Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudtok olyan kérdéseket,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan kérdéseket, amiből elindulhat egy beszélgetés?

Figyelt kérdés

A hogy vagy?, mi újság? Milyen napod van/volt? Mit csinálsz? Hol voltál? És hasonlók nem érdekelnek. Mi az ami nem olyan egyszerű, de nem is sértő, meg annyira nem személyes. (Valamilyen szinten lehet személyes is)

Ti miket szoktatok írni annak akivel már egy ideje beszéltek?



2020. ápr. 21. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha tetszel az illetönek szinte bármilyen random kérdést feltehetsz.

Hajrá.

2020. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Szerintem, ha már egy ideje beszéltek, érdeklődhetsz felőle mélyebben is. Esetleg dobj fel egy témát, hogy mi a véleménye róla, biztos van olyan film/sorozat/konyv amit mindketten szerettek azt is ki tudjátok tárgyalni. Érdeklődhetsz a baráti köréről, miket szoktak együtt csinálni, ilyenek... Vagy sztorizgassatok, legkedvesebb/legviccesebb emlékek, hozzáfűződő képekkel és videókkal mondjuk. Szerintem ezek jó beszélgetéseket tudnak szülni.:D
2020. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Mindig az adott szituációtól függ én pl most kórházban voltam és a kórházi élményeket mondtam el.

De lehet bármit, ami veled történt és izgalmas.

Kérdést csak ritkán tegyél fel és olyat amit te nem tudsz, de a csaj biztos, hogy tudja.

2020. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lala777 válasza:
En peldaul segitseget vagy udbaigazitast kerdeznek. Abbol ugy is el lehet donteni az arcabol hogy bejosz e neki vagy nem. Ne engedd hogy az agyad hasznaljon teged a felelmeiddel. Tudom hogy nehez az ismerkedes mert megszeretnel felelni magadnak es mindenkinek.
2020. ápr. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!