Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mik a tapasztalatok a Facebook...

Mik a tapasztalatok a Facebook új Társkereső funkciójával?20/F

Figyelt kérdés
Vélemény róla esetleg. Érdemes e használni?

2021. máj. 23. 00:46
1 2
 11/18 anonim válasza:
Én pl próbáltam ujratelepiteni, új facebookot regisztrálni, frissíteni, régebbi Facebook verzióval, de semmi 😐
2021. máj. 24. 00:11
 12/18 anonim válasza:
Magyarországon még nem elérhető egyenlőre, ennyi. Amint bejön majd mindenki látni fogja. Aki azt mondja magyarban lakik és működik az hazudik, köszi.
2021. máj. 24. 08:40
 13/18 anonim válasza:
Nekem működött. Mindenkit x-eltem. Itt csak plázacicák vannak. Inkább egyedül, hogy lehet törölni ezt a húgyot?
2021. máj. 24. 08:44
 14/18 anonim válasza:

#12 én magyarban vagyok és működik, ráadásul elég sok más embernek is akik fent vannak :D Attól hogy neked nem megy valami nem kell hazugnak nevezni azt akinek mégis sikerül.


Amúgy tényleg vannak plázacicák is, de vannak mellettük normális lányok is.

2021. máj. 24. 15:07
 15/18 anonim válasza:

A tényeket mondom. Egy ember mondja hogy működik és az csak te vagy.

Ilyenek a trollok. Majd ráunsz egyszer.

2021. máj. 24. 15:42
 16/18 anonim válasza:
Jó hát ezzel nem tudok vitatkozni, de azért próbálkozz vele mert működik xd
2021. máj. 24. 16:10
 17/18 anonim válasza:

Itt sem húz senki jobbra.


21F

2021. máj. 28. 13:14
 18/18 anonim válasza:
Pár hete használom, de vannak azért bajok. Többször lefagy. Van mikor mutatja, hogy mondjuk tetszek 5 embernek és ha rámegyek nem jön be vagy azok jönnek be akiket már kiikszeltem..lassan frissíti magát. De volt már mikor állítani akartam mondjuk a távolságokon, hogy milyen messze lévő embereket mutasson az se jött be jó pár óráig. Előnye legalább is szerintem, hogy csak azok tudnak írni akiket szívezek én is. Ha üzenetet törölsz akkor a másik embernek azt mutatja, hogy letörölted magad és nem fog megtalálni már kivéve ha újra regisztrálsz.
2021. jún. 8. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!