Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt nők nem írnak ki kérdéseke...

Itt nők nem írnak ki kérdéseket ismerkedés témában?

Figyelt kérdés
Minden kérdésben csak férfiak akarnak ismerkedni. Hogy rájuk hány nő ír azt nem tudom, van olyan érzésem, hogy nem sok. A nők nem ismerkednek, vagy csak várják, hogy a pasik rájuk írkáljanak?

2021. jún. 14. 12:01
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim válasza:

#9.

A sikertelen az te vagy,mert én nem dicsekszek csak cselekszek.

És személyesen udvarlok Nőknek..illetve alkalmira is személyesen szerzek.


Az edzős dumát dobd félre már lejárt lemez.

Hidd el én feljebb vagyok,mint Te ezért nem is dicsekszem,mert megállsz a fejlődésben te "izomagy".

2021. jún. 14. 14:57
 12/53 anonim válasza:
én írtam ki egyszer. Olyan pocskonkdiázó privátdömpinget kaptam a nyakamba egy idiótától, hogy remélem azóta már bevonult a gumiszobába az az elmebeteg állat. Többet nem is fogok kiírni semmit sem....
2021. jún. 14. 15:27
 13/53 anonim válasza:
Én pl írtam már ki de nem kaptam semmi választ
2021. jún. 14. 15:44
 14/53 anonim válasza:
Én sose irok ki,inkább a kérdés alá válaszolok.Valamikor ír is a kérdező,valamikor nem.
2021. jún. 14. 15:51
 15/53 anonim válasza:
Szerintem is valamivel kevesebb nő ír ki kérdést az ismerkedés kategóriába, én sem írtam még ki. Nekem egyébként gyanús hogy ez azért van így mert kapunk amúgy is elég privát üzenetet amikor más (nem ismerkedéssel kapcsolatos) kérdésekre válaszolunk..
2021. jún. 14. 15:55
 16/53 anonim válasza:

#11-es, mernoki diplomas narcisztikus "izomagy" vagyok. Szexualis eletemben es a karrieremben is elertem eddig minden celomat es 2. diploma megszerzesen gondolkodok. Nagyon meglepodnek, ha "feljebb" lennel 25 evesen, jelentsen is ez barmit. Ettol fuggetlenul felolem erezheted magadat feljebb, ettol nem lesz kevesebb alkalmim es ugyanolyan jol fogok aludni ;)


Az edzesen meg majd akkor gondolkodj el, ha te vagy egy kozeli hozzatartozod fog a mozgasszegeny eletmod szovodmenyeivel kuzdeni. Biztos, hogy veletlen van nalunk annyi kover, szivbeteg es sajat egeszsegere igenytelen ember, hogy vilagszinten "irigylesre" melto statisztikat alkot a tarsadalmunk.

2021. jún. 14. 16:06
 17/53 anonim válasza:

#16.

Okes én a közszférában dolgozok, 28 éves vagyok,munkám miatt is kigyúrt vagyok ha erröl van szó. Hasznalom is naponta a fizikumom. Találd ki mi a foglalkozásom. Az edzés.. Tesókám én több mint 10éve gyúrok.

2021. jún. 14. 16:37
 18/53 anonim válasza:
Baj, ha nekem kívülálló lányként egyik vitázó nagydumás sem jön be? :D
2021. jún. 14. 16:41
 19/53 anonim válasza:
#18. Online senki nem fog bejönni. Ahoz szemelyesen kellene leigazoltatnom Téged ;) hogy megtudd mondani bejövök-e köszi
2021. jún. 14. 16:51
 20/53 anonim válasza:

#16


Cseszheted a diplomáidait, ha ezzel vered nagyra magad, verd magad másra is, például miért csak alkalmikat keresel te állat? Kevés a diplomád a kapcsolathoz? Kevés vagy emberileg?

2021. jún. 14. 18:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!