Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Közösségi "randihoz" mit...

Közösségi "randihoz" mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Nekem nem igazán gyümölcsöző itt az ismerkedés, levelezés...

Pár perce jutott eszembe az az ötlet, hogy csinálhatnánk egy közös találkozót mi, akik itt a GYK-n (is) próbálnak társat keresni. Talán személyesen, de mégis anoním módon könnyebben menne.

Mit gondoltok? Lehetne ezt valahogy értelmesen megcsinálni?


Egyébként az jutott eszembe hogy pl. hirdethetnénk egy találkozót a Városligetbe társkereső 30asoknak. Eljönne kb 10-20 ember (ideális esetben) hogy szemrevételezzük egymást. Lenne kis csapatjáték pl Activity vagy frízbí vagy bármi, aztán a végén ha a férfiaknak valaki szimpatikus akkor kezdeményezhetnek egy igazi első randit a "hölgyleányoknál".


Minden észrevételt, kritikát, hozzászólást előre is köszönök.


32N


2021. jún. 17. 09:09
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

Szia! Jol hangzik csak sajnos nem pesti vagyok és MÉG nem is vagyok 30-as :D

DE tényleg jol hangzik..

Program: szkander ;) :D

2021. jún. 17. 09:16
 2/25 anonim válasza:

Szerintem egész jó ötlet...

Nem gondolom hogy itt normálisan lehet ismerkedni arc nélkül, nem igazán lehet kiszűrni hogy éppen melyik zsíroshajú anyján élősködő dagadék adja ki magát nőnek csak mert unatkozik. Aki komolyan gondolja hogy ismerkedni szeretne legalább rá szánhatja azt 2-3 órát amit egy ilyen program igénybe vesz.

Bár van egy olyan érzésem hogy ebből is inkább "virslifesztivál" lesz, de ha fixen lenne 3-4 korombeli nő akkor simán elmennék, sokat nem veszítenék vele...

2021. jún. 17. 09:24
 3/25 anonim válasza:
32 évesen nem vagy már kicsit öreg a párkereséshez? Nőknek kb 25 éves korukig talalniuk kell egy jó partit, különben utána már offos a dolog
2021. jún. 17. 09:26
 4/25 anonim válasza:
Ilyen volt régen tv2 chat tali. Kocsmában vagy szorakozo helyen volt tarva.
2021. jún. 17. 09:27
 5/25 anonim válasza:
#4. Megyünk kocsmába? 🤣
2021. jún. 17. 09:30
 6/25 anonim válasza:
Értelmesebb lenne mint frizbi után rohangálni.
2021. jún. 17. 09:32
 7/25 anonim válasza:
Hat ja..
2021. jún. 17. 09:36
 8/25 anonim válasza:

Félek hogy ebből rettenetes pofáraesések születnének 🤣😂😂

De az ötlet kifejezetten jó!

Ó azok a 800-tól -ig oldalak de jók is voltak…

Szerintem meg abszolút nem kor függő hogy ki mikor keres társat…

Én is BP től 200 km-re lakom de egy ilyenért felmennék,már csak a buli kedvéért is 😊🤣

2021. jún. 17. 10:07
 9/25 A kérdező kommentje:
Én nem megyek kocsmába, de nyithattok egy kocsma találkozóst.
2021. jún. 17. 10:08
 10/25 A kérdező kommentje:

8as, szuper vagy!


Hát igen, lehet pofáraesés... de még minfig jobb mint itt írkálni naphosszat :D

2021. jún. 17. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!