Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A crossfit-ről mi a véleményetek?

A crossfit-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Jelenleg csak HIIT-et csinálok minden második/harmadik nap.


Viszont ez ha jól tudom izomzatot nem növeli.


Érdemes crossfirezni kezdenem?



2021. febr. 24. 23:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Én pár éve crossfitezem, szerintem nagyon jó, izom építő gyakorlatok is vannak benne.
2021. febr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Isten volt aki kitalálta..:D Én azért szeretem mert sok izmot megdolgoztat, anélkül hogy izolálgatnom kéne, vagy válogatnom a gyakorlatok közt. Például van olyan hogy kézi súlyzós gyakorlat sor, aztán minden van benne fekvő, guggolás, kinyomás stb.... 5perc alatt bedurrantod vele mindened.
2021. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Gyakorlatilag az iskolai tesiórák profibb változata. Nem leszel tőle nagyon izmos, nagyon erős, nagyon gyors, viszont ad egy jó erőnlétet, állóképességet és azért nagyon szép testet lehet vele csinálni, bármit mondanak a gyúrós sporttársak.
2021. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Az ötlet jó, a megvalósítás nem. A feltalálója soha nem is csinálta, mert tudja mennyire balesetveszélyes.
2021. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
4-es! A "feltalálója" csak a meglévő gyakorlatokat kombinálta, csak annyira balesetveszélyes, mint bármelyik sport. A lényeg, hogy meg kell tanulni és betartani a helyes végrehajtást. Tehát a megvalósítás rajtad múlik.
2021. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2es vagyok rosszul mondtam. Az tabata ami eszembe jutott. A crossfitt lenyege, hogy tobb fele eronlet sport gyakorlatokat hasznal, nem? Sulyemeles, calisthenics, kajak..:)
2021. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, ilyesmi. Súlyemelés, tornász elemek, saját súlyos gyakorlatok, kettlebell, futás, úszás. Kajakozás mondjuk nem jellemző, de voltam már olyan cf. versenyen, ahol SUP-on kellett evezni. Az evezőgépen evezés viszont gyakori feladat a cf.-ben.
2021. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 35 éves korig nagyon jó edzés típus. Utána, ha nem akarsz lenyomorodni és még naturál is vagy, akkor felejtsd el.
2021. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez egyén függő, vannak idősebbek, én is 45 vagyok.
2021. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

5. igen, kombinálta őket és balesetveszélyes.

[link]

[link]

2021. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!