Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van még akinek ilyen elszomorí...

Van még akinek ilyen elszomorító szilvesztere van mint nekem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyetemista fiú létemre itthon töltöm a szilvesztert és hát igen a már megszokott szerelem okozta depresszió közepette... Más is van hasonlóan "szerencsés" helyzetben? (Utálom ezt a generációs dumát de kezdem megérteni már és rájönni, hogy van benne igazság...)

2020. jan. 1. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelen
2020. jan. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
17-ben én is depressziótól szenvedve egyedül töltöttem a szilvesztert, most ugyan van párom, de a kapcsolatunk a végèt járja, szóval a családommal vagyok, eddig ittam magamban, lent voltam velük fellőttünk pár kis tűzijàtèkot, most pedig hangfalat tesztelgetünk, szerintem még ezutàn nézek valamit a tv-ben és alszok. A piàval megteltem, nagyon sok lett tőle a savam.
2020. jan. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Volt már ennél sokkal rosszabb, évek óta egyedül töltöm, de most még piát sem vettem. 11 után jutott szembe, hogy jólesne egy kis pezsgő, de esélyem sem volt már hozzájutni. Így kénytelen voltam józanul átlépni az Újévbe.
2020. jan. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem pont ilyen okból,de igen, boldog új évet..!
2020. jan. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Akkor az mit szóljon, aki karácsonykor és szilveszterkor dolgozik és nem lehet a szeretetteivel? A tiéd ezekhez képest eltörpül.
2020. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
@5 Ha így gondolod, akkor soha nem voltál még depressziós. Sokszor dolgoztam végig az ünnepeket és akár egyetlen depressziós naphoz képest is sétagalopp. Szerencsére már elég régóta elkerül, de amikor igazán depresszív időszakaim voltak, akkor az is nehézséget jelentett, hogy kinyissam a postaládát vagy átvegyem a rendelt ételt a futártól. Ne higgyük más baját piszlicsárénak csak azért, mert mi még nem éltük át. El sem tudod képzelni, mennyire könnyű depresszió nélkül élni. Tapasztalatból mondom.
2020. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
58%

Bárcsak én is otthon lehettem volna...

A barátom elvitt egy házibuliba ahol a sárga földig itta magát,holott megígérte hogy nem és vigyáz rám. Ezért mertem inni én is. Aztán eltűnt hányni 3 órára, én egyedül maradtam. Eltűntek a jófej barátai a buliról, jöttek helyette az utcáról random 40 évesek és letapiztak nem is tudtam mit csinálni egyedül a sokktól és mikor kijött akkor sem védett meg, mert félt a barátom. Magamat kellett. És szerintem szakítok vele, nem tudok bízni benne


17/l

2020. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te örüljél hogy legalább már VOLT kapcsolatod, én már az egyetemen is túl vagyok és sosem volt senkim, az összes karácsonyt, újévet, születésnapot stb. otthon a családdal ünneplem.
2020. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!