Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem értem én ezt. Mindenki...

Nem értem én ezt. Mindenki rémálomnak tartja azt az életet, amit én élek. De nekem ez elég, és jól érzem magam. Most mindenki maximalista, vagy én vagyok ennyire sivár?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 09:51
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Tudom, nem fejtettem ki, de ha feltesztek konkrét kérdéseket, akkor kifejtem. Csak így hirtelen nem tudom mit írjak.
2021. jan. 26. 09:52
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk nem ártana ha leírnád hogy mit tartanak mások rémálomnak az életedben. Így semmit nem tudunk hozzászólni
2021. jan. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hogy élsz?
2021. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jo, akkor nem mindegy?
2021. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Szeretek itthon lenni, netezni és pc játékokkal játszani. Meg közben alkoholt inni. Finom ételeket enni, miközben nézek valami érdekes filmet. Igaz, depressziós vagyok, de jobb napjaim csinálok házimunkát is, sokat. Aztán mondjuk egy jó ideig megint nem. Kimozdulni egyáltalán nem szeretek, sőt egyre jobban utálok. Régebben mondjuk sokkal több dologgal lekötöttem magam a 4 fal közt, de nekem a fent leírtak is pontosan elégnek bizonyulnak egy boldog élethez. Engem az tesz boldoggá, ha nem kell innen kitennem a lábam.


Egyébként huszonéves nő vagyok.

2021. jan. 26. 10:08
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez tényleg elég sivár élet. Pasid nincs?
2021. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

És miből élsz?

Az nem gond, ha nem szeretsz eljárni. Sokan szeretik otthon tölteni a szabadidejüket. De azért az már sok, hogy egyáltalán ki sem teszed a lábad.

2021. jan. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Számomra borzasztó unalmas és egyhangú lenne, nem tudnék így élni, egyszerűen túl sok mindenről maradnék le, túl sok lehetőséget nem használnék ki.

Ha neked így jó, akkor élj így, de te magad írod, hogy depressziós vagy. Ez ellen mindenképp tenned kéne és esélyes, hogy az életmódod is felelős érte.

25/N

2021. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#6 Van pasim, ő totál ellentétem, rángatna mindenhova, de már a gondolattól is görcsbe rándul a gyomrom...


#7 Jelenleg nincs munkám, de amikor volt, akkor is olyan keveset kerestem, hogy szüleim tartottak el még úgy is (közmunka). Hónapok óta azon vergődöm visszamenjek-e dolgozni, de ettől is görcsbe rándul a gyomrom. Pedig dolgoztam gyárban is, igaz 2 hónapig bírtam...


#8 Már akkor is depressziós voltam, mikor "aktív" voltam, max. nem vettem észre. Ezt tudom. Ilyen sz*rságok vidítottak fel csupán, míg jártam suliba, hogy úgy öltözhettem fel, ahogy akarok, elégedett voltam a külsőmmel, már ez feldobta a napom, bár már akkor is ittam... de tök jól éreztem magam, bár gondolom ez nem normális...

De most örülök is, hogy nem kell a külsőmmel szenvednem, nem kell mennem sehova, bár míg dolgoztam, egy időben volt, hogy dolgozni is topisan mentem sajnos...

Na de amúgy tényleg egyhangú, vagy nem tudom, de én a pörgős életmódot nem tudnám elviselni. Sokszor olvastam már neten, hogy aki pörög, mit csinál egész nap. Hát én szerintem még aznap kikészülnék... nem vagyok egy pörgős alkat. Pedig nem vagyok kövér sem, hogy esetleg amiatt lenne. Én a lassú életet szeretem.

2021. jan. 26. 10:31
 10/21 A kérdező kommentje:
Ráadásul olyan vagyok mint egy tini, a régi dolgok nem érdekelnek, hiába közeledek a 30.hoz... tinikkel valszeg kijönnék de nincsenek barátaim és nem is akarok, mert régen akadtak, de valszeg a sajátos tulajdonságaim miatt hamar leépítettek engem, vagy én őket tudtom nélkül... de igazából nem is vágyom semmilyen társaságra, nekem a tárgyak többet jelentenek...
2021. jan. 26. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!