Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szólnátok, ha a párotok...

Mit szólnátok, ha a párotok eltiltana attól, hogy feltölts uh vagy pocakos képet közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés

Egyszer kiírtam,hogy most vagyok a 12. hétben és alig várom,hogy a gyermekemet a karjaimban tartsam.Mikor a férjem meglátta,teljesen kiborult és lekezelően beszélt velem,mondván, ennyiből miért nem írom ki plakátra és teszem közzé az utcán..lekellett törölnöm.Azt mondta,semmi ilyet nem szeretne meglátni,majd ha kinn lesz a baba,töltünk fel róla képeket,de addig ne.Úgy töltenék fel minimum egy uh képet a piciről,mint más kismamák..

Mai napig nem értem,mivel érdemeltem ki ezt a bánásmódót,de mindegy.

20hkm


2012. okt. 7. 20:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem lehet hogy babonás?Vagy nem kérdezted miért csinálja ezt?

Egyébként én páromnak semmi köze mondjuk az én Facebookomhoz, ugyan úgy mint nekem se az övéhez.Azt osztok meg amit akarok!Egyébként sem szeretem ha korlátoznak..főleg ebben.Ezek az oldalak egyébként is azért vannak egyrészt, hogy az ember megossza örömét és bánatát is a barátokkal!

Én megkérdezném a helyedbe, hogy miért nem engedi.. ?! Meg ez úgy hangzik, mint ha a tulajdona lennél..és így már régen rossz!!

2012. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%
szerintem csak babonás,bár tényleg elég durván közölte veled. bár én sem mertem soha kirakni se pocakos képet se u.h-os képet mert nem akartam reklámozni és előre örülni,mert mi van ha...! amikor meg lett a baba akkor raktam fel pocakosat is,u.h-osat is
2012. okt. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%

Lehet félsz van benne, vagy babonás, és nem akarja elkiabálni a dolgokat!

Én sem tenném közzé, csak miután megszületett!

2012. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
A férjed szerint ez intim dolog, csak a családotokra vagy csak kettőtökre tartozik, nincs helye közösségi oldalakon. Igaza van. Az ultrahang kép kipakolása szerintem is gáz, laikus úgyse látja, amit kell. Ennyi erővel tedd ki a tüdőröntgenedet is.
2012. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértenék vele. Nem babonából, hanem alapból butaságnak tartom az ilyesmit.
2012. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

Én megértem a férjed. Második babámat várom, az első képei fent vannak-de! csak mikor már majdnem fél éves volt, akkor kerültek fel. Akkor az UH-képtől fél éves koráig tettem fel a barátoknak 30 képet, és annyi. Előtte nem akartam én sem, ki tudja, mi lesz még...

Szintén félidős vagyok én is, és a másodikkal is így lesz, mikor betölt egy bizonyos kort, megcsinálom neki is az albumot, és az elejétől felteszek párat.

Légy türelmes...

Nemrég egy ismerősömnek sajna törölnie kellett a korán feltett fotókat, és hidd el, az sokkal rosszabb...

2012. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
52%
szintén 20hetes vagyok, második gyerek, nem parázom túl, de pontosan tudom hogy egy gyerek akkor gyerek, ha kint van és remélhetőleg kicsattan az egészségtől. A férjed babonás. Értem hogy te nem vagy az, de el kell fogadnod. Látod, ezen az oldalon is olvasható jó pár tragédia, van, aki úgy gondolja ha betölti a 12hetet, akkor az a baba már ki is bújik, de sajnos vannak ellenpéldák is. Nem szeretnék semmi bogarat elültetni a füledben, de szerintem értsd meg a férjed álláspontját is. Hamarosan kapsz elég bókot és kedvességet majd az utcán és a baráti találkozókon, rokonoktól.Én maximálisan megértem miért nem akarja. Nem bántásból, hanem mert félt téged és félti a picit és ez valahol nagyon szép dolog Tőle.Ez nem büntetés!
2012. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem az volt a kérdés hogy ki ért egyet a kérdező párjával :D

Ezt amúgy szerintem beszéljétek meg, kérdezd meg a miértjét, mérlegelj és mondd el ha nem győzött meg a párod az érveivel hogy Te igenis meg akarod osztani az örömödet a barátaiddal.

2012. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
55%
Én is megértem a párodat. Minek uh kép a közösségi oldaladra?
2012. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
31%

Én nem hagynám, hogy ennyire beleszóljon. Van az embernek magánélete is a párján kívül, legalább a közösségi oldalon hadd fejezzi ki magát úgy, ahogy szeretné, anélkül, hogy alkalmazkodnia kelljen a párjához.

Ha valami durva dolgot akarnál feltölteni, mint pl. csupasz, domborodó has, akkor persze figyelembe kell venni a kívánságát, mert ez tényleg visszatetsző sokaknak.

De az ultrahangos képben nincs semmi pláne.

2012. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!