Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek lenne kedve megismer...

Valakinek lenne kedve megismerni engem(22-23f, 175cm magas, barna haj, atletikus testalkatú)?

Figyelt kérdés

Egy erősen introvertált 22-23 éves kedves férfi/fiú vagyok, aki szeretne egy hasonlóan introvertált személyiségű lányt/nőt találni párkapcsolatba. Borsod megyei lányok/nők válaszait előnyben részesíteném a kisebb távolságok miatt is, de ettől még írjanak azok is akik távolabb laknak, mivel ha szeretünk valakit a távolság nem számít ☺️.

Nagyon nehéz eset vagyok vegyétek számításba ezt is.

Párkapcsolatban még nem voltam, készülj fel a sok-sok csalódásra 😅. 18-23 kor közötti lányok után érdeklődnék...

A duci, nagyon ronda lányok hagyjanak, egyszerűen nem izgatnak fel, csak néz ki normálisan ennyi elég, nem kell túlzásba vinni...



2021. júl. 2. 00:14
1 2
 11/19 anonim válasza:
És most képzeld el azt, hogy ezt elolvassa egy "duci"(akin van pár kg felesleg, és ducinak tartja magát), magát csúnyának tartó(holott szép) nő, és elmegy az életkedve is. Nem mintha ilyen monológ után, a paraméterek megadását követően bárki is jelentkezne erre a hírdetésre, de csodák mindig vannak :D
2021. júl. 2. 00:43
 12/19 A kérdező kommentje:

#12 ebben igazad van, a legtöbb nőnek önértékelési gondjaik vannak azt vettem észre én is.

De nyilván én az olyan esetre értettem aki már túlsúlyos.

2021. júl. 2. 00:45
 13/19 A kérdező kommentje:
#9 igazad van neked is, csak a külsőségek sokat nyomnak a latba, ez a tapasztalatom, sajnos.
2021. júl. 2. 00:50
 14/19 A kérdező kommentje:

Egyébként nem tudom mivel lenne jobb az a verzió, hogy mindenfélét össze hazudozom itt gyk-n magamról aztán meg nagyot koppan az egész személyem találkozáskor. Csak őszintén felvállalom aki vagyok...

Akinek meg nem tetszik amilyen most vagyok, annak később se legyek jó.

2021. júl. 2. 01:13
 15/19 anonim válasza:
Az egész azért vicces számomra, mert olyan az írás, első része, mintha te lennél a főnyeremény, aztán kiderül, hogy saját magadat nehéz esetnek tartod, és ezzel vigyázzanak a jelentkezők(xD), majd "viccesen" belököd, hogy amúgy ne várjanak tőled semmi jót, csalódni fognak, ezek után még válogatsz is, és közlöd a néppel, hogy kegyed nem csábítható el, ha ronda dagadt g**i vagy. Hatalmas xDDD
2021. júl. 2. 01:29
 16/19 anonim válasza:
Szerintem dolgozz magadon, mielőtt kapcsolatba szeretnél lépni.
2021. júl. 2. 01:32
 17/19 A kérdező kommentje:

#17 azon vagyok most is, csak elég lassan haladok vele.

#16 hát most na ilyen vagyok 😅 kinek ilyen kinek amolyan jön be. Ezért kell megismerkedni a másikkal, hogy te döntsd el a másikról, hogy milyen valójában. Az is megint más, hogy mi a saját véleményem magamról, meg az is más amit mások gondolnak rólam.

2021. júl. 2. 02:00
 18/19 anonim válasza:

"Ezért kell megismerkedni"


Nem, nem kell. Te sem hiszed, hogy kell. Rossz a felfogásod nagyon.

2021. júl. 2. 02:06
 19/19 A kérdező kommentje:
Nekem a felfogásommal nincs gond, csak te nem akarsz megérteni, az megint egy más dolog.
2021. júl. 2. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!