Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Itt nők nem írnak ki kérdéseke...

Itt nők nem írnak ki kérdéseket ismerkedés témában?

Figyelt kérdés
Minden kérdésben csak férfiak akarnak ismerkedni. Hogy rájuk hány nő ír azt nem tudom, van olyan érzésem, hogy nem sok. A nők nem ismerkednek, vagy csak várják, hogy a pasik rájuk írkáljanak?

2021. jún. 14. 12:01
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim válasza:

2. Egy nővel sem találkoztam innen, mert heteroszexuális nő vagyok, barátnőm meg van.

1.

2021. jún. 14. 18:42
 22/53 anonim válasza:

#20-as, nem csak alkalmit keresek, viszont akikkel találkozok, azok rendszerint a seggükre a legbüszkébbek és csak a kúró lájkokat gyűjtögetik instagrammon / tiktokon. Néha becsúszik mellé egy bölcsészdiploma, de ettől még nagyon buták. Tarthatsz nagyképűnek, de nekem fontos, hogy a leendő párom jól is nézzen ki és intelligens is legyen. Ha valamelyik nincsen meg ezek közül, akkor az nem lesz hosszúéletű.


Egyébként meg racionálisan választanék párt, ha már egyszer a gyerekvállaláson gondolkodnék és azt szeretném, hogy a gyerekem minél optimálisabb adottságokkal születne meg.


Amíg ez kilátástalan, addig maradnak az egyéjszakások / lány barátok.

2021. jún. 14. 19:46
 23/53 anonim válasza:

8-as:

Csak hogy ne legyen alaptalan a feltételezésem:

[link]

2021. jún. 14. 19:48
 24/53 anonim válasza:

#23.

Erről beszélek.. fogadjunk a zseni mérnök írta..

Ilyen stílussal max náthát szoktál te összeszedni öcsém és még neked all feljebb.. hiába vagy 25 ha agyban max 12:D

2021. jún. 14. 19:54
 25/53 anonim válasza:
Nem én voltam, hehe.
2021. jún. 14. 19:56
 26/53 anonim válasza:
Tudom, hogy nagyon egymásnak estetek, de nyugi, nem ő volt. A kérdező elvileg, írt még egy üzenetet egy másik kommentemre reagálva, nem véve észre, hogy az is én vagyok. Ott úgy kezdte a mondandóját, hogy ő a kérdező.
2021. jún. 14. 19:56
 27/53 anonim válasza:
De eddigi vitátokat elnézve, én inkább a mérnöknek szurkolok.
2021. jún. 14. 19:59
 28/53 anonim válasza:

#27.

En nem vitázok de szurkolj neki.

Én vitázni szemtöl szembe szoktam es nem itt es igy. Nincs is min.

Szurkolj neki nyugodtan


Személyes ismerettseg nelkul nem vitázok senkivel plusz ismerettseg nelkul nem velemenyezek.



Te sem ismersz engem ahogy én se téged.


Mégegyszer. Aki jó nem dicsekszik csak cselekszik.

2021. jún. 14. 20:03
 29/53 anonim válasza:
#23. Én is írtam valamit..
2021. jún. 14. 20:09
 30/53 anonim válasza:
Igen, láttam, hogy bepróbálkoztál, de egy szóval sem írtam, hogy jelenleg keresek párt.
2021. jún. 14. 20:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!