Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt maximalista lányok?😅

Vannak itt maximalista lányok?😅

Figyelt kérdés

Magamat is annak tartom. Olyanokat keresek, akiknek vannak céljaik az életben, és azokért "küzdenek", illetve a maximumot próbálják kihozni abból, amibe belekezdenek, így a párkapcsolatban is. Persze nem totál rágörcsölve a dolgokra. 😊


20F



2021. jún. 1. 20:02
 1/8 anonim válasza:

Nincsennek

21f

2021. jún. 1. 20:26
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki 😪😭😂😂😂
2021. jún. 1. 20:27
 3/8 anonim válasza:
Csak marxisták vannak
2021. jún. 1. 20:28
 4/8 A kérdező kommentje:

Hú, azok kíméljenek xD

Bár amúgy abban az eszmében is vannak pozitív gondolatok szerintem.

2021. jún. 1. 20:31
 5/8 anonim válasza:

Mindenből nem hozom ki a maxot, mert aminél nem látom értelmét, annál energiaminimumra törekszem.


De eddig amit akartam azt nagyjából elértem... vagy ha nem, akkor kerestem jobb megoldást.


Ha van kedved írhatsz, bár nem hiszem, hogy erre gondoltál.


19/L

2021. jún. 1. 20:36
 6/8 anonim válasza:

Én teljesen ilyen vagyok, amit leírtál :D Ha gondolod írj!:)

18/L

2021. jún. 2. 06:42
 7/8 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, ha elkezdek valamit, abba bedobom magam teljesen. Viszont hogyha nincsen eredménye, akkor nem keseredek neki, szóval nem is maximalistának, inkább törekvőnek mondanám magam. Igyekszem a legjobbat kihozni mindenből. Csak így van értelme tulajdonképpen. Ha csak félig-meddig, akkor inkább ne csináljuk. :D

21/l

2021. jún. 2. 11:38
 8/8 anonim válasza:
Hello, it's me😅😂
2021. jún. 2. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!