vagyok körülvéve. Mégis mi mással lehet magyarázni, hogy jobbra húznak engem (akár én kezdem, akár ők), aztán napokig hetekig vissza se írnak amikor rájuk köszönök és elindítom a kommunikációt?


Milyen társkeresőkre gondolsz?


#3 Ez rasszizmus, hogy a külső alapján ítélnek. Nem én tehetek arról, hogy csak majdnem magasnak születtem, és hogy nem bírom el a saját testsúlyomat. Plusz honnan szerezzek lakást, ha nem keresek annyit, hogy el tudjam magam tartani normális körülmények között? Pláne fogyatékkal élőként ami miatt szociálisan kirekesztenek. De ezekről nem is tudnának mert csak a jó tulajdonságaimra fókuszáltam direkt a bemutatkozásomban.


Ha az egyértelműen szépnek mondható nők azok a telesminkelt kacsaszájú bepózoló természetellenes profilú neurotipikusok, akkor én nem vagyok hajlandó lealacsonyodni a szintjükre. Olyat keresek, aki nem játssza meg magát, elfogad olyannak amilyen vagyok, szeretetre vágyik, hosszú távra (lehetőleg véglegre) keres komoly kapcsolatként, illetve nagyon fontos, hogy kiváló legyen a kommunikációnk. A külső mindegy, leszámítva a sminket, ami ne legyen mert azzal csak elijeszt engem. És ne legyen kacsaszájhős, mert én nem egy madarat keresek.


Hogyan tapasztaljam meg élőben egy rendes normális kedves lány varázsát, ha nem képesek visszaírni se? Máshonnan a "király helyzet" során mégis hogy ismerkednék?


#4 Nem csak a Tinder az, ami ennyire elfuserált. A Tinder rosszabb annál, amit használok. Ott a lányok állandóan utaznak, meg túráznak, meg napszemüvegben másfelé nézve vigyorognak, meg kacsaszáj, meg bepózolás, sőt külföldiek is befigyelnek, akik még csak nem is párt keresnek. Igaz, többen nem párt keresnek hanem unatkoznak, de legalább kijelzik. Az is hülyét kapató, hogy magyar lányok angolul mutatkoznak be és lenéznek, hogy miért nem mutatkozom be angolul is annak ellenére, hogy kiválóan beszélek angolul. Az még érthető, hogy gyerekesek is keresnek, de amíg nincs saját gyerekem, addig biztos nem merek velük kezdeni.


A normális lányok melyik értelmes társkeresőt használják? Nekem a valódi élet jó lenne, csak már hiába regisztráltam rá 32 éve, fogalmam sincs, hogyan kell használni úgy, hogy ne rontsak el semmit a kommunikációban

2021. máj. 17. 08:05
 6/9 anonim válasza:

2. vagyok.

"Aki komolyan vehetetlen, az miért van egyáltalán társkeresőn?"

Mert kalandot keres. De ha ezt nyíltan bevallaná, akkor nagyságrendekkel kevesebben állnának szóba vele, így azt hazudja, hogy független, és élete nagy szerelmét keresi. Ha tudnád, mennyi ilyenbe futottam bele...

Egyébként nőként azt tapasztaltam, hogy a pasik jelentős százaléka tényleg csak sz_xet akar, ők meg arra panaszkodtak, hogy a legtöbb nő a pénzükre hajt. Vannak azért elvétve olyanok is, akik komolyan gondolják a párkeresést, de sajnos ők a kisebbség, ezért nem mindig könnyű őket megtalálni.

Nekem egyébként ami a leginkább használhatónak tűnt, az egyrészt a személyes találkozáson és közös programokon alapuló koncepció (miitt.hu, randimaskepp.hu). Bár ha te fogyatékkal élő vagy, az sajnos ezeket is megnehezíthető, de a konkrét állapotodtól függően nem feltétlenül zárja ki. A másik, hogy ha esetleg hívő vagy, katolikus társkeresőből is tudok olyat, ahol több ismerősöm is talált már nagy szerelmet, köttettek onnan házasságok. (parkatt.hu)

2021. máj. 17. 11:59
 7/9 anonim válasza:
Privátban megírod a "fogyatékosságod"? Csak kíváncsi lennék rá, ha nem baj.
2021. máj. 20. 15:47
 8/9 anonim válasza:
Írd már meg milyen fogyatékos vagy? Lehet jobban tudnánk segíteni.
2021. jún. 2. 17:22
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Asperger-szindrómás autista vagyok.
2021. jún. 2. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!